Nowy Holokaust jaki Ahmadinedzad planuje dla Izraela

Lars Vilks Jezus pedofil

Lars Vilks Jezus pedofil
W renesansowym dziele Alciatiego Emblematum Liber (1531) piekny chlopiec Ganymed porwany przez Zeusa dla zaspokojenia jego pederastycznych sklonnosci przeksztalca sie w symbol czystej duszy, ktora znajduje radosc w Zeusie, zas pozniejszy komentator zwiazal ten mit ze slowami Jezusa z ewangelii Lukasza 18:16: “Dopuscie dziatkom przchodzic deo mnie...” Kiedy Montaigne przebywal z wizyta w Rzymie w 1580 r. dowiedzial sie on, ze w kosciele San Giovanni a Porta Latina udzielane byly sluby dla homoseksualnych par..Amerykanski ksiadz. M. Greeley pisal w 1989 r.: “Homoseklsualni ksieza nie kryjacy swych sklonnosci otrzymuja nominacje, sa przenoszeni z miejsca na miejsce i promowani...Tolerowane sa narodowe siatki homoseksualnych ksiezy uprawiajacych otwarcie swe zboczone praktyki.” Marco Politi, korespondent dziennika La Repubblica akredytowany przy Watykanie, w ksiazce p.t. La Confesione (2001) ujawnil istnienie siatki homoseksualnych ksiezy na obszarze calych Wloch.Szwedzki karykaturzysta Lars Vilks zainspirowany ksiazka Alciatego narysowal portret Jezusa-Zeusa w scenie pedofilskiego aktu

Wysiedlanie narodu, czyli pasterskie potrzeby kosciola

Wysiedlanie narodu, czyli pasterskie potrzeby kosciola

Bl. Jan Pawel II w kolorze trydenckiego Jezusa

Bl. Jan Pawel II w kolorze trydenckiego Jezusa

Trydencki Jezus

Trydencki Jezus

Geocentryczny ekumenizm z Astany

Geocentryczny ekumenizm z Astany

R. Dawkins darwinowsko-heliocentryczny bogobojca

R. Dawkins darwinowsko-heliocentryczny bogobojca

B16 vs Tarcis Bertone, Darwinowska walka o przetrwanie w Watykanie

B16 vs Tarcis Bertone, Darwinowska walka o przetrwanie w Watykanie

Pederastia to kopernikowska religia

Pederastia to kopernikowska religia
Na religii - zaledwie kilka osób. Reszta na etyce? Nie, po prostu chcą mieć więcej wolnego. Socjolog religii prof. Józef Baniak: - Młodzież rezygnuje z metod Kościoła - pisze "Gazeta Wyborcza". ZOBACZ TAKŻE "Kościół nie siedzi na pieniądzach" [PO RAPORCIE KAI] Abp Michalik na Wielki Post: Kościół jest planowo atakowany Szukajcie a znajdziecie... w internecie. Kościół zarzuca sieci na Facebooku Agnieszka Stojanowska z Gorzowa Wielkopolskiego w pierwszej klasie liceum przyjęła bierzmowanie, potem od razu zrezygnowała z lekcji religii. - Wcześniej powstrzymywała mnie mama, mówiła, że nie wypada mi nie chodzić na religię - opowiada. - Teraz mogę wcześniej wracać do domu. W mojej klasie wypisało się już osiem osób. To i tak niewiele. W XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Marti w Warszawie na religię nie uczęszcza 65 proc. z 579 uczniów. W klasach maturalnych zrezygnowało z tej lekcji aż 85 proc.! Prof. Józef Baniak, socjolog religii z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, twierdzi, że licealiści nie chodzą na religię, bo nie traktuje się jej poważnie. - Nie rezygnują z wiary w Boga czy z religii, tylko z metod, które stosuje Kościół - mówi.

Bog Pan porusza muzyka planety

Bog Pan porusza muzyka planety

Pan demonstruje heliocentryczna harmonie sfer

Pan demonstruje heliocentryczna harmonie sfer

Pan - bog heliocentryzmu

Pan - bog heliocentryzmu

Astana - Stolica Kazachstanu

Astana - Stolica Kazachstanu

Fundacja UJ - Historyczny falsz Matejki

Fundacja UJ - Historyczny falsz Matejki

Najstarsy plan Krakowa i Kazimierza z miejscem Uniwerstetu Kazimierza Wielkiego zaznaczonym lit. G

Najstarsy plan Krakowa i Kazimierza z miejscem Uniwerstetu Kazimierza Wielkiego zaznaczonym  lit. G
Z inicjatywy Kazimierza Wielkiego juz w r. 1362 rozpoczeto budowe gmachu Uniwersytetu we wsi Bawol, ktora stala sie czescia nowego miasta Kazimierz, ktore wladca rozbudowywal chcac pomniejszyc znaczenie starego Krakowa, upamietniajacego poprzez postac biskupa Stanislawa triumf wladzy koscielnej nad krolewska. (Patrz Dlugosz L. IX p. 1128). Na drzeworytniczym widoku Kazimierza, ktory mal byc opublikowany w “Kronice Swiata” M. Bielskiego zaznaczone jest miejsce na Kazimierzu, gdzie stala uczelnia Piastowskiego wladcy. Na szczescie Bog zachowal ow widok i zostal on opublikowany przez Augusta Essenweina w jego monumentalnym dziele “Die mittelalterlichen Kunsdenkmale der Stadt Krakau.” (Leipzig 1869). Historycy pisza, ze szkola ta upadla bo ani Ludwik Wegierski, ani rozpustna Elzbieta o szkole te nie dbali. Ale takie wyjasnienie rownoznaczne jest z historycznym falszerstwem. Dramat napisany przez dwoch akademikow krakowskich, Academia Cracoviensis, seu de illius felicissima atque auspicatissima erectione Comoedia (Exhibita Cracoviae 1537, 4) upadek Uczelni Kazmierza Wielkiego wyjasnia jako celowe zniszczenie dokonane przez “Barbarzynstwo”. W Akcie VIII, w scenie IV autorzy tego dramatu opisuja jak to barbarzynstwo ze swoim orszakiem napastuje i zuchwale uderza na robotnikow idacych do kopania fundamentow. W czesci drugiej dramatu w Akcie I w scenie V barbarzynstwo cieszy sie, ze smierc zabrala krola, i ze zniszczono co on wznosic poczal. W Polskiej tradycji historycznej utrwalony zostal, przyjazny i pelen szacunku stosunek Kazimierza Wielkiego do Zydow. Seweryna Duchinska w swych “Pisniach historycznych” tak opisuje ow stosunek: Pod tarcz twa spieszy rod Izraela, Oplwan szyderstwem tysiaca lat, Twoja powaga praw mu udziela, Gdy go z pogarda odtracil swiat.

Graficzna demaskacja Kopernika w pismie St. Wyspianskiego

Graficzna demaskacja Kopernika w pismie St. Wyspianskiego
W 1897 r. St. Wyspianski opublikowal w redagowanym przez siebie Pismie p.t. Zycie rycine Franciszka Bileka pt. "Ziemia leci we wszechswiat", ktora zdemaskowala poganska religie Kopernika, ktorej wyrzekl sie on przed swa smiercia, co zostalo sportretowane na ob razie ukazujacym go w modlitwie do ukrzyzowanego Zbawieciela. Ten portret mozna zobaczyc w katedrze sw. jJana w Toruniu, ale Kosciol nie pozwala go opublikowac na znaczku pocztowym, bo taki znaczek odebralby Kopernikowui jego "boska" moc utrwalona w porzekadle "Wstrzymal slonce, ruszyl ziemie" ktore ma przekonac Polakow o nadludzkich mocach kazdego ksiedza rzymsko-katolickiego. Kosciol nie zadowala sie Nauka Jezusa, ktora przeslania autorytet Kosciola wsrod owieczek. Swa boska potege Kosciol utrwalil tez w legendzie o wskrzeszeniu Piotrawina przez biskupa Stanislawa. Kopernik miesci sie w tej samej mitologicznej galerii Kosciola rzymsko-katolickiego i nie ma znaczenia fakt, z ktorego zdal soebie sprawe Kopernik, ze heliocentryzm jest falszywa nauka. Liczy sie wiara "bezmyslnego stada owiec", ktora przysparza bogactw hierarchom i przyczynia sie do ubostwa wiernych.

Niemieccy osadnicy wracaja do Rosji

Niemieccy osadnicy wracaja do Rosji
Moga otrzymywac farmy o areale 170.000 ha!

Jezuslenin, czyli JP2 pieriestrojka chrzescijanstwa

Jezuslenin, czyli JP2 pieriestrojka chrzescijanstwa

Ciekawi jak to robia ksieza-pedofile z ich chlopcami?

Ciekawi jak to robia ksieza-pedofile z ich chlopcami?

Ciekawi, jak to robia ksieza?

Ciekawi, jak to robia ksieza?

Smierc Kopernika -obraz Aleksandra Lessera

Smierc Kopernika -obraz Aleksandra Lessera

Biblia hebrajska ocalona z Iraku przez zolnierzy amerykanskich

Biblia hebrajska ocalona z Iraku przez zolnierzy amerykanskich

Corka M. Kaddafiego Aisza prosi o azyl polityczny w Izraelu

Corka M. Kaddafiego Aisza prosi o azyl polityczny w Izraelu

Wojna przeciwko Zydom trwa

Wojna przeciwko Zydom trwa
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10869655,Kompromitacja_ratusza__Antysemicki_plakat_reklamuje.html Kompromitacja ratusza. Antysemicki plakat reklamuje Warszawę ga 2011-12-23, ostatnia aktualizacja 2011-12-23 21:08:55.0 Antysemicki przedwojenny plakat znalazł się w kalendarzu wydanym przez warszawski ratusz. Urzędnicy nie widzą w nim nic złego - pisze w wydaniu internetowym "Rzeczpospolita". Chodzi o promocyjny kalendarz książkowy na 2012 rok. Przedwojenne plakaty ze zbiorów Muzeum Plakatu w Wilanowie mają reklamować stolicę. Kalendarz świetnie się rozchodzi, planowany jest dodruk. Skandal reklamowy Barbara Sułek-Kowalska, wykładowca UW i członkini Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów zwróciła uwagę na reklamę tygodnika "Rozwój". Polski żołnierz tępi szczury w jarmułkach z gwiazdami Dawida. Pod rysunkiem czytamy: "Rozwój" walczy o dobrobyt Polski, propagując solidarność narodową, pracę i organizację żywiołu polskiego; broni Polski przed zalewem żydowskim; łączy wszystkich Polaków pod hasłem "swój do swego po swoje". ...czy arcydzieło grafiki użytkowej? Co ciekawe wydawnictwo słowem wstępnym opatrzyła prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Napisała, że to "kalendarz szczególnej urody, bogato ilustrowany arcydziełami grafiki użytkowej", który przypomina dawną Warszawę. Wertując jego kartki, "możemy poczuć atmosferę dawnych lat". Ludzie tępieni jak szczury - Nie śmiem wierzyć, że złożyła Pani swój podpis na wydanym właśnie i wręczanym jako miły upominek Kalendarzu Warszawy 2012, nie przeglądając jego zawartości. Taka lekkomyślność nie przystoi ani prawnikowi, ani urzędnikowi. Nawet wysokiego szczebla - napisała, cytowana przez "Rz", Barbara Sułek-Kowalska. Zastanawiała się też jak prezydent miasta mogła wypuścić w świat publikację z reprodukcją plakatu porównującego ludzi do tępionych szczurów.

Zniszczony pomnik R. Kuklinskiego q Krakowie

Zniszczony pomnik R. Kuklinskiego q Krakowie
H. Jordana. Akcja ta jest wyrazem sprzeciwu wobec kultu zdrajcy. Zdrajcy, który sprzeniewierzył się złożonej przysiędze wojskowej dla własnych korzyści, zagrażając Państwu i Narodowi. Umieszczenie jego popiersia w bezpośrednim sąsiedztwie tak oddanych Polsce patriotów jak generał Maczek, generał Anders, generał August "Nil" Fieldorf czy rotmistrz Pilecki uważamy za zamach na same podstawy służby Państwu i Narodowi. Zamach, który leży w interesie tych, którzy w Polsce widzą pas startowy dla amerykańskich samolotów; tych, którym w smak jest dekonstrukcja Wojska Polskiego oraz jego etosu i uczynienie z polskiej armii korpusów ekspedycyjnych USA; tych, którzy nie dostrzegają ogromnego spustoszenia, jakie w polskim społeczeństwie, gospodarce i kulturze poczyniły w ostatnich dwóch dekadach wpływy amerykańskiego neokolonializmu. Kult zdrajcy, Ryszarda Kuklińskiego ps. "Jack Strong", powinien być zwalczany aż do całkowitego wyplenienia. Śmierć NATO. Śmierć CIA. Śmierć USA. Czołem Wielkiej Polsce!

Pani Clinton 'chrzci' dzieciatko Buddhe podczas wizyty w Burmie (Myanmar)

Pani Clinton 'chrzci' dzieciatko Buddhe podczas wizyty w Burmie (Myanmar)

Nie tylko Prymas Wyszynski

Nie tylko Prymas Wyszynski
Andrzej Grajewski na łamach „Gościa Niedzielnego” sugeruje, że prymas Wyszyński w 1956 roku „przyczynił się do zapobieżenia sowieckiej interwencji”. Zatem to nie Władysław Gomułka z partyjnymi reformatorami powstrzymał Chruszczowa atakiem na Polskę, ale kardynał! Grajewski na tę tezę nie podaje żadnych dowodów, sugeruje tylko jak bardzo roztropna była polityka gorliwej współpracy Wyszyńskiego z nowym rządem. Zatem według katoprawicy kolaboracja z „komuchami” była zasadniczo zła, no chyba, że uprawiał ją Wyszyński.

Tłumy i oklaski na mszy z ks. Bonieckim - Wojna domowa w polskim Kosciele

Tłumy i oklaski na mszy z ks. Bonieckim  - Wojna domowa w polskim Kosciele
Ksiądz ma prawo do wolności, ale nie do swawoli Wypowiedzi ks. Adama Bonieckiego w wielu przypadkach nie są zgodne z nauczaniem Kościoła. Odbiegają też od potrzeb i odczuć zwyczajnych wiernych — twierdzi teolog w rozmowie z Anną Chodyką Władze zakonne zakazały ks. Adamowi Bonieckiemu zakaz wypowiedzi publicznych. Czy to nie godzi to w jego swobody obywatelskie? Ks. Waldemar Chrostowski: Trzeba najpierw powiedzieć, że takie dramatyczne sytuacje nie powinny nikomu sprawiać satysfakcji. Zatem również ci, którzy nie zgadzają się z wieloma wypowiedziami ks. Adama Bonieckiego, odczuwają niemały dyskomfort i zakłopotanie, bo gdy różnice zdań przeobrażają się w podziały, a nawet powodują przepaście, taka sytuacja jest dla Kościoła bardzo bolesna.

Jia Quingling z wizyta w Niemczczech

Jia Quingling z wizyta w Niemczczech
Wymiana handlowa miedzy niemcami i chinami osiagnela w tym roku poziom 143 miliarda dolarow

Irlandia zlikwidowala ambasade przy Watykanie

Irlandia zlikwidowala ambasade przy Watykanie

Chiny gotowe do pierwszego dokowania w przestrzeni

Chiny gotowe do pierwszego dokowania w przestrzeni

Jezus blogoslawi geocentryczny swiat Biblii

Jezus blogoslawi geocentryczny swiat Biblii

Dwa slonca z chinskiego wideo, ktore retransmitowala siec ABCNews. Belkot naukowcow.

Dwa slonca z chinskiego wideo, ktore retransmitowala siec ABCNews. Belkot naukowcow.

Dwa slonca nad chinskim portem Harbin. Brak oficjalnej reakcji NASA.

Dwa slonca nad chinskim portem Harbin. Brak oficjalnej reakcji NASA.

Dwa slonca nad Szwecja i Polska.

Dwa slonca nad Szwecja i Polska.

Dwa slonca nad piramidami. Ks. Kopernik nie dopedzil

Dwa slonca nad piramidami. Ks. Kopernik nie dopedzil

Chedogi ks. Kopernik pedzi, by wstrzymac dwa slonca

Chedogi ks. Kopernik pedzi, by wstrzymac dwa slonca

Dwa slonca na niebie. Ks. Kopernik do lamusa historii

Dwa slonca na niebie. Ks. Kopernik do lamusa historii

Obrzezanie Jezuska

Obrzezanie Jezuska

Trup Kadafiego

Trup Kadafiego
Zobacz wiecej zdjec Kadafiego http://www.spiegel.de/fotostrecke/fotostrecke-74224.html

Relikwie Jana Pawla II przywiezione zostaly do Odessy

Relikwie Jana Pawla II przywiezione zostaly do Odessy
http://english.ruvr.ru/2011/10/24/59222975.html

Najwieksza na swiecie grota w Wietnamie

Najwieksza na swiecie grota w Wietnamie
http://news.xinhuanet.com/english2010/photo/2011-10/24/c_131208941.htm. Grota hang Son Doong

Afganski krucyfiks

Afganski krucyfiks

Zolte niebo nad Chinami

Zolte niebo nad Chinami

Nieregularna bryla slonca nad Paryzem

Nieregularna bryla slonca nad Paryzem

WNP podpisuje uklad o strefie wolnego handlu 18 pazdz. 2011

WNP podpisuje uklad o strefie wolnego handlu 18 pazdz. 2011
http://en.rian.ru/russia/20111018/167833875.html 21:47 18/10/2011 The prime ministers of the Commonwealth of Independent States (CIS) member states have signed a free trade agreement, Russian Prime Minister Vladimir Putin said on Tuesday. The agreement eliminates export and import duties on a host of goods. It also contains a number of exemptions that will ultimately be phased out. The agreement was signed by all the CIS states except Azerbaijan, Uzbekistan and Turkmenistan.

9 listopada 2010 roku. Przygotowania do zgromadzenia parlamentarnego NATO w polskim Sejmie

9 listopada 2010 roku. Przygotowania do zgromadzenia parlamentarnego NATO w polskim Sejmie

Sportowiec-poeta, sobowtor JP2 takze czestochowska jakoscia swej poezji

Sportowiec-poeta, sobowtor JP2 takze czestochowska jakoscia swej poezji
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,10486321,Wierszem_o_lidze__pilkarzach_i_skandalach__Tomasz.html Wierszem o lidze, piłkarzach i skandalach. Tomasz Łapiński został poetą Przemysław Iwańczyk 2011-10-17, ostatnia aktualizacja 2011-10-17 17:18:23.0 - Proszę to potraktować jako mój wielki wygłup - zastrzega były obrońca reprezentacji Polski. - Nie, nie, z każdą próbą autor się rozwija, awansuje do wyższych lig, oddala się od Częstochowy - mówi Michał Rusinek, literaturoznawca, sekretarz Wisławy Szymborskiej. Fachowcy mają coraz większy problem z oceną ligowej rzeczywistości. Były mistrz Polski z Widzewem komentuje na Facebooku wierszem. O weekendowych skandalach sędziowskich w meczach Polonia - Górnik i Wisła - Jagiellonia pisze: Ręka, karny, bramkarz w sieci płacze, sędziego cudem omija lanie, żądzą zemsty pałają działacze, jakość gry na dalszym planie.

Protestujacy wchodza do centrum Nowego Jorku

Protestujacy wchodza do centrum Nowego Jorku
rik, PAP, IAR 2011-10-16, ostatnia aktualizacja 2011-10-16 07:57:51.0 W blasku kolorowych reklam na nowojorskim Times Square rozpoczęło się w sobotę "Occupy Party" (okupacyjne przyjęcie), nawiązujące do protestów ruchu "Okupuj Wall Street" m.in. przeciw chciwości banków. Policja zatrzymała 74 osoby, w tym około 24, które wtargnęły do filii Citibanku. Tysiące ludzi wypełniły reprezentacyjny plac miasta i przyległe ulice. Uczestnicy ruchu "Okupuj Wall Street" przybyli z transparentami, balonikami, flagami i plakietkami. Demonstrowali przeciw bezduszności korporacji, w tym instytucji finansowych, i niesprawiedliwości społecznej. Uliczny hałas przerywały okrzyki, skandowane hasła, brawa i tętent bębnów. "Ludzie, nie zysk", Popierajmy pracowników", "Instytucje bankowe są groźniejsze niż armie", "Biedni to nie leniwi", "Kocham Nowy Jork uczciwy i sprawiedliwy" - głosiły niektóre hasła. Towarzyszy im skandowanie: "Banki dofinansowali, nas sprzedali", "Nasz plac" itp.

Politbiuro w akcji

Politbiuro w akcji
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10478250,1_proc__odpisu_na_Kosciol___To_wyjatkowa_hipokryzja_.html 1 proc. odpisu na Kościół? "Grabież i hipokryzja". Politycy protestują rik, lukon, Gazeta.pl, TOK FM 2011-10-16, ostatnia aktualizacja 2011-10-16 14:53:57.0 Politycy w Radiu ZET skrytykowali pomysł przedstawiony przez Konferencję Episkopatu Polski, aby podatnicy mogli odpisać 1 proc. podatku na rzecz wybranego Kościoła lub grupy wyznaniowej. - To wyjątkowa hipokryzja - skomentował Marek Siwiec. - To próba wyrwania jednego procenta więcej z kasy państwowej. Ja przeciwko temu protestuję. Kolejne kilkaset milionów złotych to będzie po prostu grabież Skarbu Państwa - mówił po audycji w rozmowie z TOK FM. Goście Moniki Olejnik skomentowali pomysł przedstawiony przez Konferencję Episkopatu Polski. Z wyliczeń Agaty Nowakowskiej z "Gazety Wyborczej" wynika, że mogłoby to być 600 mln złotych, podczas gdy Fundusz Kościelny kosztuje 80-100 mln złotych rocznie.

Co beda obcinac z budzetu w Warszawie

Co beda obcinac z budzetu  w Warszawie

Pajak krzyzak, symbol hinduskiego heliocentryzmu

Pajak krzyzak, symbol hinduskiego heliocentryzmu
http://wybory.gazeta.pl/wyboryparlamentarne/0,117220,10462278.html Czy w Sejmie, na sali obrad powinien być krzyż? Liczba oddanych głosów Tak. Krzyż to uniwersalny symbol ważnych wartości 24% 8601 Nie. Przecież mamy rozdział Kościoła od państwa. Żadna religia nie powinna być faworyzowana 70% 25098 Ciężko powiedzieć. Widzę argumenty za i przeciw 6% 2050 35749 PYTANIE 2 Czy popierasz pomysł Palikota, który chce krzyż usunąć? Liczba oddanych głosów Tak. Palikot powinien dotrzymać obietnic wyborczych 56% 20094 Nie. Palikot zrobi z tego szopkę i happenig, a to poważna sprawa 31% 11140 Ciężko powiedzieć. Nie wiemy, jak Palikot chce to zrobić 13% 4501 35735

Bonestell: artystyczna wizja ladowania na ksiezycu

Bonestell: artystyczna wizja ladowania na ksiezycu

Amnezja i moralny nihilizm

Amnezja i moralny nihilizm
Zgromadzenie biskupów katolickich Ziemi Świętej wezwało władze Izraela do wychowywania ludności w poszanowaniu różnorodności religijnej. Motywem apelu były ostatnie ataki żydowskich ekstremistów na cmentarze i meczety Dostojnicy katoliccy potępili w swym komunikacie "częste pogwałcenie, podpalanie i profanację świętych miejsc", określając te czyny jako "zbrodnicze akty", które nie są izolowanymi incydentami, lecz "rozpowszechniły się na Galileę i Jaffę". Biskupi przypominają władzom Izraela, że ich obowiązkiem jest "zapewnianie ochrony wszystkim, a zwłaszcza miejscom kultu religijnego". - Oczekujemy od rządu Izraela i jego agend nie tylko potępienia tych aktów, nie tylko wizyt (w sprofanowanych miejscach) dla okazania solidarności, ale także podjęcia poważnych kroków w celu postawienia sprawców i tych, którzy ich bronią przed sądem, a także zrewidowania roli, jaką państwo spełnia w zakresie wychowania swych obywateli w poszanowaniu dla różnorodności religijnej i pluralizmu - głosi nota zgromadzenia biskupów. Katoliccy biskup Ziemi Świętej ostrzegają, że incydenty w rodzaju sprofanowania w piątek cmentarza katolickiego i cmentarza muzułmańskiego w Jaffie (mieście graniczącym z Tel Awiwem), spalenie tydzień temu meczetu w arabskiej miejscowości w Galilei (na północy Izraela) "zagrażają bezpieczeństwu i pokojowemu współistnieniu obywateli". Na dwóch cmentarzach sprofanowano 26 grobów, w tym cztery chrześcijańskie. Na tablicach nagrobnych pojawiły się m.in. napisy "śmierć Arabom", "odpłata" i także "śmierć Rosjanom" (w Izraelu jest około półtora miliona żydowskich imigrantów z b. ZSRR). Napisy "odpłata" sugerowały, że jest to odwet na Palestyńczykach za ataki na żydowskie osiedla na okupowanych przez Izrael terytoriach Zachodniego Brzegu, bądź za przypadki przymusowej likwidację niektórych nielegalnych osiedli żydowskich przez wojsko izraelskie. Przed tygodniem w zamieszkanej przez beduinów wsi Tuba-Zangarije w Galilei spalony został meczet, a na jego murach wypisano podobne hasła. Izraelska służba bezpieczeństwa Szin Bet już wcześniej sygnalizowała rządowi, że może dojść do nasilenia aktów przemocy ze strony żydowskich ekstremistów. Premier Izraela Benjamin Netanjahu potępił akty wandalizmu i nietolerancji religijnej.

Paul i Nancy

Paul i Nancy
Trzecia zona Paula McCartneya bedzie Nancy Shevell 51-letnia Zydowka z Nowego Yorku, dziedziczka fortuny zamoznej rodziny, co znaczy, ze jej malzenstwo z Paulem nie jest dyktowane pragnieniem oddziedziczenia fortuny slawnego 69-letniego Beatlesa. W sobote para udala sie do miejscowej synagogi, gdzie Nancy otrzymala blogoslawienstwo rabina, a nastepnie do chinskiej restauracji w gronie rodziny i przyjaciol. Przypomne, jako czlonek zespolu Beatlesow Paul uczestniczyl w zamachu na Boga spiewajac znana piosenke Imagine, w ktorej zachwalali ludzkosci swiat wyemancypowany spod wladzy Boga, choc nie slawili mocy szatana, ktorego 'chrzest' za namowa 'slawnego na Zachodzie' Nergala' przyjal nawet urzad Prezydenta RP. Czy ten chrzest zastapi chrzest Mieszka? Czy urzad Prezydenta RP pochwali teraz Biblie, nie za namowa 'slawnego nie tylko na Zachodzie' McCartneya, ale przez szacunek dla pierwszego wladcy Polski? Dzis, tj, w dniu wyborow w “pomroczno-jasnej” Rzeczpospolitej Paul McCartney zaspiewa piosenke, ktora napisal dla swej nowej zony. Jak powiada stara madrosc, “zbieznosci, to cuda, ktore Bog wykonuje anonimowo.” Niekoniecznie za wstawiennictwem Jana Pawla II. Bo trudno wyobrazic sobie jego wstawiennictwo w tym przypadku! Nie bedzie latwo jego apostolom namowic ludzkosc do zaniechania lektury Biblii. Mysle, ze im szybciej III RP zaniecha takich inicjatyw tym lepiej dla Polakow. I jeszcze jeden dziw. dziennik Jerusalem Post nie jest religijna gazeta i unika wzmianek o Bogu, jak przyslowiowy diabel swieconej wody. Bohaterami tej gazety sa tacy slawni bezboznicy jak A. Einstein, czy ostatnio Stephen Hawking. Przeto wzmianka w tej gazecie o wizycie pary nowozencow w synagodze jest rowniez swoistym cudem. http://www.jpost.com/LifeStyle/Article.aspx?id=241036

Ucieczka z koscielnego raju

Ucieczka z koscielnego raju

Moneta Piastow z napisem 'Mieszko krol Polski' literami hebrajskimi

Moneta Piastow z napisem 'Mieszko krol Polski' literami hebrajskimi

"Weird" Al Yankovic udaje Kopernika

"Weird" Al Yankovic udaje Kopernika

Chinska rakieta geocentryczna wynosi francuskiego satelite na orbite

Chinska rakieta geocentryczna wynosi francuskiego satelite na orbite

U stop gory pokrytej sniegiem kwitnace pola i konie pasace sie na lace. Zima w lecie. Wielki Boze

U stop gory pokrytej sniegiem kwitnace pola i konie pasace sie na lace. Zima w lecie. Wielki Boze

Tusk sklada hold Bogu BIblii pod Sciana Placzu w Jerozolimie

Tusk sklada hold Bogu BIblii pod Sciana Placzu w Jerozolimie

Slonce nad slynnym mostem Golden Gate w San Francisco

Slonce nad slynnym mostem Golden Gate w San Francisco

Pod lodami Arktyki lezy ocen ropy

Pod lodami Arktyki lezy ocen ropy

Konfucjusz to Mojzesz mowiacy po chinsku

Konfucjusz to Mojzesz mowiacy po chinsku

Konfucjanska geocentryczna "biblia"

Konfucjanska geocentryczna "biblia"

Po lekturze Kopernika Gub Blagojewicz oswiadcza, ze bedzie zwalczal te rzecz zwana heliocentryzmem

Po lekturze  Kopernika Gub Blagojewicz oswiadcza, ze bedzie zwalczal te rzecz zwana heliocentryzmem

A jednak Ziemia sie nie porusza

A jednak Ziemia sie nie porusza
Czterysta lat oszustwa zdemaskowane. Biblia zawsze glosila Prawde

Ordodoksyjny Kosciol bedzie odbbudowany w Ground Zero

Ordodoksyjny Kosciol bedzie odbbudowany w Ground Zero

Prezydent Komorowski nie odmowil modlitwy w Ground Zero w dziesiata rocznice zniszczenia.

Prezydent Komorowski nie odmowil modlitwy w Ground Zero w dziesiata rocznice zniszczenia.
Prezydent Bronisław Komorowski otworzył w Nowym Jorku sesję giełdy papierów wartościowych. Rozmawiał też z szefem giełdy Duncanem L. Niederauerem. Bronisław Komorowski na nowojorskiej giełdzie - Spotkanie na nowojorskiej giełdzie to doskonała okazja do wykazania naszego dorobku, naszej dobrej sytuacji ekonomicznej - powiedział prezydent. Wyraził nadzieję, że polsko-amerykańska współpraca gospodarcza będzie umacniała też współpracę polityczną. - Liczymy na współpracę giełdy warszawskiej i nowojorskiej - mówił Bronisław Komorowski. Po otwarciu giełdy prezydent krótko obserwował pracę maklerów.

2,562 lata temu urodzil sie geocentryk Konfucjusz

2,562 lata temu urodzil sie geocentryk Konfucjusz

Apel o bojkotowanie sponsorow Nergala

Apel o bojkotowanie sponsorow Nergala

Czyszcze fugi szczoteczka

Czyszcze fugi szczoteczka
- Jestem megawkurwiony, choć sam do końca nie wiem, na kogo. Czuję się, jakbym zmarnował czas na studiach - mówi Robert z Opola, absolwent zarządzania i ekonomii. Na studiach zasypywano ich ofertami płatnych staży. Skończyło się po dyplomie. Rok, dwa lata później wciąż są bez pracy. Na spotkanie przychodzą piechotą - poruszające historie młodych, zdolnych ludzi, przekonanych, że dzisiejsza Polska ich nie potrzebuje Więcej... http://wyborcza.pl/1,75480,10369723,Czyszcze_fugi_szczoteczka.html#ixzz1ZHvKT0JN

Obrady BRICS pod Gwiazda Dawida

Obrady BRICS pod Gwiazda Dawida
Na uwage zasluguje tez zdjecie z obrad nowego bloku ekonomicznego BRICS obejmujacego Chiny, Rosje, Indie, Brazyliei Poludniowa Afryke, ktory ukonstytuowal sie 16 czerwca 2009 r. w Jekarineburgu. Zdjecie to ukazuje obradujacych pod olbrzymia Gwiazda Dawida umieszczona w pozycji Konducjanskiej Gwiazdy Polarnej, ktorej rzeczywisty bezruch przeciwstawil ow medrzec hipotetycznemu bezruchowi slonca systemow heliocentrycznych.

Benedykt XVi oddaje hold Marcinowi Luthrowi

Benedykt XVi oddaje hold Marcinowi Luthrowi
W piatek 23wrzesnia, 2011 Benedykt XVI w czasie swej pierwszej pielgrzymki do Niemiec odwiedzil klasztor sw. Augustyna, w ktorym zyl Marcin Luther jako zakonnik. Mozna to uznac za swoista demonstracje zwazywszy slynna wypowiedz Luthra perzeciwjko Kopernikowi: “Ten duren, chce wywrocic cala sztuke astronomii, ale Pismo sw, powiada, ze to Jozue wstrzymal slonce.” Ten hold papieza dla Biblii ma glebsze znaczenie w kontekscie poblazliwosci polskich sadow wobec Nergala, zas apel papieza w jego przemowieniu do Bundestagu w czwartek 22 wrzesnia, by Niemcy nie odwracaly sie od religii nosi wszelkie znamiona solidarnosci z krytyka kopernikanizmu jako ateistycznej doktryny wyrazonej w blogu Senatora Sama Brownbacka. Wizyte papieza w klasztorze M. Luthra mozna interpretowac jako tylko lekko zawoalowana opozycje Benedykta XVI wobec rehabilitacji heliocentryzmu przez Jana Pawla II, ktorej dal wyraz w slynnym wywiadzie, w ktorym skrytykowal Galileusza za “zaciemnienie prawdy” raczej niz za jej obrone. Milczenie polskich mediow o tej pielgrzymce, nie wylaczajac Naszego Dziennika jest ogluszajace. To nie dziwi, jesli wziac pod uwage, ze wczesniej owe media zaszokowaly wielu Polakow ich judaszowa obrona wybryku Nergala argumentujac, ze przeciez odnosi on sukcesy na Zachodzie swymi kloacznymi popisami...W programie wizyty papieskiej zaplanowane jest tez spotkanie z przedstawicielami spolecznosci zydowskiej w Niemczech. Nie przewidziano podobnego spotkania z przedstawicielami Palestynczykow. http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/148186#.TnuowOzmmBM

Sobor w Konstancji czyli Jedwabne Jana Husa

Sobor w Konstancji czyli Jedwabne Jana Husa

Y. Arafat umierajacy na AIDS; byl pedofilem

Y. Arafat umierajacy na AIDS; byl pedofilem

Demonstracja we Wroclawiu

Demonstracja we Wroclawiu

Minister Slawomir Nowak w konsulacie Rp w Nowym Jorku, maj 2011

Minister Slawomir Nowak w konsulacie Rp w Nowym Jorku, maj 2011

pochodnie Nerona-Rydzyka w Jedwabnem

pochodnie Nerona-Rydzyka w Jedwabnem
Minister do Polakowe “Zryjcie to gowno” (Biblie) Wedlug informacji Wiki Slawomir Nowak, ktory wczesniej byl doradca premiera Tuska po katastrofie w Smolensku zostal mianowany na szefa sztabu wyborczego Bronislawa Komorowskiego i nastepnie zostal mianowany na stanowisko ministra w jego gabinecie. Jako taki udzielil swego poparcia sataniscie na stanowisku jurora, bo uznal go swego “ziomala” Patrzac z tej perspektywy Nergal stal sie w swych atakach na Biblie i chrzescijanskie korzenie Polski rzecznikiem pewnej tendencji w polityce panstwowej. Wypowiedz Nergala miesci sie w tej samej kategorii politycznej jak nazwanie Izraela “malym, gownianym krajem” przez amb. Francji w Londynie.Jego nominacja na jurora zbiegla sie w czasie z inicjatywa Palestynczkow majaca na celu uzyskanie uznania ich panstwowosci przez ONZ, co mialoby im zapewnic unikniecie uznania Izraela jako panstwa zydowskiego. Skromna opozycja trzech biskupow wobec awansu Nergala podpowiada, ze jego atak na Biblie zgodny jest nie tylko z polityka rzadu, ael takze okreslonych hierarchow Kosciola takze w Watykanie, ktory zawsze politycznie wspomagal tworzenie panstwowosci palestynskiej. Z tym wieksza uwaga godzi sie wsluchiwac w wypowiedzi papieza Benedykta XVI podcza jego nadchodzcej wizyty w Niemczech pod koniec wrzesnia. Tragiczny koniec Andrzeja Leppera jest przestroga dla wszystkich nawiedzonych antysemitow. Jego ugrupowanie Samoobrona inspirowalo sie antysemickimi haslami przedwojennego modelu Samoobrona Narodu, ktore szerzylo mordercza antysemicka propagande: “Rodacy, jestemy mordowani przez Zydow i mimo to nadal im pomagamy. Dajemy im pieniadze, by nas mogli zwalczac. To wstyd i hanba. Obudz sie polskie sumienie. Niech niewinna krew naszych towarzyszy stanie oprzed wami, zanim popelnicie czyn wolajacy o pomste do nieba, zanim zaniesiecie wasze pieniadze do Zyda. Rodacy i wy polskie matki pamietajcie o waszym obowiazku unikania Zydow. Wspierajcie tylko swoich rodakow!. Pewien polski nauczyciel pozostawil wspomnienie o tym jak pewnego dnia zaszedlszy do wiejskiej gospody zauwazyl miejscowych chlopow przygotowujacych sie do do polowania na Zyda. Wszyscy byli w swiatecznym nastroju, uzbrojeni w widly, kije, lopaty in siekiery. Pijac opowiadali sobie dowcipy o Zydach zanoszac sie od glosnego smiechu. Nikt nie staral sie ich zniechecic, do zamierzonego mordu. Zaszokowany tymi prztygotowaniami, nauczyciel zapytal: “Ile wam zaplaca za Zyda? Zapadlo wrogie milczenie. Wtedy powiedzialem im, ze za Chrystusa zaplacono 30 srebrnikow. Winniscie zazadac tyle samo. Nikt nie odpowiedzial. Potem rozlegly sie strzaly, znak, ze polowanie sie zaczelo... Zarliwa katoliczka Genia Parska wspomina w rozczarowaniem: Kiedy rozmawialam o tym ze znanym ksiedzem Jezuita, powiedzial mi: Nien powinnas byla tego czynic, bylo bledem ratowac Zydow, powinnas byla pozostac neutralna. Bo pomoc byla bledem.Musial on byc antysemita.” Genia nie wiedziala, ze Zakon Jezuitow zostal zorganizowany, by zwalczac wplywy Nauki biblijnej przy pomocy poganskiej religii imperialnego Rzymu. Jezuici dzieki po podporzadkowaniu sobie okkultystycznej i homoseksualnej III Rzeszy Hitlera oasadzili marionetkowych dyktatorow na obszarze calej Europy. Oto ich lista: Bawarskie Niemcy i III Rzesza – Adolf Hitler (1889-1945) Francja, Vichy – Henri, Pghilippe Petain (1856-1951); z jego gosciny w czasie ojny korzystal Prymas Polski Kard. Hlond. Hiszpania – Francisco Franco Austria – Seyss-Inquart i Kard. Innitzer Polska (Generalna Gubernia) – Frank Slowacja – Jezuita ks. Tiso Chorwacja – Ante Pawelic Belgia – Degrelle Palestyna – Wielki Mufti Husseini Wszyscy ci rzymscy katolicy posluszni wladzy wladza Jezuitow, i nienawidzacy Zydow dyktatorzy byli lojalni wobec najwiekszego zbrodniarza wojennego jakim byl papieski Cezar, Pius XII i jego przelozony, General Zakonu Jezuitow Wlodzimierz Ledochowski (Eric John Phelps) Znamienny ustep z katolickiego pisma w USA: Kierujac sie duchem ortodoksyjnego niegdys Towarzystwa Jezusowego, byc moze, winnismy miec inkwizycje moralnie zbankrutowanych “czarnych sutann” w obrebie Jezuitow, zwlaszcza w wyzszym szkolnictwie. Ale inkwizycja nie jest potrzebna, bo w swej pysze demaskuja sie i potepiaja sie sami swymi wlasnymi publicznie gloszonymi slowami i uczynkami. Fakt, ze czynia to ciagle od nowa i bezkarnie, ujawnia do jakiego stopnia instytucjonalny Kosciol stal sie bezsilny wspolczesnie, nie mogac zdeptac glowy tej zmiji, gdy obnaza ona swe kly spod obcasa Blogoslawionej Matki (jak np. W osobie Ryzdyka). Przypomne w tym miejscu jezuickiego spowiednika prezydenta A. Kwasniewsjkiego. Warszawa warta byla spowiedzi, tak jak warta byla mszy Francja dla krola Henryka II. Nie, to nie Inkwizycja jest potrzebna, ale rozwiazanie tego lajdackiego Towarzystwa. Bo zbyt wielu sposrod ich czlonkow i ich instytucji demonstruje swa wole skladania w ofierze poganskiemu Molochowi dzieci poprzez swe poparcie dla oddanych sprawie aborcji kandydatow i poprzez skladanie w ofierze seksualnej czystosci ich studentow na oltarzu poganskiego bozka Sodomy. W rzeczy samej, Towarzystwo Jezusowe stalo sie Towarzystwem Judasza. Tak, to prawda, niewielka czastka prawych Jezuitiow nadal istnieje i cierpi posrod reszty, ale wydaje sie, ze zla czesc przewaza do tego stopnia, ze decyzja podjeta niegdys przez papieza Klemensa XIV wydaje sie byc bradziej uzasadniona, niz kiedykolwiek indziej w obecnym czasie i w obecnych okolicznosciach. http://remnantnewspaper.com/Archives/2011-0831-fr-x.htm Berlusconi o Włoszech: "Wynoszę się z tego gównianego kraju" http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,10217405,Berlusconi_o_Wloszech___Wynosze_sie_z_tego_gownianego.html

Najwyzszy drapacz chmur stanie w Pekinie 110 pieter

Mussolini Stanislawa Szukalskiego

Mussolini Stanislawa Szukalskiego

Senator Brownback: Heliocentryzm jest ateistyczna doktryna

Senator Brownback: Heliocentryzm jest ateistyczna doktryna

Jan Pawel II i Darwin podaja rece Podlasiance

Jan Pawel II i Darwin podaja rece Podlasiance
W Wizjach Podlasianki stanowiących część antologii p.t. Świat Objawiony. Proroctwa, Przepowiednie, Wizje, Objawienia (Catholic Publishing. London. Ont. Canada) opracowanych przez prowincjała zakonu karmelitòw O. Jòzefa Prusa wyrażone zostały strategiczne cele polityki Kościoła rzymskiego wobec Rosji. Oto slowa z Wizji Podlasianki: “Podczas innego widzenia Pan (Jezus) dał mi do zrozumienia, że komunizm był potrzebny jako mściciel nadużyć kapitalizmu. Jest on konsekwencją grzechòw i błędòw chciwcòw i bogaczy, ktòrzy ponoszą odpowiedzialność za bunt wyzyskiwanych. Bowiem rozpacz wydała skrzywdzonego robotnika na łup bezbożnej demagogii.” (str. 181) Pan Jezus powiedział mi o potępionym przez wielu Stalinie: “Wolę tego trybuna zemsty ludu od tych wszystkich bankieròw i kupcòw, ktòrych bogiem jest pieniądz. Oni ponoszą odpowiedzialność za to co się stało. Stalin był naprawdę przekonany, że to co czyni jest słuszne. Zwalczał mnie, jak uczciwy przeciwnik.” Nawet nie myśl Polaku o karze za Katyń. Niechec wladz amerykasnkich do zniesienia wiz dla Polakow wynika z obawy, ze przyjazd tysiecy ludzi, ktorzy nieustannie pilegrzymuja do roznych sanktuariow gdzie nabywaja taka literature przysporzy Ameryce ideowych sabotazystow gloszacych pod plaszczykiem religii idee komunistyczne.

Bog slonce Kopernika pokona zydowskiego Boga YHWH

Bog slonce Kopernika pokona zydowskiego Boga YHWH

Ateistyczna krucjata autobusowa przeciwko Ameryce

Ateistyczna krucjata autobusowa przeciwko Ameryce

Mapa Indo-brytyjskiego imperium slonca

Mapa Indo-brytyjskiego imperium slonca

Religijna zoofilia hinduizmu przejeta do darwinizmu

Religijna zoofilia hinduizmu przejeta do darwinizmu

Kamienne serca Polakow

Kamienne serca Polakow
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w niedzielnym spotkaniu przy pomniku pomordowanych Żydów w Jedwabnem. Uczestniczyli w nim tylko przyjezdni, z miejscowych nikogo nie było Niedzielne spotkanie to efekt wydarzeń sprzed kilu dni, kiedy to ktoś sprofanował pomnik i wymalował na nim hasła "Nie przepraszam za Jedwabne!", "Byli łatwopalni" oraz swastyki. Uroczystość ograniczyła się do kilku wystąpień i odmówienia modlitwy. Jak zaznaczył organizator spotkania Piotr Kadlcik, przewodniczący Wyznaniowej Gminy Żydowskiej w Warszawie, to spotkanie nie miało mieć formy protestu, bo nikt nie przywiózł żadnych transparentów, a jedynie spotkały się osoby, które chciały potępić to co się stało. Zniszczenia na murze i na samym pomniku zostały już usunięte, ale jak powiedział Michael Sobelman, rzecznik prasowy ambasady Izraela, to zdarzenie zostanie w pamięci ludzi. - Dla relacji polsko-izraelskich to nie ma żadnego znaczenia, ale będzie miało realny wpływ na stosunki międzyludzkie - powiedział dziennikarzom po uroczystościach. Piotr Kadlcik mimo tego co się stało ostatnio w Jedwabnem jest optymistą. - Mam nadzieję, że paradoksalnie ta bardzo zła rzecz, która tu się wydarzyła doprowadzi do dobrego - stwierdził. Dodał, że być może warto zmienić sam napis na pomniku i napisać wprost co się stało w Jedwabnem. Ten, który jest teraz był pewnym kompromisem, który miał uchronić to miejsce przed takimi wydarzeniami. - Nie uchronił - dodał Kadlcik. We wczorajszych uroczystościach nie wziął udziału żaden z miejscowych przedstawicieli władzy (był wicewojewoda podlaski) ani duchowieństwa. Zdaniem księdza Wojciecha Lemańskiego, z parafii Jasienica koło Tłuszcza, który do Jedwabnego przyjeżdża od dziesięciu lat, brak miejscowych na uroczystościach przy pomniku to efekt błędów miejscowych księży i nauczycieli. - Jak się stworzy próżnię wokół tego miejsca, to później mamy takie efekty - stwierdził. Dodał, że taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia, gdyby wydarzyła się na miejscowym cmentarzu katolickim. Żeby zmienić sytuację jego zdaniem potrzebni są "dobrzy przewodnicy" - miejscowi nauczyciela czy księżą - którzy po prostu zaczną sami przychodzić pod pomnik, a za nimi przyjdą inni.

Etruski mural: Ofiara z czlowieka dla boga slonce

Etruski mural: Ofiara z czlowieka dla boga slonce

Jezuici - SS Kosciola

Jezuici - SS Kosciola

Kosmiczny Chrystus dla pedofilow

Kosmiczny Chrystus dla pedofilow

Jego wrzaski jeszcze slychac nad Polska z...Torunia

Jego wrzaski jeszcze slychac nad Polska z...Torunia

Pobozny ludobojca

Pobozny ludobojca

Z Archiwum Polskiego Stronnictwa Boga

Z Archiwum Polskiego Stronnictwa Boga

Wesele w Gazie

Wesele w Gazie

Antinous kochanek cesarza Hadriana ktory stal sie patronem pedofilow

Antinous kochanek cesarza Hadriana ktory stal sie patronem pedofilow

Pius XI z uszminkowanymi wargami

Pius XI z uszminkowanymi wargami

Przedpokoj do Holokaustu: Spotkanie Hitlera z Piusem XI

Przedpokoj do Holokaustu: Spotkanie Hitlera z Piusem XI

Przedpokoj do Holokaustu: Konkordat Piusa XI z III Rzesza

Przedpokoj do Holokaustu: Konkordat Piusa XI z III Rzesza

Przedpokoj do Holokaustu: Traktat Lateranski, Mussolini-Pius XI

Przedpokoj do Holokaustu: Traktat Lateranski, Mussolini-Pius XI

Operacja Stacji Kosmicznej pod znakiem zapytania

Papieski klucz za czasow Hitlera

Papieski klucz za czasow Hitlera

babilonska prostytutka z aureola swietosci

babilonska prostytutka z aureola swietosci

Babilonska prostytutka selekcjonuej na rampie w Oswiecimiu, na prawo Zeus z barankiem i kluczem

Babilonska prostytutka selekcjonuej na rampie w Oswiecimiu, na prawo Zeus z barankiem i kluczem

Tarczas sloneczna z alacohuyuk (Anatolia)

Tarczas sloneczna z alacohuyuk (Anatolia)
Trzy krzyze w kolkach symbolizuja trojce. na pieczeci Loyoli trojca symbolizowana jest przez trzy palki na tarczy slonca z napisem IHS. Podobne trzy palki na glowie Wisznu symbolizuje indyjska trojce Trimurti

Zakochany Jezus

Zakochany Jezus

Irak kupuje czeskie samoloty bojowe L-159 ALCA

Irak kupuje czeskie samoloty bojowe L-159 ALCA

Rakieta Boga

Rakieta Boga

Najwieksza manifestacja Ruchu Autonomii Slaska 7-16-11

Najwieksza manifestacja Ruchu Autonomii Slaska 7-16-11
http://www.rp.pl/artykul/689025-Marsz-zwolennikow-slaskiej-autonomii.html Śląsk piąty raz o autonomii bork,pap 17-07-2011, ostatnia aktualizacja 17-07-2011 19:19 Dwa tysiące osób wzięło udział w marszu zwolenników większej samodzielności regionu autor: Tomasz Jodłowski źródło: Fotorzepa +zobacz więcej – Ruch autonomii śląskiej będzie z roku na rok coraz silniejszy, dlatego że jest on autentyczny, Ślązacy istnieją – mówił podczas piątego już marszu Kazimierz Kutz, reżyser, poseł niezrzeszony. – Przez siedem wieków byliśmy poza Polską, mamy swoje odmienności i chcemy, by uznawano całą tę naszą urodę, bo ona wzbogaca kraj. Marsz zwolenników autonomii Śląska odbywa się 15 lipca. – Ma przypominać o tym, że 15 lipca 1920 r. województwo śląskie otrzymało od Sejmu RP autonomię – mówił przewodniczący RAŚ Jerzy Gorzelik, członek zarządu województwa śląskiego. – Autonomia w nowoczesnej formie, którą proponuje Ruch Autonomii Śląska, jest programem także na dziś. RAŚ postuluje m.in. przywrócenie parlamentu regionalnego oraz skarbu śląskiego, do którego spływałyby podatki z regionu. Uczestnicy marszu nieśli żółto-niebieskie flagi województwa śląskiego. Wznosili okrzyki: "autonomia", "Górny Śląsk". W marszu wzięli udział także Ślązacy z Niemiec i Günther Dauwen, dyrektor biura Wolnego Sojuszu Europejskiego – partii zrzeszającej ugrupowania regionalistów i przedstawicieli narodów bezpaństwowych. Mówił, że Ślązacy mają prawo domagać się swoich praw i że wierzy w powodzenie tych działań W Katowicach w sobotę aktywni byli też przeciwnicy autonomii – członkowie Ligi Obrony Suwerenności. Z kolei młodzieżówka PiS wręczyła Gorzelikowi m.in. "Trylogię" Henryka Sienkiewicza oraz zegar. Nawiązała w ten sposób do jego kontrowersyjnej wypowiedzi o tym, że Polska jest małpą, która popsuła zegarek (chodzić miało o rzekomo fatalne efekty włączenia regionu do Rzeczypospolitej). Rzeczpospolita

Pld. Sudan oglosil w sobote 9 lipca 2011 r. niepodleglosc

Pld. Sudan oglosil w sobote  9 lipca 2011 r. niepodleglosc
http://news.xinhuanet.com/english2010/world/2011-07/09/c_13975321.htm JUBA, July 9 (Xinhua) -- The Republic of South Sudan declared independence Saturday, waiting to be recognized as the 193rd member of the United Nations and hoping to keep peace with the north after decades of war. Speaker of South Sudan Legislative Assembly James Wani Igga read the Proclamation of the Independence of South Sudan, winning the cheers of hundreds of thousands of people who gathered at the Mausoleum of John Garang, the late leader of the ruling Sudan People's Liberation Movement. A military parade was held before the parliament speaker proclaimed the birth of the Republic of South Sudan, and the new flag of South Sudan raised.

Odpoczywajcie w pokoju, wahadlowce ery atomowej

Odpoczywajcie w pokoju, wahadlowce ery atomowej
Characterization of the NASA's Space Transportation System, what we commonly call the Space Shuttle program, as nothing but a glorified Greyhound—even better yet, "space carpooling"—is common. Even today, as the shuttle program wraps up for good, it’s hard to escape a certain feeling of underwhelmed-ness, especially if you try to review all of the accomplishments of the program. (Give it a try.) What did the Space Shuttle do besides carry things back and forth? Well, obviously carrying things back and forth has its importance, but considering that our space program has long been a point of pride, what are the high points to which we can point proudly?

Odpoczywaj w pokoju Fukuszimo

Odpoczywaj w pokoju Fukuszimo
http://english.ruvr.ru/2011/07/09/53000361.html The radiation emergency at Fukushima following the earthquake and the tsunami on March 11th is forcing Japan to question and reassess the role of nuclear energy in its power supply. Prime Minister Naoto Kan also told his Democratic Party Saturday that the clean-up may take several decades. It will include operations to cool down the reactors, remove nuclear fuel rods and decontaminate the cooling water and the soil around the Fukushima plant.

Skromny dom, w ktorym urodzil sie Prezydent James Garfield

Skromny dom, w ktorym urodzil sie Prezydent James Garfield

Wielka ziemia geocentryzmu wg Planu Boga

Wielka ziemia geocentryzmu wg Planu Boga

Geocentryzm na Pomniku Prezydenta USA Jamesa Garfielda

Geocentryzm na Pomniku Prezydenta USA Jamesa Garfielda

Nie rzucim szkoly...

Nie rzucim szkoly...
"Nie damy zlikwidować szkoły" - rodzice protestują w Nowym Łupkowie ... aw, nadesłał Piotr 2011-07-07, ostatnia aktualizacja 2011-07-07 15:51:00.0 Rodzice uczniów szkoły podstawowej w Nowym Łupkowie i mieszkańcy sześciu okolicznych miejscowości od lutego protestują przeciw stopniowemu likwidowaniu placówki poprzez przekształcenie jej w szkołę filialną. Teraz dzieci będą musiały dojeżdżać nawet 25 kilometrów - poinformował Alert24 nasz czytelnik Piotr. - Protest trwa właściwie od lutego, wtedy dotarła do mnie informacja o likwidacji szkoły - mówi dyrektor szkoły w Nowym Łupkowie Ludwik Sobol. - Próbowaliśmy protestować, ale najpierw przewodniczący rady gminy z wójtem nie chcieli nas wpuścić na posiedzenia, potem nie pozwalano nam zabierać głosu. Musieliśmy ich przekonywać, że mamy do tego prawo. - 22 lutego wszystkie komisje rady odrzuciły projekt uchwały intencyjnej o likwidacji szkoły. A nagle następnego dnia powtórzono głosowanie i ustawa została przegłosowana, czujemy się oszukani - tłumaczy dyrektor. Rodzice i mieszkańcy sześciu okolicznych miejscowości założyli stowarzyszenie i w marcu skierowano do wójta podanie o przekazanie mu szkoły, co pozwoliłoby uniknąć likwidacji. - Wójt do tej pory na nie nie odpowiedział - mówi rozżalony dyrektor. Wojewoda podkarpacki, mimo podań jakie pisali do niego członkowie stowarzyszenia, nie odniósł się do sprawy. - Nie mogę zrozumieć, czemu bardziej opłaca się zamknąć szkołę, niż ją nam przekazać. Napisaliśmy w tej sprawie pismo odwoławcze do premiera, czekamy na odpowiedź.

Belgia redukuje afganski kontyngent o polowe

Belgia redukuje afganski kontyngent o polowe

Nowy uklad o wspolpracy kosmicznej miedzy Francja i Rosja

Nowy uklad o wspolpracy kosmicznej miedzy Francja i Rosja

Karachi-Circassia na Pln. Kaukazie

Karachi-Circassia na Pln. Kaukazie
Z tych obszarow emigroaly na Bliski Wschod elity rzadzace arabskiego swiata' Francja I Rosja podpisaly uklad o wspolpracy gospodarczen na tym obszarze

Synagoga w Szanghaju

Synagoga w Szanghaju

Robotnicy przed planowanym centrum handlowym

Robotnicy przed planowanym centrum handlowym

Szanghaj noca

Szanghaj noca

Premier Chin daje w darze pilke z wlasnym autografem premierowi Wegier

Premier Chin daje w darze pilke z wlasnym autografem premierowi Wegier
Mozliwe, ze ten dar jest aluzja do geocentrycznej astronomii Szanghajskiej Organizacji Wspolpracy

Chinski Premier z wizyta w Budapeszcie 24 czerwca 2011

Chinski Premier z wizyta w Budapeszcie 24 czerwca 2011
BUDAPEST, June 24 (Xinhua) -- Chinese Premier Wen Jiabao arrived here Friday for a two-day official visit, the first to Hungary by a Chinese premier in 24 years. Hungary is the first leg of Wen's current three-nation Europe tour, which will also take him to Britain and Germany. In a written speech delivered at the airport, Wen said Hungary was one of the first countries to forge diplomatic relations with the People's Republic of China. He also said Hungary, currently holding the rotating European Union (EU) presidency, had worked strenuously to help develop China-EU ties. "I believe this visit will boost mutual understanding and friendship between the two peoples, deepen bilateral exchanges and mutually beneficial cooperation, and push for further development of the friendly and cooperative partnership between China and Hungary," Wen said. Wen will hold talks with Hungarian leaders during the visit. He is also expected to attend the signing ceremony of a series of agreements, an indication of closer political and economic ties between the two sides. Chinese Vice Foreign Minister Fu Ying told a press briefing last Friday in Beijing that Wen's visit to Europe was a key diplomatic mission this year, with the purpose of promoting communication and cooperation. With an area of less than 100,000 square kilometers, Hungary is a landlocked central European nation with a population of about 10 million. It is one of China's most important trading partners in Central and Eastern Europe. Bilateral trade reached a record high of 8.72 billion U.S. dollars last year, up 28.1 percent on the previous year.

Rosyjska tarcza nad Kanada

Rosyjska tarcza nad Kanada
Rosyjsko-kanadyjski patrol lotniczy wzdluz brzegow Kanady

Suchoj Superjet 100

Suchoj Superjet 100
Wlochy zakupily 90 takich maszyn

Najnowszy mysliwiec SU-35S

Najnowszy mysliwiec SU-35S

Francuski okret Mistral transportujacy helikoptery zakupiony przez Rosje

Francuski okret Mistral transportujacy helikoptery zakupiony przez Rosje

Rakiety S-300PS

Rakiety S-300PS

Rakiety S-300PS rozmieszczono w obwodzie kaliningradzkim

Rakiety S-300PS rozmieszczono w obwodzie kaliningradzkim

Krwisty ksiezyc w pelni

Krwisty ksiezyc w pelni

Zacmienie ksiezyca

Zacmienie ksiezyca

Zacmienie ksiezyca

Zacmienie ksiezyca

Inwestytura: nominacja na biskupa prez sredniowiecznego swieckiego wladce

Inwestytura: nominacja na biskupa prez sredniowiecznego swieckiego wladce

Biskup sw. Stanislaw

Biskup sw. Stanislaw
Mial wieksza laske u Boga niz Jan Pawel Ii, bo wskrzesil zmarlego Piotrawina. Jan Pawel Ii nie okazal takiej mocy, wiec sw. jan Pawel II nie zacmi pamieci sw. Stanislawa

Moje studia nad legendami polskimi

Moje studia nad legendami polskimi

Apollo "objawia" heliocentryzm w "przybytku swych muz" w Krakowie

Apollo "objawia" heliocentryzm w "przybytku swych muz" w Krakowie

Masowe demonstracje w 16 miastach polskich

Masowe demonstracje w 16 miastach polskich
Thousands of Polish workers took to the streets of the country’s 16 major cities demanding higher wages and adherence to labor laws.

Saakaszwili musi odejsc

Saakaszwili musi odejsc

Falliczny heliocentryzm

Falliczny heliocentryzm

M. Jackson:wewnetrzna natura pedofila

M. Jackson:wewnetrzna natura pedofila

JF-17s Mysliwiec chinski najnowszej konstrucji dlla Pakistanu

JF-17s Mysliwiec chinski najnowszej konstrucji dlla Pakistanu

Pakistan prosi Chiny o ustanowienie bazy morskiej

Pakistan prosi Chiny o ustanowienie bazy morskiej

W 1922 r. W. Brytania gwalcac mandat Ligi Narodo ustanowila Jordanie

W 1922 r. W. Brytania gwalcac mandat Ligi Narodo ustanowila Jordanie

Obszar przyznany W. Brytanii na utworzenie panstwa zydowskiego

Obszar przyznany W. Brytanii na utworzenie panstwa zydowskiego

Bozek Pan objawia heliocentryzm Rzymowi

Bozek Pan objawia heliocentryzm Rzymowi

Poddani papieza caluja jego stopy; Chrystus myl ich nogi

Poddani papieza caluja jego stopy; Chrystus myl ich nogi

Czarny Chrystus w Ustroniu

Czarny Chrystus w Ustroniu

Znow wybuch wulkanu na Islandii

Znow wybuch wulkanu na Islandii

Slonce z symbolem swastyki w kole

Slonce z symbolem swastyki w kole

Pajak-krzyzak

Pajak-krzyzak

Przedchrzescijanski krzyz sloneczny

Przedchrzescijanski krzyz sloneczny

Bog slonce Kopernika zdemaskowany przez S. Wyspianskiego

Bog slonce Kopernika zdemaskowany przez S. Wyspianskiego
Ziemia leci we wszechswiat tak zatytułował swą rycinę opublikowaną w piśmie “Życie” redagowanym przez S. Wys-piańskiego (II, 44, str. 579 z 19 listopada 1898 r.) Franciszek Bilek.   W 1898 r. polskie czasopismo Zycie (II, 44, str. 579) pod redakcja najbardziej kreatywnego polskiego dramaturga i malarza S. Wyspianskiego opublikowalo rycine F. Bilka ukazujaca poganska inspiracje dla kopernikowskiego heliocentryzmu. Ta przerazajaca wizja Pitagorejsko-Kopernikowskiej heliolatrii w ktorej zywa ziemia (tj boginii Gaia) okraza personifikowanego Logosa, albo boga slonce Jezusa przygotowala polskich odbiorcow na szokujacy portret polskiego spolecznstwa zdewastowanego moralnie renesansowym ozywieniem hellenistycznego poganstwa, zaprezentowanym w najpopularniejszym dramacie Wyspianskiego p.t. Wesele. W dramacie chochol jest personifikacja pitagorejskiego pryncypu, ze “swiat jest muzyka a kreacja tancem”. Dzwieki pitagorejskiej liry wprawiaja ludzi w taneczny trans lunatykow, ktory pozwala im zapomniec o smutnej rzeczywistosci politycznego zniewolenia przez trzy sasiednie mocarstwa. Ich taniec byl jedynym sensownym rytualem wokol oltarza nowego “Zbawiciela”, ktory, jak nauczyli ich Jezuici “wstrzymal slonce i ruszyl ziemie”. Demaskatorska rycina Bilka byla odpowiedzia na statue Kopernika wzniesiona w Warszawie. Nie znalazlem zadnej relacji w prasie polskiej o odslonieciu pomnika Whitmana w Moskwie. Cyz Kosciol polski zareaguje jakas riposta na ten fakt tak jak zareagowal na wyklad papieza w Regensburgu? Czy ktory polski teolog oglosi dowod przekonujacy ostatecznie miliardy ludzi, ze ziemia rzeczywiscie sie porusza, jak glosil Kopernik?Obawiam sie ze polski Kosciol znalazl sie w pacie i jest tego swiadom.Obraz Michala Aniola w Rzymie ogladany kazdego roku przez miliony wiernych ukazuje Boga Biblii tworzacego slonce. Czy Centrum Nauki Kopernik przekona miliony, ze to bog slonce stworzyl Boga Biblii i zarazem caly kosmos? Wystarczy, ze jeden chlop odwiedzi owo centrum i zacytuje ow psalm w przekladzie Mickiewicza, i pokaze glowe niezraniona obijaniem jej o sciany. III RP pod wodza Jankowskich i Rydzykow pozostawi “marne slady” w historii Polski.Biblijni prorocy, ilekroc narod Izraela popadal w balwochwalsto ku czci Baala pietnowali swoj narod za zastapienie zywego Boga, Storcy nieba i ziemi martwym balwanem. Tysiac lat temu Polacy obalili balwany Swiatowidow i Swarozycow i przyjeli wiare w Boga zywego. Teraz zrestytuowali owego balwana w swej stolicy?

Jan Pawel modli sie do kopernikowskiego boga slonce

Jan Pawel modli sie do kopernikowskiego boga slonce

Martwy Osama Bin Laden

Martwy Osama Bin Laden

Madonna Belzka

Madonna Belzka

Heliocentryczna flaga Al-Kaidy

Heliocentryczna flaga Al-Kaidy
Od czasow Sw. Tomasza z Akwinu heliocentryzm byl ideowa baza religijnego ekumenizmu midzy watykanem i swiatem Islamu

Israel's enemies have been so successful at spreading their lies that fewer people all the time recognize the truth. Many college campuses are hotbeds of anti-Israel agitation. Young people are being taught that Israel is waging a genocidal campaign against Palestinians. President Obama has made it clear that his heart is with the Arab world, not with Israel. More liberal "intellectuals" than ever believe that Israel's very existence is illegitimate, and that it is a "fascist state" designing a "new Holocaust" for the Palestinians. American Jews, long caught between their leftism and their loyalty to Israel, are increasingly moving over to the dark side, helped along by organizations like the George Soros-funded J Street that pretend to be pro-Israel while pushing policies that would destroy Israel in short order. It gets worse: "Anti-Israel" has come be a code word for anti-Jew, not just in the Middle East, not just in Europe, but in the United States of America. The American "Progressives" were the first Fascists of the 20th century By John Ray (M.A.;Ph.D.) "Hayek's challenge was to argue that German Nazism was not an aberrant "right-wing" perversion growing out of the "contradictions" of capitalism. Instead, the Nazi movement had developed out of the "enlightened" and "progressive" socialist and collectivist ideas of the pre-World War I era, which many intellectuals in England and the United States had praised and propagandized for in their own countries."

Ch. Chaplin kpi z Kopernika

Ch. Chaplin kpi z Kopernika
w filmie Wielki Dyktator

Palestynski kadet szkoli czlonka Brygady Meczennikow Al Aksa

Palestynski kadet szkoli czlonka Brygady Meczennikow Al Aksa

Heliocentryczny raj w wizji Dantego

Heliocentryczny raj w wizji Dantego

Wietnamska statua Buddy z heliocentrycznym diagramem

Wietnamska statua Buddy z heliocentrycznym diagramem

Olbrzymia statua geocentryka Konfucjusza na Placu Tienanmen

Olbrzymia statua geocentryka Konfucjusza na Placu Tienanmen

Konferencja na szczycie panstw afrykanskich 30 stycznia 2011 r.

Konferencja na szczycie panstw afrykanskich 30 stycznia 2011 r.

Poszczacy Budda

Poszczacy Budda
Natchnienie dla strajkow glodowych

Wizyta Tuska z ministrami w Izraelu

Wizyta Tuska z ministrami w Izraelu
przemilczana w prasie

Geocentryczna pieczec Stanu Kansas

Geocentryczna pieczec Stanu Kansas
Ukazuje biblijne proporcje ziemi ojczyzny ludzkosci i obiegajacego ja slonca, gwiaz

Gubernator Stanu Kansas Sam Brownback

Gubernator Stanu Kansas Sam Brownback
W czasie ostatniej kampanii prezydenckiej Senator sam Brownback sponsorowal blog4Brownback demaskujacy heliocentryzm jako ateistyczna doktryne

Europa po przejeciu wladzy przez Bractwo Muzulmanskie w Egipcie

Europa po przejeciu wladzy przez Bractwo Muzulmanskie w Egipcie

Japonski pojazd dostawczy cumuje do ISS

Japonski pojazd dostawczy cumuje do ISS

Rosja I kazachstan tworza wspolna siec obrony powietrznej

Rosja I kazachstan tworza wspolna siec obrony powietrznej

Statua upamietniajaca sojusz prusko-rosyjski przeciwko Napoleonowi bedzie odbudowana w Kaliningradz

Statua upamietniajaca sojusz prusko-rosyjski przeciwko Napoleonowi bedzie odbudowana w Kaliningradz

Prezydent RP ze swieca przy Pomniku Ofiar w 66 rocznice wyzwolenia obozu w Oswiecimiu

Prezydent RP ze swieca przy Pomniku Ofiar w 66 rocznice wyzwolenia obozu w Oswiecimiu

Islam zdobedzie swiat

Islam zdobedzie swiat

Hamas Jugend

Hamas Jugend

Sieg Heil, Palestyno

Sieg Heil, Palestyno

Flaga Poludniowego Sudanu

Flaga Poludniowego Sudanu
Zgodnie ze wstepnymi danymi z ostatniego referendum w Sudanie wiuekszosc glosujacych opowiedziala sie za niepodlegloscia poludniowej czesci kraju od rzadu w Chartumie. 97% uprawnionych do glosowania wzielo udzial w referendum, za zapewnilo jego legalnosc

Protesty w Jordanii

Protesty w Jordanii

Rosnie gniew ludu w Jemenie

Rosnie gniew ludu w Jemenie

Instrumenty wladzy syryjskiego despoty

Instrumenty wladzy syryjskiego despoty

Do Izraela z Buchenwaldu

Do Izraela z Buchenwaldu

Lech Kaczynski z twarza Lecha Walesy!

Lech Kaczynski z twarza Lecha Walesy!
Zarabianie na śmierci kwitnie. Ostatnio pewien „artysta malarz” (pseudonim Stanisław Koziełło-Wolski) postanowił namalować obraz przedstawiający tragedię z 10 kwietnia. Dlaczego autor używa pseudonimu? „Trochę się boję tej atmosfery, jaka się wokół takich jak ja wytwarza w Polsce. Jak widziałem w telewizji młodzieńca, który skopywał z latarni obrońcę krzyża, to mi przyszło do głowy, że kiedyś ktoś mnie może tak skopać. Tam ponoć nawet kogoś tak skopano, że potem umarł, ekshumacja była”. Praca pod tytułem „Hołd smoleński”, dla której słowo kicz to komplement, przedstawia Wawel, szczątki samolotu, las smoleński, tłumy ludzi z krzyżem, a nad tym wszystkim Lecha bujającego w obłokach. Zresztą zobaczcie sami…

Rosnie gniew ludow

Rosnie gniew ludow
Prezydent Tunezji zmuszony do ucieczki z wlasnego kraju, bo traktowal wlasny narod jako idiotow

TAWS: PULL UP 8.40.46 2 Pilot: Odchodzimy. Nawigator: Osiemdziesiąt, siedemdziesiąt. 8.40.47 Nawigator: Osiemdziesiąt, siedemdziesiąt. Sześćdziesiąt, pięćdziesiąt. TAWS: PULL UP 8.40.48 ATC: Horyzont 101. 8.40.49 Nawigator: Czterdzieści. ATC: Horyzont 101. TAWS: PULL UP 8.40.50 Nawigator: Czterdzieści. Trzydzieści. ATC: Kontrola wysokości i horyzont. TAWS: PULL UP 8.40.51 Nawigator: Dwadzieścia. TAWS: PULL UP 8.40.57 ATC: Odejście na drugi krąg. TAWS: PULL UP.

Cytat z polskiej prasy podziemnej zawarty w ksiazce plka Iranka-Osmeckiego: ”Sa ludy i narody, ktore upadly albo sa chore, ktore musza byc umieszczone pod kuratela, aby uniemozliwic im stanie sie plaga i zagrozeniem dla cywilizacji. Wsrod tych narodow nalezy, w pierwszy rzedzie wymienic Zydow, Niemcow i Moskali...Nie ma potrzeby rozpisywac sie na temat Zydow; znamy ich az nadto dobrze. Nie dojrzeja oni do czlonkowstwa narodow dobrej woli, dopoki rewolucyjny Zyd wieczny tulacz nie zostanie spalony, a jego prochy nie uzyznia jalowej gleby zydowskiej duszy.”

Spotkanie wice-premiera Chin Li Keqianga z pierwszym ministrem szkocji Alexem Salmondem

Spotkanie wice-premiera Chin Li Keqianga z pierwszym ministrem szkocji Alexem Salmondem

Czarny Chrystus bedzie patronem nowego panstwa afrykanskiego

Czarny Chrystus bedzie patronem nowego panstwa afrykanskiego
mig, PAP/Reuters 2011-01-09, ostatnia aktualizacja 2011-01-09 13:16:09.0 Dziś w stolicy Filipin święto Czarnego Chrystusa. Uroczystość, podczas której w procesji za drewnianą figurą Chrystusa o czarnej skórze przeszło ulicami prawie 2 mln wiernych, to jedno z najpopularniejszych tam świąt katolickich. Na Filipinach święto Czarnego Chrystusa obchodzone jest już 404 raz. W centrum obchodów znajduje się naturalnej wielkości drewniana figura Czarnego Nazarejczyka. Pochodzącą z Meksyku rzeźbę przywieziono na Filipiny na początku XVII wieku. Figura co roku jest niesiona w procesji ulicami miasta do kościoła Quiapo. Co roku uczestniczy też w procesji w Wielki Piątek przed Świętami Wielkanocnymi.

Referendum w Sudanie

Referendum w Sudanie
mar, PAP 2011-01-09, ostatnia aktualizacja 2011-01-09 13:02:07.0 Od 6.00 rano czasu polskiego w Sudanie trwa referendum ws. podziału kraju. Miliony ludzi czekają w kolejkach, by oddać swój głos. Prawie cztery miliony ludzi z południa kraju zdecydują, czy ten największy w Afryce kraj podzieli się na dwa państwa.

Silna Europa. Postulat Wegier drazni Warszawe

Silna Europa. Postulat Wegier drazni Warszawe
Sprzeczne informacje o wazntm wydarzeniu dyplomatycznym. Na szczycie przywodcow 20 panstw Europy Srodkowo-Wschodniej w maju moze byc obecny takze B. Obama, powiedzial doradca prezydenta B. Komorowskiego Roman Kuzniar. Komorowski zaprosil Obame do Polski w nieokreslonym terminie podczas wizyty w Waszyngtonie w grudniu (Kurier Plus 8 stycznia 2011 r.) W maju 2011 r. Wegry beda goscic druga szczytowa konferencje Partnerstwa Wschodniego.

Wegierski Parlament podczas ceremonii przejecia prezydentury EU

Wegierski Parlament podczas ceremonii przejecia prezydentury EU

Premier Wegier przejmuje prezydenture EU 6 stycznia 2011 r.

Premier Wegier przejmuje prezydenture EU 6 stycznia 2011 r.

Wice-Premier Chin w Berlinie 7 stycznia 2011 r.

Wice-Premier Chin w Berlinie 7 stycznia 2011 r.

Made in China.

Made in China.
Chinski mysliwiec piatej generacji odpowiadajacy amerykanskiemu F-22 i rosyjskiemu T-50

Rurociag Rosja-Chiny zainaugurowany po stronie chinskiej

Rurociag Rosja-Chiny zainaugurowany po stronie chinskiej

Indie beda placic Iranowi za rope japonskimi yenami, zamiast dolarami

Indie beda placic Iranowi za rope japonskimi yenami, zamiast dolarami

Pomnika Stalina wysadzony na Ukrainie

Pomnika Stalina wysadzony na Ukrainie
Najpierw 28 grudnia oderwano glowe od tulowia, nastepnie w noc sylwestrowa pomnik zostal wysadzony i czesc budynku w ktorym miescily sie biura partii komunistycznej zostala zniszczona

Zamach na chrzescijanski kosciol w Egipcie

Zamach na chrzescijanski kosciol w Egipcie
jg, met, PAP, AP 2011-01-01, ostatnia aktualizacja 2011-01-01 22:25:53.0 Prezydent Francji Nicolas Sarkozy potępił w sobotę w liście do prezydenta Egiptu Hosniego Mubaraka zamach przed kościołem koptyjskim w Aleksandrii. Atak określił jako "barbarzyński i tchórzliwy". Liczba rannych w wybuchu bomby przed kościołem koptyjskim w Aleksandrii wzrosła do ok. stu. 21 osób poniosło śmierć - poinformowało egipskie ministerstwo zdrowia.

Jak falszywy ksiadz sfotografowal sie z Kard. Dziwiszem?

Jak falszywy ksiadz sfotografowal sie z Kard. Dziwiszem?
Jacek K. wykorzystywał do swoich celów centra wolontariatu w szkołach. Aby zwiększyć efektywność, używał czasem powiększonych zdjęć papieża, które ustawiał obok kwestujących jako "wystawę". To potęgowało jego wiarygodność i hojność darczyńców. Jacek K. jest niedoszłym księdzem (zaliczył rok seminarium w Kielcach) i dominikaninem (Poznań). Może dlatego podszywał się pod duchownego? W każdym razie poskutkowało. Darczyńcy byli hojni. Co robił z pieniędzmi? - Brał je do kieszeni, a sprawozdania o zebranych kwotach spalił w kominku - mówi Stefan, jeden z wolontariuszy.

Chinscy komandosi odnalezli ducha Hitlera

Chinscy komandosi odnalezli ducha Hitlera
Zgodnie z aryjskim dogmatem o transmigracji dusz, duch Hitlera wcielil sie w kota, ktory zyje we Wroclawiu pod troskliwa opieka niejakiego Tomasza Gabisia, ktory redaguje pismo negujace Holokaust, a procz tego organizuje demonstracje na wroclawskim rynku ze swastykami boga slonce Swarozyca, ktory byl czczony przez Hitlera pod imieniem Wotana. T. Gabis utrzymuje potajemne kontakty z grupa biskupow zdemaskowanych przez Ojca Wisniewskiego w jego liscie do nuncjusza. Zobaczymy czy nuncjusz i Watykan zareaguja na ten list. Hitler byl ulubiencem Watykanu i polskiego kleru.

Hitler cwiczy mowe o ataku na Polske

Hitler cwiczy mowe o ataku na Polske

Helen Thomas, hurysa akcentuje swe wdzieki

Helen Thomas, hurysa akcentuje swe wdzieki

Helen Thomas, Leciwa Hurysa dla brygad meczennikow

Helen Thomas, Leciwa Hurysa dla brygad meczennikow

Seksowny dla pedofilow krucyfiks z rozlozonymi nogami

Seksowny dla pedofilow krucyfiks z rozlozonymi nogami

SS-manska chusta M. Olejnik z trupimi czaszkami (Totenkopf)

SS-manska chusta M. Olejnik z trupimi czaszkami (Totenkopf)
Marcin Kobiałka: Resovia skierowała do prokuratury doniesienie w sprawie antysemickich napisów na transparentach wywieszonych podczas majowych derbów. Domagali się państwo ścigania sprawców. Tymczasem prokuratura umorzyła śledztwo, uznając, że szalikowcy nie mieli świadomości, co było na transparentach. Będą się państwo odwoływać? Organizację żydowskie i antyrasistowskie decyzję prokuratury nazywają skandalem. Piotr Kadlcik, prezes Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP, mówił w piątek "Gazecie", że pobłażliwe traktowanie chuliganów prowadzi do tego, że takie incydenty w Polsce stają się powszechnie akceptowane.

Pakistanscy talibowie w akcji

Pakistanscy talibowie w akcji
25 grudnia, czyli w samo swieto Bozego Narodzenia pakistanscy Talibowie, ktorzy caluja Koran przy kazdej okazji urzadzili krwawa laznie, ktorej ofiar padlo 42 niewinnych ofiar. Panowie w stolicy kurzyli cygara (wielkie jak Palac Kultury i Nauki) radzili o braciach zza siedmiu gor z okrzykiem Allahu Akbar

Prezent Al Qaidy pod islamska choinke w Warszawie

Prezent Al Qaidy pod islamska choinke w Warszawie
Na obiad w atrium watykańskiej Auli Pawła VI papież zaprosił nie tylko ubogich Włochów, ale także imigrantów, wśród nich muzułmanina z Etiopii i Chińczyka. Etiopia jest chrescijanskim krajem i zaproszenie muzulmanina jako reprezentanta tego kraju jest takim samym afrontem wobec swiata chrzescijanskiego jak pocalunki Jana Pawla II zlozone na Koranie. Al-Qaeda w Iraku zapowiedziala serie terrorystycznych atakow w swieto Bozego narodzenia w roznych krajach. W Nigerii, ktorej ludnosc sklada sie z chrzescijan I muzulman ponownie wybuchly miedzyreligijne walki, ktore staraja sie stlumic oddzialy armii i policji. Te walki wybuchly po czterech atakach bombowych we wsi w poblizu Jos, w ktorych w wigilie zginelo 32 chrzescijan. Bomby wybuchly takze w polnocnym miescie Maidugurii, ktorego nazwa przypomina Medzugorje w Bosni, gdzie Maryja uznala za stosowne objawic sie kilkanascie lat temu.

Choinka w Genewie bez zieleni!

Choinka w Genewie bez zieleni!

Szopka w Teheranie, bez islamskiej zieleni

Szopka w Teheranie, bez islamskiej zieleni

Nic zielonego w Watykanie, choc JP2 calowal Koran

Nic zielonego w Watykanie, choc JP2 calowal Koran

Palac Kultury i Nauki zamieniony na polska Kaabe

Palac Kultury i Nauki zamieniony na polska Kaabe

Wielki Zlobek w Poznaniu

Wielki Zlobek w Poznaniu
Dlaczego w Poznaniu, a nie w Warszawie?, by Warszawiacy mogli skonentrowac swa uwage na Palacu Kultury i nauki w kolorze Islamskiej zieleni. Czy to symboliczny "chrzest" Polski w religii Mahometa? faworyzowanej przez uprzywilejowane panstwa Zachodu?

Cadillac made in Kaliningrad

Cadillac made in Kaliningrad
Fabryka Awtotor w Kaliningradzie rozpoczela montraz luksusowej serii Cadillacow CTS

Mgla nad chinskim portem Dalian

Mgla nad chinskim portem Dalian
zakres widzialnosci zredukowany do 50 metrow

Referendum 9 stycznia 2011 r. zadecyduje o niepodleglosci dla pld. Sudanu

Referendum 9 stycznia 2011 r. zadecyduje o niepodleglosci dla pld. Sudanu
80% mieszkancow pld. Sudanu to chrzescijanie. W ciagu 20 lat krwawej wojny muzulmanska polnoc starala sie nawrocic mieszkancow poludnia wyznajacych rodzime religie afrykanskie na Islam. daremnie, bo ludzie ci garneli sie do chrzescijanstwa. Wladcy chrzescijanskich krajow nie chcieli slyszec o niepodleglosciowych aspiracjach milionow czarnych obywateli poludnia. Slali tylko miliardy dolarow dla Palestynczykow, ktorzy czca dawne krwiozercze bostwo Baala. Zgodnie z ta religia terrorysci pija krew zamordowanych ofiar, ale glosza, ze to Zydzi porywaja ich dzieci na mace. Chrzescijanska Polska milczy jak zakleta o tej walce religijnych pobratymcow, bo JP2 obejmowal sie tylko z Yasirem Arafatem

Poludniowy Sudan zasobny w rope naftowa

Poludniowy Sudan zasobny w rope naftowa

Zacmienie ksiezyca 21 grudnia, 2010 nad prowincja Henan w Chinach

Zacmienie ksiezyca 21 grudnia, 2010 nad prowincja Henan w Chinach

Ateizm bez maski

Ateizm bez maski
Uswiadomie negatywne pod wzgledem religijnym znaczenie spuscizny naukowej Jana Pawla II juz samym tytulem ksiazki wydanej w USA Copernicus, Darwin & Freud z podtytulem Revolution in the History of Philosophy of Science opracowanej przez Prof. Friedla Weinerta i wydanej przez wydawnictwo Willey and Blackwell (2009). Juz samo umieszczenie nazwiska Kopernika obok takich “gigantow” ateizmu jak Darwin i Freud uswiadamia rozmiar ateistycznego sabotazu dokonanego przez rehabilitacje Galileusza i ewolucjonizmu przeprowadzona przez Jana Pawla II. Temu samemu celowi sluzy blogs4brownback uswiadamiajacy ateistyczne implikacje heliocentryzmu. W moim artykule p.t. The Most Revealing Fact in the History of Heliocentrism wykazalem, ze filozoficzny heliocentryzm gloszony przez takich starozytnych astronomow jak Arystrach i Seleukus zostal odrzucony przez grecki oryginal Nowego Testamentu, lecz zostal przemycony do syryjskiego przekladu tzw. Peszitty. http://blogs4brownback.wordpress.com/2007/07/05/run-and-hide-helioleftists/

Gmach izraelskiego parlamentu

Gmach izraelskiego parlamentu
Izraelscy parlamentarzysci beda uczestniczyc w obradach miedzyparlamentarnych spotkan czlonkow Wspolnoty Niepodleglych Panstw

Jehoszua (Jezus) z Nazaretu

Jehoszua (Jezus) z Nazaretu

Centrum Przyjazni Chinsko-Pakistanskiej w Islamabadzie

Centrum Przyjazni Chinsko-Pakistanskiej w Islamabadzie

Anty-nazistowska Konferencja w Moskwie

Anty-nazistowska Konferencja w Moskwie
W Izbie wyzszej rosyjskiego parlamentu obraduje Miedzynarodowa Konferencja organizujaca solidaranosc przeciwko nazizmowi, w ktorej biora udzial przedstawiciele 40 krajow. W piatek przemawial po rosyjsku reprezentant Stanu Nowy Jork Alex Brux-Krasny. Powiedzial on, jest absolutnie skandaliczne, ze 65 lat potem jak nasi ojcowie i dziadkowie zadali kleske nazistom w wielu europejskich miastach organizowane sa marsze i pochody przez weteranow neo-nazizmu. Jesli nie powstrzymamy tego demokracja moze byc obwioniona o umozliwienie przejecia wladzy przez nazistow jak to sie stalo w 1933 r...

Nowe finanse dla baltyckiego rurociagu

Nowe finanse dla baltyckiego rurociagu

Stan Wojenny 13 grudnia 1981r

Stan Wojenny 13 grudnia 1981r
Austria’s Interior Minister Maria Fekter  transferred to Russia a special edition of the Book of Remembrance, telling about 60,000 Soviet soldiers and concentration camp prisoners buried in Austria.The ceremony, attended by the head of Russia’s presidential administration Sergry Naryshkin, was held in the Kremlin on Thursday. The official said that the book is to commemorate Soviet liberators and anti-Nazi fighters who will never be forgotten.

Swastyka na wroclawskim rynku

Swastyka na wroclawskim rynku
Bedac w Polsce widzialem namalowane szubienice z gwiadami Davida..... koszmar.... tam nikt wlasciwie nie zwraca uwagi ....Cos strasznego Moze kiedys oby szybko ludzie robiacy te straszne rzeczy beda tak jak w USA karani wieloletnim pobytem w wiezieniu.... Peace- Shalom. Manifestacja czcicieli slowianskiego boga slonce z symbolem tego kopernikowskiego boga, czyli prastarym symbolem aryjskiej, solarnej religii. Swastyka symbolizuje beltajacy ruch lingama (phallusa) w mlecznym oceanie, ktory ma wytworzyc zycie. W Polsce poganskie tradycje kontynuowane sa przez spadkowiercow poganskich ugrupowan z okresu miedzywojennego takich np. Jak Zadruga. Przedwojenny lider owego ugrupowania Jan Stachniuk propagowal kult kosmicznej energii, ktora przejawiac sie ma w mocnej woli. W Indiach taka kosmiczna enegia nazywana jest Brahma, ktory to termin blednie rozumiany jest jako imie boga. Hitler zywil podobne wierzenie co utrwalone zostalo w tytule filmu Leni Riefenstahl o fuhrerze pt. Triumf woli. Grupa dawnych czlonkow Zadrugi zyje we Wroclawiu i publikuje serie ksiazek o poganstwie w ich wlasnym wydawnictwie pod nazwa Toporzel. Jednym z czlonkow tej grupy jest niejaki Antoni Wacyk, ktory w swych filozoficznych pismach postuluje zniesienie wszelkiego posrednictwa uzurpowanego przez kaplanow miedzy ludem i sfera sacrum. Wacyk domaga sie rewizji narodowej historii pietnujac historykow, ktorzy gloryfikuja ludzi przegranych. Ta poganska atmosfera kultywowana we Wroclawiu tlumaczy niedawna edycje Mein Kampfu Hitlera wlasnie w tym miescie. Czy Polacy beda palic dziela swych wieszczow zarazone “zydowskim bakcylem”? I czy religia Kopernika stanie sie przedmiotem obowiazkowym w polskich szkolach tak jak darwinowski ewolucjonizm? Poganskie idee Zadrugi szerzone sa w Warszawie przez pismo Zywiol pod redakcja Andrzeja Wylotka.

Madonna otwarla sale gimnastyczna w Moskwie

Madonna otwarla sale gimnastyczna w Moskwie

Hold dla Kopernika - Ojca Kominternu

Hold dla Kopernika - Ojca Kominternu

Kopernika pamieci zalobny rapsod

Kopernika pamieci zalobny rapsod

Sarkofag M. Kopernika po pogrzebie w maju 2010 r.

Sarkofag M. Kopernika po pogrzebie w maju 2010 r.

Smierc M. Kopernika po ostatnim namaszczeniu

Smierc M. Kopernika po ostatnim namaszczeniu

Katedra we Fromborku

Katedra we Fromborku

Cerkiew zakupila dzialke w centrum Paryza

Cerkiew zakupila dzialke w centrum Paryza
2010-12-13 19:09:41.0 Wiceprezydent Białegostoku będzie głowie państwa doradzać społecznie w sprawach dotyczących mieszkających w Polsce wyznawców prawosławia. Nominację Aleksander Sosna odebrał z rąk Bronisława Komorowskiego osobiście, w poniedziałek, podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Miała ona charakter kameralny, ale bardzo podniosły. - Wyznawcy prawosławia są lojalnymi obywatelami Rzeczypospolitej. Prezydent Komorowski jest zaś prezydentem wszystkich jej obywateli, więc również wyznawców prawosławia - podkreślał Aleksander Sosna, który chciałby być łącznikiem między prezydentem a prawosławnymi. To właśnie w województwie podlaskim zamieszkuje większość z liczącej ponad pół miliona osób społeczności polskich prawosławnych. - Tak jak wszyscy obywatele tego kraju, mamy swoje bolączki - dodał Sosna, podkreślając, że jego rola nie będzie ograniczać się wyłącznie do mówienia o problemach. Przy okazji zdradził, że prezydent interesował się m.in. tym, czy rzeczywiście w wyborach, które dały mu stanowisko, cieszył się w gminie Czyże - zamieszkanej głównie przez wyznawców prawosławia - tak dużym poparciem. W drugiej turze oddało tam na niego głos ponad 90 proc. biorących udział w wyborach. - Mam nadzieję, że to początek nowego obyczaju. Z tego, co wiem, Bronisław Komorowskim jest pierwszym polskim prezydentem, który powołał takiego doradcę - cieszy się poseł Robert Tyszkiewicz, nie ukrywając, że zabiegał o nominację dla Aleksandra Sosny. Jednak decyzja należała do prezydenta.

Mikolaj Kopernik

Mikolaj Kopernik
Zdumiewajace podobienstwo do J. Glempa

In WikiLeaks We Trust

In WikiLeaks We Trust

Odnowa zycia religijnego w Rosji

Odnowa zycia religijnego w Rosji
Liczba wiernych podwoila sie w ciagu ostatniego dziesieciolecia. na zdjeciu katedra Chrystusa Zbawiciela

Autonomia dla Slaska

Autonomia dla Slaska

Ostpolitik Kanclerza W. Brandta

Ostpolitik Kanclerza W. Brandta

KaMAZ i Daimler utworza joint venture

KaMAZ i Daimler utworza joint venture

CSTO organizauje sily szybkiego reagowania

CSTO organizauje sily szybkiego reagowania

Szczyt EU-Rosja w Brukseli

Szczyt EU-Rosja w Brukseli
Medwediew, Jose Barrso i von Rompuy obradowali nad zniesieniem wiz miedzy Rosja i EU, o poparciu EU dla uczestnictwa Rosji w WTO oraz nad zbudowaniem bazy dla rosyjskiego gazu w Belgii. W tym samym czasie premier Francji Fillon przebywal w Moskwie gdzie prowadzil rozmowy nad rosyjsko--europejska tarcza antyrakietowa

Szczyt CSTO w Moskwie

Szczyt CSTO w Moskwie
Prezydenci wszystkich panstw czlonkowskich Organizacji Ukladu kolektywnego Bezpiecznstwa (CSTO) potwierdzili udzial w piatkowej (10 grudnia, 2010) Konferencji w Moskwie. Zgodnie z zapowiedzia przywodcy Armenii, Kazachstanu, Kirgizstanu, Rosji, Tadzykistanu, Uzbekistanu I Bialorusi beda obradowac nad lepsza reakcja na kryzysy jak rowniez nad militarna wspolpraca. Szczyt oglosi deklaracje w spraaie utworzenia wspolnej, militarnej grupy pokojowej.

WikiLeaks w roli nadzorcy demokracji

WikiLeaks w roli nadzorcy demokracji

WikiLeaks przyprawiaja o bol glowy i lamia kariery

WikiLeaks przyprawiaja o bol glowy i lamia kariery

Koniec legendy silnikow Rolls-Royce

Koniec legendy silnikow Rolls-Royce
Australijska firma lotnicza Quantas zaskarzyla do sadu brytyjska kompanie Rolls-Royce'a, gdy ta zazadala zredukowania ilosci pasazerow w airbusach A-380 z 450 do 80. Quantas domaga sie od Rolls-Royce'a milionow dolarow odszkodowan.

Spotkanie OSCE w Astanie, nowej stolicy Kazachstanu

Spotkanie OSCE w Astanie, nowej stolicy Kazachstanu
Sikorski i Lawrow odbyli osobne spotkanie przygotowawcze przed wizyta Medwediewa w Warszawie

1500 nowych samolotow dla ros. lotnictwa wojskowego

1500 nowych samolotow dla ros. lotnictwa wojskowego
przeciwko 48 Phantomom Polski

Heliocentryczna flaga Kominternu

Heliocentryczna flaga Kominternu
Charakterystyczne, heliocentryczne przechylenie osi ziemi. Por. nizej geocentryczne logo SCO

Geocentryczne logo SCO

Geocentryczne logo SCO

Mapa Szanghajskiej Organizacji Wspolpracy

Mapa Szanghajskiej Organizacji Wspolpracy
W wywiadzie dla niemieckiego dziennika Putin proponuje strefe wolnego handlu od Lizbony do Wladywostoku

Szanghajska Organizacja Wspolpracy

Szanghajska Organizacja Wspolpracy
W spotkaniu w Duszanbe 25 listopada 2010 r.po raz pierwszy wzial takze udzial premier Pakistanu

Statua Chrystusa Krola

Statua Chrystusa Krola
• Watykan chciał wykorzystać Polskę niczym konia trojańskiego do szerzenia chrześcijańskich wartości w całej Unii Europejskiej. Jeden z amerykańskich dyplomatów pisał w swoich depeszach, że Benedykt XVI jest „pochłonięty narastającym psychicznym dystansem Europy od swoich chrześcijańskich korzeni. Papież ciągle skupia się na Polsce, jako potencjalnemu narzędziu do przeciwdziałania temu zjawisku.” Twarz tej statuy zdradza wielkie podobienstwo do twarzy Jezusa z calunu Turynskiego. Jezus z tego calunu jest mezczyzna w wieku ok. 50 lat a nie 33. W kosciele sw. jana w Warszawie byla statua Jezusa, o ktore mowiono "U fary jest pan Jezus stary"

Hurysy czekajace na meczennikow z Brygad Al Aqsa

Hurysy czekajace na meczennikow z Brygad Al Aqsa

Norweski plakat

Norweski plakat

Pakt o Nieagresji NATO-Rosja

Pakt o Nieagresji NATO-Rosja
Tarcza w Mragowie stala sie bezprzedmiotowa

Swiebodzinska statua Jezusa, krola Polski

Swiebodzinska statua Jezusa, krola Polski
To zdjecie zostalo opublikowane w nowojorskim Nowym Dzienniku. Jak dotychczas w zadnej z polskich gazet nie widzialem zdjecia tej statuy. Mozliwe, ze pozostanie rownie maloznana jak krycyfiks z modlacym sie Kopernikiem. Ta statua bedzie przeslaniac osobe papieza, tak jak statua z Rio de Janeiro przslaniala papieza Brazylijczykom. Dlaczego ta statua nie stanela za pontyfikatu Jana Pawla II?

Aryjska boginii Kali jest rownie krwiozercza jak jej meski odpowiednik

Aryjska boginii Kali jest rownie krwiozercza jak jej meski odpowiednik
Wieniec z ludzkich glow wiszacy na jej szyi zainspirowal symbol trupiej czaszki na mundurach SS. Korona na jej glowie jest miniaturowa wersja tiary.

Indyjski bog slonce i krol w tiarze

Indyjski bog slonce i krol w tiarze
Indyjska mitologiczna ikonografia stala sie natchnieniem dla niezliczonych filmow o wampirach. To dlatego Bog Biblii zabronil Zydom spozywania krwi.

Tajemnica tytulu "Krolowa Polski"

Tajemnica tytulu "Krolowa Polski"
Ten obraz niezgodnie z teologia Trojcy podnosi Maryje do rangi na rowni z Bogiem Ojcem i Jezusem. Maryja nie jest boginia i nie stanowi osoby Trojcy sw.Propaganda koscielna posluguje sie tymi samymi trickami jak propaganda swiecka wykorzystujac teologiczna ignorancje wiernych. Przypomne, ze najpierw Jan Pawel II ukoronowal czestochowska Maryje tzw papieska korona, a nsatepnie powtorzyl ten akt Kard. Dziwisz pozujac w ten sposob na lokalnego "papieza". Godzi sie tez zwrocic uwage na inny trick psychologiczny zastsowany w tym obrazie. Bog Ojcec ma na glowie korone identyczna jak papieska tiara, co ma sugerowac iz papiez posiada wiekszy autorytet niz Jezus!

"Cudowna" wersja obrazu Jana Pawla II

"Cudowna" wersja obrazu Jana Pawla II
Ten rzekomo cudowny obraz jest plagiatem z obrazu papieza w objeciach Maryi wiszacego w rezydencji biskupa Wensky'ego w Orlando na Florydzie (Zobacz nizej oryginal tego obrazu). Ten plagiat ukazuje technike koscielnych cudow majacych umozliwic kanonizacje Jana Pawla II.

Ksiezyc z twarza przewrocona w przeciwnym kierunku

Ksiezyc z twarza przewrocona w przeciwnym kierunku

Ksiezyc nad Irakiem z lezaca twarza

Ksiezyc nad Irakiem z lezaca twarza

Ksiezyc Galileusza bez twarzy

Ksiezyc Galileusza bez twarzy

Hurysa na Galileuszowskim ksiezycu

Hurysa na Galileuszowskim ksiezycu

Nie-Galileuszowski ksiezyc nad Manhattanem

Nie-Galileuszowski ksiezyc nad Manhattanem

Antygrawitacja mitologiczna

Antygrawitacja mitologiczna

Z Centrum Kopernik: skocznosc, antygrawitacja

Z Centrum Kopernik: skocznosc, antygrawitacja

Pan i nimfy - Malowidlo z Pompei

Pan i nimfy - Malowidlo z Pompei

Bog Pan demonstruje harmonie sfer

Bog Pan demonstruje harmonie sfer

Bog slonce Apollo ustanawia harmonie sfer

Bog slonce Apollo ustanawia harmonie sfer
Za nim muza Melpomena, ktora zostala uwieczniona na pieczeci M. Kopernika. Kopernik powoluje sie w swym dziele na sredniowieczna encyklopedie De Nuptiis Philologiae et Mercuri, czyli Wesele Filologii i Merkurego. Chocholi taniec w Weselu S. Wyspianskiego jest parodia owej mitologicznej astrologii. Apollo jest grecka wersja aryjskiego Sziwy Nataraja, ktory tworzy swiat muzyka. Ludowa piosnka "Umarl Maciek umarl...gdyby mu zagrali podskocylby jesce..." Beatlesi w piosence Roll over Beethoven, apeluja do kompozytora by sie przewrocil w swym grobie i podskoczyl na dzwiek ich muzyki jak ow polski Maciek. Anglicy mowia o "wytaczaniu sie z grobu" (roll out)

Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki Kopernik
Kopernik oglada taniec Filologii i Merkurego , ze scholastycznej encyklopedii M. Capelli, ktora zainspirowala jego dzielo. (De Nuptiis Philologiae et Mercuri). Chocholi taniec z Wesela Wyspianskiego byl karykatura owego kosmicznego baletu do muzyki boga slonce Apolla.

Afganska boginii rzek

Afganska boginii rzek

Anty-islamski Geert Wilders, potencjalny premier Holandii

Anty-islamski Geert Wilders, potencjalny premier Holandii

Harry Potter nie uratowal swego Mistrza

Harry Potter nie uratowal swego Mistrza

Tea Party: Jestesmy chrzescijanskim narodem.

Tea Party: Jestesmy chrzescijanskim narodem.

Narodowy Hieroglif Chin

Narodowy Hieroglif Chin
Ten hieroglif wyraza Konfucjanska, geocentryczna astronomie gloszaca w przeciwienstwie do kopernikowskiego heliocentryzmu, ze wszystkie gwiazdy okrazaja nie slonce, ale Gwiazde Polarna, o czym kazdy moze sie przekonac kazdego wieczoru. Nikt, nigdy nie widzial gwiazd okrazajacych slonce.

Chinski mysliwiec A J-10

Chinski mysliwiec A J-10

Karol Marks, potem W. Churchill, potem L. Walesa

Karol Marks, potem W. Churchill, potem L. Walesa
Znak zwyciestwa ziscil sie, gdy w Warszawie zbudowano Centrum Nauki - Kopernik. Marks glosil zwyciestwo materializmu w mysl hasla, ze "religia to opium dla ludu" i antysemityzmu, ktory propagowal na caly swiat z lamow New York Tribune. Jego artykuly zainspirowaly znany paszkwil Henryka Forda "Miedzynarodowy Zyd" z ktorego odpisywal A. Hitler do Mein Kampfu. Kopernik nie przyniosl Polsce chwaly, przyniosl rozbiory i rozlegla amputacje po II wojnie w Jacie. Przyszle pokolenia Polakow dowiedza sie, co przynioslo Centrum. W Watykanie tez wyciagaja dziela K. Marksa z lamusa. Antysemityzm jest zawsze mile widziany w minipanstewku nad Tybrem.

Bog Brahma w Trojcy symbolizowanej przez trzy glowy objawia heliocentryczna astrologie

Bog Brahma w Trojcy symbolizowanej przez trzy glowy objawia heliocentryczna astrologie
Co trzy glowy to nie jedna

Seks w heliocentrycznym swiecie indyjskiego Brahmy

Seks w heliocentrycznym swiecie indyjskiego Brahmy
Takie sceny "zdobia" mury wszystkich swiatyn

"Stworca" zwany naukowo Wielki Wybuch podczas otwarcia Centrum Kopernik

"Stworca" zwany naukowo Wielki Wybuch podczas otwarcia Centrum Kopernik
Prawie gole dziewczyny jak muza z pierscienia Kopernika. Heliocentryczny swiat, to bardziej burdel niz powazny swiat Boga Biblii. Ten eksponat przywodzi na mysl logo Radia Maryja ukazujace Maryje z dzeiciatkiem Jezus na tle koncentrycznych kolek Kopernika.

Spiegel publikuje zdjecie Statuy Jezusa w dniu otwarcia Centrum Kopernika

Spiegel publikuje zdjecie Statuy Jezusa w dniu otwarcia Centrum Kopernika
Prace nad najwyzsza w swiecie statua zydowskiego Krola Polski, ktorya stanie w Swiebodzinie i bedzie widoczna z autostrady laczacej Warszawe z Berlinem zostana zakonczone do konca listopada. Czy fakt, ze Jezus nie wstrzymal slonca znaczy, ze byl glupszy od Kopernika, czy madrzejszy? Odpowiedz sobie Polaku na takie pytanie.

Dla Uczczenia otwarcia Centrum Kopernik

Dla Uczczenia otwarcia Centrum Kopernik
Szamanowie ze wszystkich krajow AmerykiLacinskiej spotkali sie w Czile i odprawili modly o pokoj.

Ucieczka z Kraju Wolnosci

Ucieczka z Kraju Wolnosci
Zalozyciel WikiLeak Julian Assange planuje zwrocenie sie o azyl polityczny w Szwajcarii. Jak zapewnia Szwajcaria jest jedynym krajem, w ktorym moze znalezc goscine dla swej internetowej stacji. Assange skrytykowal Waszyngton za utrudnianie sledztwa w sprawie pogwalcen praw czlowieka I publikacje materialow z tym zwiazanych.

Udalo sie, towarzysze

Udalo sie,  towarzysze

Warszawa A. Hitlera

Warszawa A. Hitlera
Centrum Nauki Koperni z wizji A. Hitlera

Centrum Ateistycznej Nauki Kopernik w Warszawie

Centrum Ateistycznej Nauki Kopernik w Warszawie
Wart Pac palaca, wart Obama Pogana. Architektura Centrum jest wierna kopia Hitlerowskiej wizji podobnego Centrum

Rasmussen w Moskwie 2 listopada 2010 r.

Rasmussen w Moskwie 2 listopada 2010 r.
powiedzial: Rosja jest partnerem dla NATO, a nie wrogiem

Dilma Rousseff, corka emigrantow z Bulgarii

Dilma Rousseff, corka emigrantow z Bulgarii
zostala wybrana nowym Prezydentem Brazylii. nalezy do Brazylijskiej Partii Robotniczej. Jej glownym celem bedzie zwalczanie ubostwa w jej kraju. USA nie beda priorytetem w jej polityce.

Bog nie zyje. Zamordowalismy go nasza nauka. - Nietzsche

Bog nie zyje. Zamordowalismy go nasza nauka. - Nietzsche
Modlitwa Kopernika: “Nie proszę o łaskę udzieloną Pawłowi, ani nie błagam o przebaczenie udzielone Piotrowi, ale nieustannie modlę się o przebaczenie jakim obdarowałeś z drzewa krzyża morderce.” Ta modlitwa cytowana jest pod portretem Kopernika w muzeum UJ, w Krakowie. W babilonskiej heliocentrycznej teologii bog Enlil obiecuje innemu bogu Enki, ze nie wyeksterminuje ludzkosci potopem, jesli ludzie beda praktykowac kontrole urodzin i zyc stosownie do ograniczonych zasobow naturalnego swiata. Jesli jednak ludzkosc nie zachowa umiaru zostanie zgladzona. Szczegolnie drastyczna forma kontroli urodzen byly ofiary z pierworodnych dzieci skladane bogu slonce Baalowi. W greckiej helio-teologii bog slonce Kronos pozeral wlasne dzieci natychmiast po urodzeniu. Kopernik wiedzial wiec jako religie promowal swym dzielem i to tlumaczy jego pokutna modlitwe.

"Polskie Obozy"

"Polskie Obozy"
Polonijne organizacje w USA przy wsparciu wybitnych autorytetów z Polski planują wielką akcję przeciwko używaniu w amerykańskich mediach sformułowania "polskie obozy koncentracyjne". Chodzi o to, by zebrać milion podpisów przeciwko takim praktykom. Inicjatywę wspierać będzie m.in. "Nowy Dziennik". Wbrew naszym sprzeciwom niektóre amerykańskie media wciąż określają hitlerowskie obozy koncentracyjne na terenie Wielkiej Rzeszy Niemieckiej polskimi. Ostatnio oliwy do ognia dolało zamieszczenie 20 października w "New York Timesie" nekrologu dr. Georgesa Mathe, w który Douglas Martin użył zaprzeczającego prawdzie historycznej sformułowania o "polskim obozie koncentracyjnym".

Nagrobek katolicki

Nagrobek katolicki
Krzyz na macewie z cmentarza zydowskiego

Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny
Mur z macew

Naukowe Duchy

Naukowe Duchy
Jak on to robił? William Hope (ur. 1863, zm. 1933) był pionierem w jedynej w swoim rodzaju dziedzinie - fotografii zza grobu. Bez użycia współczesnych programów do obróbki zdjęć, stosując prostą metodę robił ''zdjęcia duchów''. Nawet sir Arthur Conan Doyle i sam Karol Darwin dali się nabrać ...Sam Prezes Royal Society czyli Brytyjskiej Akademii Nauk William Crookes modlil sie na kolanach do zmaterializowanej przez siebie Katie King. K. Darwin uznal to za bardzo maukowa “zdobycz”...

Partia Zielonych w Watykanie

Partia Zielonych w Watykanie
Debata w niemieckim parlamencie nad rządową propozycją wydłużenia życia niemieckich elektrowni atomowych poza rok 2021 miała być ostra i była - pisze "Die Zeit". Widząc ubranych w jednolitą czerń posłów Zielonych poseł współrządzącej Niemcami FDP stwierdził, że nigdy żadnemu parlamentowi w historii nie wyszło na dobre, jeśli jedna z frakcji nosiła identyczne ubranie. I rozpętał burzę. Wściekli Zieloni uznali, że poseł rządzącej w Niemczech koalicji porównał ich do posłów hitlerowskiej NSDAP, którzy również wsławili się występowaniem w parlamencie w jednolitych uniformach. - To jest mocne: (...) van Essen porównuje nas Zielonych z NSDAP" - napisał na Twitterze deputowany Zielonych Harald Terpe.

Rosja i Islandia beda rozwijac geotermiczna energie na Kamczatce

Rosja i Islandia beda rozwijac geotermiczna energie na Kamczatce

Zacmienie slonca w maju 2003 widziane w poblizu Wiednia

Zacmienie slonca w maju 2003 widziane w poblizu Wiednia

Statua chinskiego medrca Konfucjusza w centrum Chinskiej Kultury w Kaludze

Statua chinskiego medrca Konfucjusza w centrum Chinskiej Kultury w Kaludze
Ppolitycy amerykanscy dostrzegli wzrastajaca popularnosc geocentrycznej astronomii chinskiego medrca Konfucjusza, ktorego instytuty rodza sie jak przyslowiowe grzyby po deszczu we wszystkich krajach swiata. W harmonii z owa kulturowa inwazja Konfucjanizmu w USA zorganizowany zostal Blog4Brownback otwarty artykulem p.t. Heliocentrism is an atheist Doctrine, ktory “rozrosl sie” do gigantycznych rozmiarow. Opublikowalem w tym blogu moje najwazniejsze dociekania nad historia heliocentryzmu i biblijnego geocentryzmu.

Kartoflowcy w akcji

Kartoflowcy w akcji
PiS złoży wniosek o powołanie parlamentarnego zespołu ds. monitorowania internetu, m.in. portali politycznych. Najprawdopodobniej zrobi to w najbliższy wtorek. Posłowie PiS zapowiedzieli, że o niebezpiecznych i agresywnych treściach będą zawiadamiać organy ścigania. - Czas powiedzieć stop - uważa PiS. żart kiepski, ale politycy są śmieszni kiedy starają sie być poważni... PIS chce najwyraźniej zrobić Taliban z RP, zakazując karykatur i humoru.. kiedy burki i kamienowanie za obraze Jarka? a może Sybir? na środku papuga w koronie, po lewej kaczka z gołym kuprem a po prawej blaszczak

Obrady Monachijskiej Konferencji Bezpiecznestwa

Obrady Monachijskiej Konferencji Bezpiecznestwa
Udzial Brzezinskiego w tej konferencji nalezy rozpatrywac w kontekscie jego slynnego wywiadu po anulowaniu Tarczy, w ktorym apelowal do Polakow o dojrzalosc.

Jezus w Warszawie przeciwko Allahowi w Nowym Jorku

Jezus w Warszawie przeciwko Allahowi w Nowym Jorku

Vox Populi, Vox Dei

Vox Populi, Vox Dei
Nowa Demonstracja: Jezus musi byc krolem Polski

Nowy Trojkat Weimarski?

Nowy Trojkat Weimarski?
Prez. D. Medvediew przybyl do francuskiego miasta de Deauville, by przedyskutowac szereg problemow z przywodcami Niemiec i Francji, m.inn. Zlagodzenie przepisow wizowych miedzy Rosja i EU, stosunki Rosja-NATO, problem nuklearnego Iranu oraz traktat o europejskim bezpieczenstwie. Do Moskwy przybyla takze wojskowa delegacja Wloch, by przedyskutowac problemy wojskowo-technicznej wspolpracy z przemyslem zbrojeniowym Rosji.

Chinski ekspress dotrze nad Morze Srodziemne

Chinski ekspress dotrze nad Morze Srodziemne
Chiny i Turcja podpisaly osiem imow o wspolpracy, takze w dziedzinie kolejnictwa. Erdogan powiedzial w czasie konferencji prasowej, ze Turcja planuje zbudowac ok. 5,000 km nowych linii kolejowych i pragnie wspolpracy Chin w tym przedsiewzieciu. Planowane jest kolejowe polaczenie miedzy Pekinem i Istanbulem. Najnowszy chinski pociag CRH380A osiaga predkosc 416.6 km/godz. Zadebiutuje pod koniec pazdziernika 2010 r.

Nauczyli sie modlic czekajac na ratunek

Nauczyli sie modlic czekajac na ratunek
Siebzig Tage lang waren die 33 Bergleute im chilenischen Copiapo in der Tiefe gefangen. Bei ihrer Befreiung trugen einige T-Shirts mit christlichen Botschaften. Darauf zu sehen war ein weißer Stern, dazu die chilenischen Nationalfarben. Darüber stand auf Spanisch und Englisch der Satz „Danke, Gott“. Den linken Ärmel zierte das Logo für ein „Jesus-Film-Projekt“, auf der Rückseite war ein Bibelvers zu lesen.Nie znalazlem w polskich mediach wzmianki o religijnym szoku jaki przezyli czilijscy gornicy - Jak trwoga to do Boga

Ostrzegawcza wystawa dla sasiadow w Berlinie

Ostrzegawcza wystawa dla sasiadow w Berlinie
"Hamas, Hamas, Juden auf den gas" - śpiewali kibole Legii. W Muzeum Historycznym w Berlinie otwarto wystawe “Hitler i Niemcy. Narod i zbrodnia”. Na wystawie eksponowane sa rozne objekty, ale sa one umiesczone w kontekscie ukazujacym przestepczy charakter rezimu. Na wystawie nie umieszczono wielkich portretow Hitlera, te ktore zostaly wyeksponowane umieszczone sa w kontekscie jego rezymu i aktow przemocy jakich dopuscil sie on w Europie. Na wystawie nie wyeksponowano przedmiotow, ktore moglyby byc poczytane za przejaw holdu dla bohatera, powiedzial kurator wystawy Hans-Ulrich Thamer.” Nie wyeksponowano frywolnej myszki Mickey przed swastyka jako dziela sztuki, jak to uczynila niedawno pewna galeria w Poznaniu.

Prezydent Komorowski wita sie z papiezem (zdjecie z anglojezycznego serwisu radia Watykan)

Prezydent Komorowski wita sie z papiezem (zdjecie z anglojezycznego serwisu radia Watykan)

Prezydent Komorowski wita sie z papiezem Benedyktem (Zdjecie w GW)

Prezydent Komorowski wita sie z papiezem Benedyktem (Zdjecie w GW)

Geocentryczna ziemia w Astanie

Geocentryczna ziemia w Astanie
Geocentryczna ziemia wyobrazona jest w logo Szanghajskiej Organizacji Wspolpracy (SCO), ktorej czlonkiem obok Chin i Rosju jest Kazachstan

Masonska Swiatynia (House of the Temple) w Waszyngtonie

Masonska Swiatynia (House of the Temple) w Waszyngtonie
Za kolumnami nad frontowymi drzwiami wyobrazenie dwuglowego orla przejetego przez masonerie z rzymskiego imperium, ze skrzydlami boga Horusa przed piramida na czubku czerwonej polowki slonca. Takie slonce nosi bogini Izyda na swej glowie. Slonczny krzyz na drzwiach identyczny jak krzyz na brytyjskiej fladze jest babilonskim znakiem slowa ilu oznaczajacego boga slonce.

Teraz wierze w Boga

Teraz wierze w Boga
powiedzial Carlos Barrios, jeden z uratowanych gornikow czilijskich

"Bog zwyciezyl"

"Bog zwyciezyl"
Taki naglowek pojawil sie na pierwszej stronie wielkiego dziennika niemieckiego Die Welt po uratowaniu 33 gornikow chilijskich. Sami gornicy potwierdzili swa odnowiona wiare w Boga. Przypomne w tym miejscu, ze krol Jan Sobieski po zwycieskiej bitwie pod Wiedniem skorygowal slynne powiedzenie Cezara "Veni, vidi, vici" w formie: "Przybylem, spojrzalem, Bog zwyciezyl." Po Koperniku polskie gazety wstydza sie slowa "Bog", ktorego nauka nie potwierdza.

Papiez benedykt XVI i Metropolita Cyryl w 2007 r.

Papiez benedykt XVI i Metropolita Cyryl w 2007 r.
23 pazdziernika 1996 r. Watykanska Agencja Informacyjna przekazala swiatu wypowiedz papieza Jana Pawla II do czlonkow Papieskiej Akademii Nauk, w ktorej powiedzial on, ze w encyklice Humani Generis Pius XII stwierdzil, ze ewolucjonizm, to powazna hipoteza warta badan na rowni z przeciwna hipoteza....Dzis po ponad polowie wieku po owej encyklice, nowa wiedza sklania nas do uznania, ze theoria ewolucji to cos wiecej niz hipoteza. Czyli, ewolucja zwyciezyla nad nauka o stworzeniu swiata przez Boga. 12 wrzesnia 2006 r. Papiez Benedykt XVI w homilii wygloszonej podczas mszy na Islinger Field w Regensburgu zaatakowal ewolucje w slowach: „czlowiek nie jest przypadkowym produktem ewolucji” i przypomnial, ze wiara w Boga jako w Stworce nieba i ziemi wyrazona zostala w starozytnym wyznaniu wiary zwanym Kredem Apostolskim. „Jako chrzescijanie mowimy: „wierze w Boga Ojca, Stworzyciela Nieba i Ziemi...” W nastepnym roku papiez spotkal sie z Metropolita Cyrylem sprawujacym funkcje ministra spraw zagranicznych Kosciola ortodoksyjnego. 10 stycznia 2008 r. W wywiadze dla Spiegla Metropolita Cyryl oswiadczyl: „teoria ewolucji ma wielu zwolennikow, lecz pozostawia wiele pytan bez odpowiedzi. Np nikt nie dostarczyl dowodu potwierdzajacego przejscie jednego gatunku w inny. Darwinizm jest wiodaca teoria dzis, lecz moze byc zastapiony przez inna teorie jutro. Byl rowniez okres, gdy marksizm byl traktowany jako jedyna sluszna i naukowo uzasadniona teoria.” W tym samym 2007 r. Senator Sam Brownback zainicjowal blog gloszacy, ze "Heliocentryzm jest ateistyczna doktryna." (Blogs4Brownback)

Falliczne logo Hamasu

Falliczne logo Hamasu
Bogiem czczonym przez Hamas jest jest falliczny bog Baal, ktorego orgie zwiodly wielu Zydow. Nazwa Palestyna wywodzi sie etymologicznie od Baala (Baalstan). Nad meczetem widac mape Izraela, bowiem Hamas chce wysiedlic Zydow do Europy i przywlaszczyc sobie caly kraj. W Baalstanie beda produkowac dopalacze.

Falliczna architektura meczetu Al Aqsa

Falliczna architektura meczetu Al Aqsa
Lingam Sziwy symbolizujacy slonce osadzony w yoni jego Szakti

Egipski bog Amon-Min

Egipski bog Amon-Min
Egipski odpowiednik boga Sziwy

Sziwapujaom

Sziwapujaom
Ekstatyczny taniec przed swieta krowa w religijnej ceremonii boga Sziwy

Pan-Sziwa-Puja

Pan-Sziwa-Puja
Wyznawczynie namaszczaja phallusa (linga) boga Sziwy. Wedlug tej religii swiat powstal ze spermy boga Sziwy tak jak maslo jest robione w maselniczce z mleka

Ceremonia podczas swieta Sziwy

Ceremonia podczas swieta Sziwy
Palikot pojechal do Indii na takie swieto

Chrzescijanstwo gloszone przez Justyna Meczennika

Chrzescijanstwo gloszone przez Justyna Meczennika
Glosil on, ze Jezus podobnie jak Sziwa jest phallusem w stanie erekcji rozsiewajacym spermatyczne slowa. W okresei gdy zyl Justyn w przedislamskiej Kabie stal lingam (phallus) Sziwy. Meczet Al Aqsa w Jerozolimie zbudowany jest w ksztalcie zespolenia yoni (waginy) i lingi Sziwy

Dolmeny byly fallicznymi symbolami Sziwy

Dolmeny byly fallicznymi symbolami Sziwy
Po zwyciestwie chrzescijanstwa zachowano niektore dolmeny stawiajac krzyze na ich czubkach. Ten synkretyzm znamionowal ekumenizm chrzescijanstwa z sziwaizmem

Sziwaizm jest ekstatyczna religia jak bachizm

Sziwaizm jest ekstatyczna religia jak bachizm
Dopalacze pomagaja do osiagniecia religijnego transu w religii Sziwy

Sziwa Puja

Sziwa Puja
Adoracja phallusa symbolu boga Sziwy

Kaplanka boga Sziwy udziela chrztu papiezowi

Kaplanka boga Sziwy udziela chrztu papiezowi

Odkrycie polskich archeologow w Smolensku

Odkrycie polskich archeologow w Smolensku
Nie znalazlem informacji na jakiej glebokosci zachowaly sie owe szczatki

Cud w Smolensku

Cud w Smolensku
Harcerze przywieźli szczątki ofiary katastrofy: Prokuratorzy poinformowali też, że zidentyfikowano ludzkie szczątki, przywiezione ze Smoleńska przez harcerzy. Należą one do ofiar katastrofy TU 154. Trwa identyfikacja szczątków, przywiezionych przez uczestników Motocyklowego Rajdu Katyńskiego. Według prokuratury, wyniki tej ekspertyzy powinny być znane w najbliższym czasie.Zachodze w glowe jak to mieso przetrwalo niezwykle upaly ostatniego lata. A moze Jan Pawel II sprawil cud, ze sie zachowalo. W USA nawet lodowki nie zapewnialy niskiej temperatury.

Francja sparalizowana przez strajki

Francja sparalizowana przez strajki
Sarkozy, ktory planuje obciecie emerytur poucza: "Pracujcie wiecej dla mych bogatych przyjaciol"...

Zdjecie dla J. Palikota

Zdjecie dla J. Palikota
Francuski jezuita, filozoficzny mentor K. Wojtyly uczyl: Mamy prawo do wyprobowania wszystkiego – nawet w dziedzinie ludzkiej biologii: homoseksualizmu, pedofilii, eutanazji, in vitro. Amerykanski jezuita John J. McNeil otrzymal pozwolenie od amerykanskich i rzymskich przelozonych na publikacje ksiazki domagajacej sie zniesienia koscielnego zakazu homoseksualizmu. Sam de Chardin, ktory stal sie filozofem Tygodnika Powszechnego byl gejem. Postulowal on takze rehabilitacje heliocentryzmu, co Jan pawel II urzeczywistnil...Since the start of the Iraq War 9, 713,442 American Children have died from Abortion http://blogs4brownback.wordpress.com/2007/05/18/heliocentrism-is-an-atheist-doctrine/ Były białe myszki, świnka morska, żółw, kilkanaście kotów różnych ras i kilkadziesiąt psów różnej wielkości i barwy. Najmniejszy - brązowy ratlerek ważył mniej niż kilogram. Wszyscy spotkali się wczoraj na mszy w intencji zwierzaków w kościele Bernardynów. Było spokojnie.

Stephen, Mamy dosyc wlasnych idiotow!

Stephen, Mamy dosyc wlasnych idiotow!

Chrystus Krolem

Chrystus Krolem
Jeden z czytelnikow w takich slowach skomentowal wiadomosc o sprzeciwie polskich hierarchow wobec demonstrantow postulujacych ogloszenie Jezusa Krolem Polski: "The Church will be so much better off when the skulls of the current crop of Bishops have joined those of their predecessors on the floor of hell. " Polacy spiewaja: "My chcemy Boga, my poddani, On naszym Krolem, on nasz Pan."

200 nowych gatunkow odkryli naukowcy na Papui Nowej Gwinei - 6, pazd. 2010

200 nowych gatunkow odkryli naukowcy na Papui Nowej Gwinei - 6, pazd. 2010
This photo released by Conservation International on Oct. 6, 2010 shows a tiny, long-snouted fro. Scientists Wednesday unveiled a spectacular array of more than 200 new species discovered in the Pacific islands of Papua New Guinea. (Xinhua/AFP Photo)

Jezus-zaba

Jezus-zaba
Znana angielska, masonska karykatura krucyfiksu

Anglia, ojczyzna nowoczesnego ateizmu

Anglia, ojczyzna nowoczesnego ateizmu

Zdjecie z niedawnego pogrzebu w niemieckim sajcie t-online

Zdjecie z niedawnego pogrzebu w niemieckim sajcie t-online
Historiker schrieb: am 21. Mai 2010 um 19:47:30 Geozentrisch Den Kopernikus als antireligiösen Mann zu veieinnahmen widersprich allen historischen Gegebenheiten. Er war sein ganzes Leben ein überzeugter Katholik. Er hatte eben Verstand! Die historischen Lügengeschichten über die Wissenschaftfeindlichkeit der Kath. Kirche ist nur permanente Lügenlegende und wird ( Freimaurern, ähnlichen gegen historische Erkenntnisse immer noch weit. gesponnen. Wahr wird sie so auch nicht. Kaufen Sie sich einmal das Buch : Die Dunkelmänner von M. Hesemann. Nur Mut

Zdjecie dla mediow z niedawnego pogrzebu

Zdjecie dla mediow z niedawnego pogrzebu
Ten krucyfiks na trumnie, to nie to samo, co Kopernik w modlitwie do Zbawiciela

Pogrzeb domniemanych szczatkow Kopernika we Fromborku

Pogrzeb domniemanych szczatkow Kopernika we Fromborku
Na trumnie standardowy portret swieckiego ateisty

Portret Kopernika

Portret Kopernika
z niemieckiego gimnazjum im. M. Kopernika w Weissenhorn

Jaka religie glosil Kopernik w swym dziele?

Jaka religie glosil Kopernik w swym dziele?
Słońce-bòg jest wszechmocnym duchowym bytem, ktòry narzuca swą wolę narodom tego świata…Ze wszystkich ludòw świata, tylko Teutonowie doznali cudowego i subtelnego procesu ewolucyjnej zmiany, ktòra pozwolila im dostrzec słoneczną energię jako żywą, ewoluujacą i twòrczą…Na nieszczeście dla ludzkości, lud Wotana nie miał wystarczającej odwagi, by głosić swą wiarę; wybrał on łatwą drogę, i przyjął chrześcijaństwo. Teraz, po wiekach zdrad, hipokryzji i zdemaskowanego fałszerstwa, jego lud odrzuca żydowsko-chrześcijańskie kłamstwo i zwraca się ku swej wewnetrznej, duchowej jaźni, by odnaleźć prawdę i zrozumienie – i odnajduje Wotana. Nie ma bardziej przekonywującej demonstracji twòrczej potęgi Wotana jak ten fakt właśnie. Stoimy na progu nowej ery, i widzimy przed sobą wszechświat. Niosąc sztandar duchowej energii naszego Słońca ku najodleglejszym galaktykom, możemy być dumni, wiedząc że jesteśmy nosicielami nasion ewolucji, kreatywności, honoru, i godnosci.” Innymi słowy: Bòg-Słońce, Honor i Ojczyzna! To się nazywa Rewolucja! (http://www.artgemeinschaft.org/ewotsun.htm)“Nie proszę o łaskę udzieloną Pawłowi, ani nie błagam o przebaczenie udzielone Piotrowi, ale nieustannie modlę się o przebaczenie jakim obdarowałeś z drzewa krzyża morderce.” Ta modlitwa cytowana jest pod portretem Kopernika w muzeum UJ, w Krakowie. W babilonskiej heliocentrycznej teologii bog Enlil obiecuje innemu bogu Enki, ze nie wyeksterminuje ludzkosci potopem, jesli ludzie beda praktykowac kontrole urodzin i zyc stosownie do ograniczonych zasobow naturalnego swiata. Jesli jednak ludzkosc nie zachowa umiaru zostanie zgladzona. Szczegolnie drastyczna forma kontroli urodzen byly ofiary z pierworodnych dzieci skladane bogu slonce Baalowi. W greckiej helio-teologii bog slonce Kronos pozeral wlasne dzieci natychmiast po urodzeniu.

Irving tonie w heliocentrycznym wirze Keplera

Irving tonie w heliocentrycznym wirze Keplera
Mozna sie zastanawiac, czy aby III RP nie zostala utworzona po to by propagaowac dzielo Hitlera Mein Kampf w j. polskim i historyczne falszerstwa najemnych pior angielskich bankierow pokroju Davida Irvinga. Wszak to brytyjskiemu kapitalowi zawdzieczal swe polityczne sukcesy sam Hitler. Eryka Steinbach musi byc w siodmym niebie. Moze miec nadzieje na odszkodowania. W okresie miedzywojennym nie-polskie karykatury przedstawiqaly Hitlera jako propagatora slynnej frazy Galileusza: "A jednak sie obraca". W Polsce nie wolno bylo publikowac karykatur fuehrera. Przywodcy II RP obawiali sie gniewu jego poteznych protektorow.

Kontrast: Papiez w Anglii pietnuje bezbozny nazizm, a Polsce grasuje wielbiciel Hitlera

Kontrast: Papiez w Anglii pietnuje bezbozny nazizm, a Polsce grasuje wielbiciel Hitlera
Dziennik "Corriere della Sera" pisze w niedzielę, że Irving mówi oprowadzanym przez siebie turystom o Hitlerze jako "wielkim człowieku", "jednym z największych Europejczyków od stuleci". Specjalny wysłannik "Corriere della Sera" podąża śladem grupy. W programie "wycieczki" są hitlerowskie obozy Zagłady oraz bunkier Hitlera koło Kętrzyna. Dziennik relacjonuje, że turystom z Niemiec, USA, Wielkiej Brytanii i Australii kontrowersyjny historyk powiedział między innymi, że Hitler "nie był niemoralny". "Ale potrafił być bardzo okrutny" - dodał. W zeszłym tygodniu, 20 października, "The New York Times" opublikował tekst o zmarłym doktorze George'u Mathe, w którym napisano, że został on wysłany "w wagonie bydlęcym do polskiego obozu koncentracyjnego". Przerzucanie odpowiedzialności osiągnęło już takie rozmiary, że w czerwcu "The Los Angeles Times" wydrukował artykuł, w którym recenzentka kulturalna F. Kathleen Foley użyła wyrażenia "nazistowska Polska". To oszczerstwo. "The Los Angeles Times" poprawił ten błąd na swojej stronie internetowej.

Benedykt XVI w Wielkiej Brytanii

Benedykt XVI w Wielkiej Brytanii
“Today, the United Kingdom strives to be a modern and multicultural society. This challenging enterprise, may it always maintain its respect for those traditional values and cultural expressions that more aggressive forms of secularism no longer value or even tolerate. Even in our own lifetime, we can recall how Britain and her leaders stood against a Nazi tyranny that wished to eradicate God from society and denied our common humanity to many, especially the Jews, who were thought unfit to live. I also recall the regime’s attitude to Christian pastors and religious who spoke the truth in love, opposed the Nazis and paid for that opposition with their lives. As we reflect on the sobering lessons of the atheist extremism of the twentieth century, let us never forget how the exclusion of God, religion and virtue from public life leads ultimately to a truncated vision of man and of society.”

Katyn

Katyn
Sikorski był wiernym katolikiem i zaufanym czlowiekiem Kościoła, ktòrego tenże Kościòl wywyzszył ponad J. Piłsudskiego. Pewna niezwykła publikacja kościelna upowszechniona na obszarze USA pozwala zerknąć w tajne zakamarki mòzgòw Sikorskiego i jemu podobnych. Książka owa nosi tytuł Świat Objawiony. Proroctwa, Przepowiednie, Wizje, Objawienia wydana przez Catholic Publishing. London. Ont. Canada. Na uwagę zasługują zwłaszcza Wizje “Podlasianki” spisane przez Ojca Jòzefa Prusa, długoletniego Prowincjonała zakonu Karmelitòw. Oto kilka cytatòw z owych Wizji: “Miłosierdzie Boże jest nad Rosją, ale nad Niemcami zawisł miecz gniewu Bożego.” “Idź w głąb Rosji, polska, biała dziewczyno. Mòdl się za Rosję. Pan Bòg chętnie wysłuchuje modlitwy Polakòw za Rosjan.” “W roku 1932 Pan Jezus nakazał mi się modlić za Rosję. Kiedy gorąco modliłam się za Polskę, Pan ukazał mi okryte całunem śniegu przestrzenie Rosji i powiedział: - Oto twoja ojczyzna, Polska ma wielu patronòw, Mòdl się za Rosję. “Podczas innego widzenia Pan dał mi do zrozumienia, że komunizm był potrzebny jako mściciel nadużyć kapitalizmu. Jest on konsekwencją grzechòw i błędòw chciwcòw i bogaczy, ktòrzy ponoszą odpowiedzialność za bunt wyzyskiwanych…Pan Jezus powiedział mi o potępionym przez wielu Stalinie: “Wolę tego trybuna zemsty ludu od tych wszystkich bankieròw i kupcòw, ktòrych bogiem jest pieniądz. Oni ponoszą odpowiedzialność za to co się stało. Stalin był naprawdę przekonany, że to co czyni jest słuszne. Zwalczał mnie, jak uczciwy przeciwnik.” Nawet nie myśl Polaku o karze za Katyń. Misja Sikorskiego, to była nowa Targowica!

W Boga Wierzymy - Tea Party

W Boga Wierzymy - Tea Party
W czasie swej wizyty w Wielkiej Brytanii papiez Benedykt XVI porownal wspolczesny brytyjski ateizm z pojawiniem sie nazistowskich Niemiec, ostrzegajac przed agresywnym sekularyzmem. W powitalnym przemowieniu w obecnosci krolowej w Holyroodhouse w Edynburgu, papiez mowil, wedle relacji BBC, o “nazistowskiej tyranii zmierzajacej do wykorzenienia Boga ze spoleczenstwa,. Pamietamy jeszcze, jak Wielka Brytania i jej przywodcy stawili czola nazistowskiej tyranii zmierzajacej do eliminacji Boga ze spoleczenstwa i do zanegowania godnosci ludzkiej wielu ludziom, a zwlaszcza Zydom, ktorzy zostali uznani za “niedostosowanych do zycia.,” powiedzial papiez.

Nowa Amerykanska madonna dla Polski

Nowa Amerykanska madonna dla Polski
In his message to German President Christian Wulff, Patriarch of Moscow and all Russia Kirill has remarked on the special historical significance of the teardown of the Berlin Wall, saying that this event had a key role in building new interstate relations in Europe.According to the head of the Russian Orthodox Church, the collapse of the Berlin Wall put an end to one of the tragic splits in contemporary history. Patriarch Kirill also expressed his hope that the activities of the Russian Orthodox Church in Germany will promote further mutual understanding and trust on the European continent. (Sept. 29, 2010)

Bill Gates podbija Polske

Bill Gates podbija Polske
Młodzi menedżerowie kultury ruszają na prowincję. Za pieniądze Billa Gatesa Zajmą się stereotypem wiejskiej biblioteki. Zadbają, by przestały być tylko miejscem, w którym wypożycza się książki, a stały się oknem na świat. Jak to zrobić w kraju, w którym potencjalne "centra cywilizacyjne" zabija brak pieniędzy, bezradność i rutyna? Bibliotekarze wiedzą, jaką orką na ugorze bywa praca wśród ludzi, którzy nie czytają książek, komputer jest do gier, a z gazet znają "Na żywo".

Zmierzch wyzwolenczej legendy Solidarnosci

Zmierzch wyzwolenczej legendy Solidarnosci
Czarna Maryja na tym znaczku jest biala, nastoletnia zalotna dziewczynka, bez syna. Lechu chodzmy do disco! German ex-Chancellor Helmut Schmidt opened a monument to George Bush, Mikhail Gorbachev and Helmut Kohl in Berlin on Wednesday in the run-up to the 20th anniversary of United Germany. The sculpture is placed near the so- called Checkpoint Charlie  -Berlin Wall crossing point-  in the center of the city. Schmidt noted the significance of the leaders' contribution to the Unification of Germany.The one-meter bronze sculpture is created by Frenchman Serge Mangin.

Oblezenie palacu z krzyzami

Oblezenie palacu z krzyzami

Ku Klux Klan ready for Action

Ku Klux Klan ready for Action

Karykatura z New Yor Timesa

Karykatura z New Yor Timesa
Mozesz oczekiwac najgorszego

Messerschmidt Me 264

Messerschmidt Me 264
Zdolny do przelotu z ladunkiem bomb z Europy do USA. Model dla amerykanskich bombowcow klasy B

Przywracaja nazistowskie nazwy

Przywracaja nazistowskie nazwy
"Nazi Poland" (Nazistowska Polska) - takiego określenia użył w piątek 22 pazdziernika 2010 r.czołowy amerykański dziennik "Los Angeles Times". W anglojęzycznej wersji strony zamiast ''al. J. Ch. Szucha'' widniała: ''al. Gestapo'' - donosi o pomyłce Radio ZET.

Bog slonce Kopernika emanuje swiat

Bog slonce Kopernika emanuje swiat

Warszawa. Tuż po godzinie 8 rano usunięto sprzed Pałacu Prezydenckiego krzyż upamiętniający ofiary katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku. Krzyż został przeniesiony do kaplicy Pałacu Prezydenckiego, o czym po godzinie 9 poinformował, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski. Krzyż został przeniesiony bez rozgłosu po pięciu miesiącach od jego ustawienia. Na Krakowskim Przedmieściu przed Pałacem Prezydenckim uprzątnięta została część barierek ograniczających dostęp do krzyża i Pałacu. Tak zwani obrońcy krzyża zapowiadają jednak spotkanie przed Pałacem dziś wieczorem

Sekcja jednej z ofiar

Sekcja jednej z ofiar
dla posla Macierewicza. Polish crew's decision to try to land  at the airport in Smolensk was "totally irrational," Polish investigator Edmund Klich told the daily Gazeta Wyborcza newspaper on Tuesday (Sept. 28, 2010).Klich, who is an experienced pilot, believes the plane had no conditions for landing in thick fog.  Thus, he supposes pilots may have been under pressure.

Swastyki z kaczych nozek

Swastyki z kaczych nozek
The Polish Catholic paper “Maly Dziennik” edited by Father Marian Kolbe, whom John Paul II raised to the rank of a saint expressed its antisemitism as follows: “Jews must be compelled to emigrate, not by Nazi methods but by withdrawing their citizenship and reorganizing our national economy according to the needs of the Polish people. There is no other way.” He did not say where more than 3 millions people were supposed to go. Let me remind here that another Polish priest father Jozef Kruszynski of the Catholic University of Lublin, the same university where Prof. Karol Wojtyla used to teach ethics, wrote: “If the world is to be rid of the Jewish scourge, it would be necessary to exterminate them, down to the last one.” W maju na łamach "The Wall Street Journal" pojawił się zwrot "polski obóz koncentracyjny". Amerykanie polskiego pochodzenia protestowali przed redakcją tego dziennika, jednakże "The Wall Street Journal" nie chce usunąć tego znieważającego wyrażenia ze swojej strony internetowej.

To juz prawie zamach stanu

To juz prawie zamach stanu
"Obrońcy krzyża" sprzed Pałacu Prezydenckiego piątkową demonstrację na Krakowskim Przedmieściu nazywają sukcesem i mówią już o kolejnych. Zapowiadają, że we wtorek mogą wesprzeć ich związkowcy z "Solidarności", którzy przyjadą do Warszawy protestować przed Sejmem w sprawach gospodarczych.

Najnizszy mezczyzna swiata

Najnizszy mezczyzna swiata
24-letni Edward zyjacy w Bogocie mierzy niewiele ponad 70 cm.

Aleksander Aleksiejew, nowy amb. Rosji w Warszawie

Aleksander Aleksiejew, nowy amb. Rosji w Warszawie

America coming back to God

America coming back to God
Glenn Beck Rally: America Turning Back to God "Something beyond imagination is happening," he said. "America today begins to turn back to God."The crowd — organizers had a permit for 300,000 — was a sea of people standing shoulder to shoulder across large expanses of the Mall. It was not clear how many tea party activists were in the crowd, but the sheer size of the turnout helped demonstrate the size and potential national influence of the movement. Activists distributed fliers urging voters "dump Obama." The pamphlet included a picture of the president with a Hitler-style mustache. Click on the link to see the picture.

Prezydent, klęcząc przed obrazem Matki Bożej, myślał o swoich poprzednikach - zarówno tych z odległej historii, jak i o Lechu Kaczyńskim, który również na Jasnej Górze swoją służbę ofiarował Bogu i Matce Bożej. - Myślę także o nas wszystkich, że gdzieś w każdym z nas jest taka potrzeba, żeby czuć się przytulonym przez Matkę Bożą i żeby czuć, że wszyscy inni ludzie wokół nas myślą podobnie; gdzieś w tym samym miejscu szukają tego, co w życiu najważniejsze. Tu jest źródło siły Polski, tu jest źródło siły każdego z nas - dodał Komorowski, dziękując za możliwość modlitwy, spotkania i "dotknięcia tego źródła wielkiej, pięknej siły".

Orlando, Fl. Obraz Jana Pawla II w rezydencji biskupa Wenskyego

Orlando, Fl. Obraz Jana Pawla II w rezydencji biskupa Wenskyego
Ta Maryja jest w wieku nastolatki, jak Maryja z klapy marynarki L. Walesy. W rzeczywistosci Maryja czestochowska jest w wieku 40-50 lat. Solidarnosciowa Madonna zostala dostosowana do ery seksu, narkotykow i pedofilii. Nie osadzajcie Polacy R. Polanskiego!

Ogrodzenie gulagu na wyspie Wajgacz w strefie polarnej

Ogrodzenie gulagu na wyspie Wajgacz w strefie polarnej

Izolatka gulagu w Permie

Izolatka gulagu w Permie

Various Human Skeletons

Various Human Skeletons
A. Present day modern man which averages about 6-feet tall + or – several inches or more. B. 15-foot human skeleton found in southeast Turkey in late 1950’s in the Euphrates valley during road construction. Many tombs containing giants were uncovered here. This pertains to the picture of the giant human femur and myself above. C. Maximinus Thrax Ceaser of Rome 235-238 A.D. This was an 8′ 6″ skeleton. D. Goliath was about 9 feet + or – a few inches. I Samuel 17:4 late 11th century. E. King Og spoken of in Deuteronomy 3:11 whose iron bedstead was approximately 14-feet by 6-feet wide. King Og was at least 12-feet tall, yet some claim up to 18. F. A 19′6″ human skeleton found in 1577 A.D. under an overturned oak tree in the Canton of Lucerne. G. 23-foot tall skeleton found in 1456 A.D. beside a river in Valence, France. H. A 25′ 6 ” skeleton found in 1613 A.D. near the castle of Chaumont in France. This was claimed to be a nearly complete find. I. Almost beyond comprehension or believability was the find of the two separate 36-foot human remains uncovered by Carthaginians somewhere between 200-600 B.C.

Krol Szwecji zwiedza wystawe chinskiej armii terrakotowej

Krol Szwecji zwiedza wystawe chinskiej armii terrakotowej

Rozne dinozaury z dluga i krotka szyja

Rozne dinozaury z dluga i krotka szyja
Wystawa w Hong Kongu 15 lipca 2010 r.

Nowy gatunek dinozaura (ceratopsid) znaleziony w Chinach

Nowy gatunek dinozaura (ceratopsid) znaleziony w Chinach

Najslynniejszy heliocentryk

Najslynniejszy heliocentryk
zobacz w blogu nazistowski znaczek z Kopernikiem

Koperniku prowadz

Koperniku prowadz
Po raz drugi Toruń stał się centrum wszechświata. Świetlne instalacje artystów z Polski, Wielkiej Brytanii, Portugalii i Brazylii zamieniły miasto w gigantyczny Układ Słoneczny Po bruku Rynku Staromiejskiego toczyło się wielkie „Słońce”, które Wiesław Smużny zamienił w balon, jarzący się od wnętrza tajemniczym światłem. Największą radość miały dzieci, próbujące je podrzucić lub popchnąć jak piłkę.

Patriarcha Cyryl i Prezydent Medviediev uczestnicza w ceremonii konsekracji odnalezionej ikony

Patriarcha Cyryl i Prezydent Medviediev uczestnicza w ceremonii konsekracji odnalezionej ikony

Warszawa. W południe konferencję prasową zwołali tak zwani obrońcy krzyża. W imieniu koczujących pod Ministerstwem Kultury oświadczenie wygłosił Mariusz Bulski. Obrońcy zapowiedzieli, że powołany w ostatnich dniach komitet budowy pomnika ogłosi międzynarodowy konkurs z udziałem autorytetów z dziedziny sztuki i architektury. Konkurs ma wyłonić projekt pomnika, który godnie upamiętni ofiary katastrofy. Grupa tak zwanych obrońców krzyża wezwała też do dialogu, żądając uwzględnienia ich stanowiska w sprawie krzyża smoleńskiego. Zapowiedzieli także, że pod krzyżem przetrwają nawet zimę

Krzyzak z tarcza

Krzyzak z tarcza
Philip Johnson, leader of the Intelligent design movement, writes, “the philosophy that fueled German militarism and Hitlerism is taught as fact in every American Public school, with no disagreement allowed.”

Ewolucja w akcji

Ewolucja w akcji
Zgodnie z prawem naturalnym

Inspiracja dla pomnika w ksztalcie rak

Inspiracja dla pomnika w ksztalcie rak
1 kwietnia 1938 r. austriacki Kardynal T. Innitzer wyrazil wobec Kard. Adolfa Bertrama, przewodniczacego Niemieckiej Konferencji Biskupow, nadzieje ze niemieccy biskupi popra deklaracje austriackiego episkopatu co sie tyczy plebiscytu, ktory mial zadecydowac o Anschlussie. Dodal, ze taka deklaracja nie moze byc “oslabiona restrykcyjnymi klauzulami.” Pod listem, podpis austriackiego Prymasa poprzedzony jest napisanym odrecznie “Und Heil Hitler”. W plebiscycie z 10 kwietnia 99% glosujacych opowiedzialo sie za Hitlerem. I tak Niemcy zostaly wchloniete przez Austrie dla celow katolickiego antysemityzmu Triumf Hitlera byl zwiastowany trzema artykulami poswieconymi “Kwestii Zydowskiej” opublikowanymi w maju 1937 r. w “La Civilta Cattolica.” W pierwszym artykule anonimowy autor zapewnia, ze Judaizm, to obce cialo. “Sa tylko dwa mozliwe rozwiazania: eliminacja badz segregacja. Eliminacja moze byc osiagnieta na trzy sposoby: poprzez zdecydowana wrogosc, przez zniszczenie, we wrogi lecz mniej okrutny sposob, przez wygnanie…” Jak to uczniono w Polsce po marcu 1968 r! W tej tradycji miesci sie triumfalny powrot arcyksieznej Habsburg do Zywca opisany niedawno w “Polityce”. Jakiez to osiagniecia zakwalifikowaly ja do wielkiego artykulu w najpowazniejszym politycznym tygodniku Polski, poza lektura dziela sw. Tomasza z Akwinu? Kliknij by zobaczyc plakat propagujacy ow plebiscyt, ktory zostal przeprowadzony 10 kwietnia!

Od Darwina do Hitlera

Od Darwina do Hitlera

Turysci porazeni piorunem pod krzyzem na Giewoncie

Turysci porazeni piorunem pod krzyzem na Giewoncie

Maryja nawrocona na poganski heliocentryzm

Maryja nawrocona na poganski heliocentryzm

28 lipca archeologowie bulgarscy znalezli relikwie w postaci urny wbudowanej w starozytny oltarz na wyspie nieopodal Sozopola. Oglosili, ze relikwie sw. Jana Chciciela to:czesc kosci ramienia, stopy, zab i kosc twarzowa. Jan Chrzciciel jest uznawany za ojca chrzestnego Jezusa.

Przedmowa kardynala Nicolasa Schoenberga do De revolutionibus

Przedmowa kardynala Nicolasa Schoenberga do De revolutionibus

1943 lat pozniej

1943 lat pozniej

Ukrzyzowanie z Tora

Ukrzyzowanie z Tora
Jezus na osiolku z matka (Jozef w tle) ucieka do Egiptu

Zydowskie korzenie chrzescijanstwa

Zydowskie korzenie chrzescijanstwa

Budda byl gejem

Budda byl gejem

Przedchrzescijanski krzyz z Irlandii (zatajony przed wiernymi)

Przedchrzescijanski krzyz z Irlandii (zatajony przed wiernymi)

Urban VIII: "Na kolana heretyku"

Urban VIII: "Na kolana heretyku"
Galileusz: "Ale ziemia sie porusza!"

Money, money, czyli tonsurowany "handeles"

Money, money, czyli tonsurowany "handeles"

Boze przebacz

Boze przebacz

Prof. Page Smith observed in his book Killing the Spirit. Higher Education in America: “

Prof. Page Smith observed in his book Killing the Spirit. Higher Education in America: “
Rosenstock-Huessy had experienced the resentment and hostility of his Harvard colleagues (one of them referred to him as “that little squirt”) because he refused to genuflect to two of the reigning deities of the academic world, Marx and Freud, and occasionally spoke favorably of God. (...) Academic fundamentalism is at issue, the stubborn refusal of the academy to acknowledge any truth that does not conform to professional dogmas”.(pp.XII and 5)

Pomnik M. Jacksona w Pradze

Pomnik M. Jacksona w Pradze
wyrazate sama idee jak portret M. Kopernika modlacego sie do Zbawiciela

Sesja plenarna w gmachu Opery krakowskiej w oczekiwaniu na przylot H. Clinton

Sesja plenarna w gmachu Opery krakowskiej w oczekiwaniu na przylot H. Clinton

Twarz boga slonce M. Kopernika

Twarz boga slonce M. Kopernika

Krakatoa, Indonesia

Krakatoa, Indonesia

Mavi Marmara z geocentrycznym logo

Mavi Marmara z geocentrycznym logo
Muzulmanie obawiaja sie, ze ateistyczny heliocentryzm i darwinizm uznawane za sprawdziany postepu w swieckich i intelektualnych kregach w ostatecznosci doprowadzilyby do upadku spolecznosc zydowska i muzulmanska na Bliskim wschodzie. Nieunikniony bylby przelew krwi, poniewaz te zbrodnicze ideologie wierza ze konflikt jest istotnym warunkiem postepu.

Thursday, December 29, 2011

Msza za Vaclava Havla

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,10865533,Msza_za_Vaclava_Havla__Tysiac_gosci__Odczytano_list.html
Msza za Vaclava Havla. Tysiąc gości. Odczytano list papieża [RELACJA]

pc, PAP, IAR 2011-12-23, ostatnia aktualizacja 2011-12-23 20:22:04.0
W katedrze świętego Wita w Pradze uroczyście pożegnano Vaclava Havla. Była to pierwsza taka uroczystość państwowa od czasu obalenia komunizmu w byłej Czechosłowacji. Do Pragi przybyło ok. 50 zagranicznych delegacji. W czasie uroczystości odczytano list papieża Benedykta XVI.
Minutą ciszy, a potem żałobnym biciem dzwonów w całym kraju rozpoczęto w południe państwowe uroczystości pogrzebowe ostatniego prezydenta Czechosłowacji i pierwszego prezydenta Czech. W całych Czechach rozległy się syreny, na ulicach zatrzymali się przechodnie i pojazdy.

"W tym małym narodzie wzbudziłeś nadzieję"

Obecna na mszy w katedrze św. Wita była najbliższa rodzina, przyjaciele oraz 50 zagranicznych delegacji. Mszę celebrował prymas Czech, arcybiskup Pragi Dominik Duka. Prymas w kazaniu podziękował zmarłemu za wolność przeniesioną Czechom.

- Jestem wdzięczny za chwile w więzieniu wtedy i za wolność tu i teraz - powiedział prymas. Przypomniał, jak wraz z Havlem w komunistycznym więzieniu grał w szachy oraz jego późniejsze powitanie na Praskim Zamku i w katedrze św. Wita już jako prezydenta.

Arcybiskup wspominał w homilii, że w czasie życia zmarłego spełniły się wszystkie jego marzenia. Zarówno upadek reżimu Gustava Husaka jak i zakończona sukcesem walka o demokrację. Metropolita Pragi nawiązał w ten sposób do słów Vaclava Havla wygłoszonych wobec Jana Pawła II gdy ten przybył z pielgrzymką do Czech: - Nie wiem czy wiem co jest cudem, ale to że Wasza Świątobliwość jest tutaj, jest cudem - Arcybiskup podkreślił, że choć Havel był agnostykiem, to jego serce było wypełnione prawdą i miłością. - W tym małym narodzie wzbudziłeś nadzieję i w ten sposób go zjednoczyłeś - powiedział arcybiskup Duka. - Dziś przechodzisz do pamięci narodu jako prezydent-odnowiciel - powiedział.

Trumnę ze zwłokami Havla o godzinie 9.30 do katedry wnieśli z Sali Władysławowskiej Praskiego Zamku żołnierze kompanii reprezentacyjnej czeskiej armii. Wcześniej była wystawiona na widok publiczny; według informacji czeskiej kancelarii prezydenckiej w ciągu ostatnich dwóch dni pożegnało się z byłym prezydentem około 25 tysięcy ludzi.

Do świątyni przed godziną 11 przybyła też polska delegacja, złożona z marszałka Senatu Bogdana Borusewicza, byłego prezydenta Lecha Wałęsy, ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego i byłego premiera Tadeusza Mazowieckiego.

Odczytano list Benedykta XVI: "Wizjonerski przywódca"

- Z wielkim żalem dowiedziałem się o śmierci byłego prezydenta Vaclava Havla. W tej chwili narodowego żalu chciałbym złożyć wyrazy współczucia. Przyłączam się do wszystkich tych, którzy zebrali się katedrze św. Wita na uroczystościach pogrzebowych, polecając duszę zmarłego nieskończonej łasce naszego niebieskiego Ojca - napisał papież Benedykt XVI w liście odczytanym na początku mszy.

Jak podkreślił, zapamiętał odwagę, z jaką Havel bronił praw człowieka w czasach, kiedy w Czechach były one systematycznie łamane. - Oddaję hołd jego wizjonerskiemu przywództwu, dzięki któremu powstała nowa konstrukcja polityczna i demokratyczna państwa, po upadku poprzedniego reżimu. Składam podziękowania Bogu za wolność, którą obecnie cieszą się ludzie w Republice Czeskiej - zaznaczył papież.

Vaclav Klaus: odszedł człowiek, który był symbolem

Vaclav Klaus powiedział, że odszedł człowiek, który był symbolem dla Czechów, nie tylko jako prezydent, ale również jako poeta i artysta. Prezydent Czech powiedział, że mimo jego śmierci dziedzictwo Havla ma charakter uniwersalny i ponadczasowy. Zaznaczył, że wartości, które reprezentował są warte pamięci i poświęcenia się dla nich.

Klaus zaznaczył, że były prezydent doskonale rozumiał znaczenie wolności i demokracji, a słowo ma niezmierną wagę. Przypominając dziedzictwo byłego prezydenta Czechosłowacji powiedział, że uczył on, że republika będzie mieć taki kształt, jaki sami jej nadamy. Przypomniał także, że Havel doskonale sobie zdawał sprawę z faktu, że postęp jest możliwy tylko w demokracji. Tak samo bronił prawa mniejszości do wyrażania swoich poglądów, nawet wbrew opinii silniejszych i liczniejszych.

Vaclav Klaus był w czasie prezydentury Havla jego największym przeciwnikiem politycznym.

Madeleine Albright: "Mało kto był bardziej czeski niż Havel"

Była amerykańska sekretarz stanu, Madeleine Albright, oddając hołd Vaclavovi Havlowi, powiedziała, że dał on nowe życie Czechom. Albright podkreśliła, że były prezydent Czech niósł światło do najciemniejszych miejsc. Jako więzień polityczny konfrontował współwięźniów z prawdą i piętnował kolaborację, a jako mąż stanu stał się znany na całym świecie. Nigdy jednak nie był z siebie zadowolony i nie traktował swej pracy jako zakończonej.

Madeleine Albright, z pochodzenia Czeszka, podkreśliła, że Havel uważał, iż człowiek musi dbać i wzmaczniać swoją świadomość. - Mało kto był bardziej czeski, niż Vaclav Havel, a jego dowcip i głębokość jego myśli promieniowała na wszystkich - powiedziała Albright.

Bp. Maly: "Havel niósł swój krzyż. Chorobę, ataki, pomówienia"

- Vaclav Havel był człowiekiem, który niósł swój krzyż - tak o zmarłym byłym prezydencie Czech mówił jego przyjaciel, biskup pomocniczy Pragi, Vaclav Maly. Przemawiając na zakończenie mszy żałobnej w katedrze świętego Wita w Pradze, biskup Maly powiedział, że krzyżem były nie tylko choroby, jakie trapiły Havla, ale i jego sława jako prezydenta. Krzyżem były też ataki i pomówienia, jakie go spotykały po zakończeniu kadencji. Biskup Maly, który był przy Havlu w czasie jego ciężkiej choroby, powiedział, że był on bohaterem nie tylko jako bojownik o wolność, ale też, gdy patrzył w twarz śmierci. Na zakończenie biskup podziękował zmarłemu za to, co otrzymał od niego on sam i cały kraj. Biskup Maly był, podobnie jak Vaclav Havel, sygnatariuszem Karty 77 - zbiorowego protestu przeciwko represjom komunistycznych władz.

Tysiące ludzi na Placu Hradczańskim

Na Placu Hradczańskim i głównym dziedzińcu zamkowym zebrały się tysiące ludzi. Ostatnie pożegnanie zmarłego w niedzielę prezydenta śledzono na wystawionych tam telebimach.

Wciąż także pojawiały się informacje o przybyciu kolejnych gości z zagranicy i lądowaniu kolejnych samolotów. Z prezydentem Francji Nicolasem Sarkozym przyleciał np. sławny aktor Alain Delon.

Pierwsza taka uroczystość od obalenia komunizmu

Msza za duszę byłego czeskiego prezydenta była pierwszą tego typu państwową uroczystością od obalenia komunizmu w byłej Czechosłowacji. W pożegnaniu Havla wzięło udział około tysiąca gości, wśród nich przyjaciele, byli dysydenci z Czech i Polski oraz około 50 zagranicznych delegacji. Wśród gości byli przedstawiciele władz czeskich - prezydent Vaclav Klaus oraz premier Petr Neczas - a także goście z kraju i zagranicy. Przybyli przywódcy: Francji - Nicolas Sarkozy, Austrii - Heinz Fischer, Słowacji - Ivan Gaszparovicz, Niemiec - Christian Wulff, Węgier - Pal Schmitt, Słowenii - Danilo Tuerk, Gruzji - Micheil Saakaszwili, szefowa amerykańskiej dyplomacji Hillary Clinton wraz z mężem, byłym prezydentem USA Billem Clintonem, była szefowa amerykańskiej dyplomacji, a prywatnie przyjaciółka Havla, Madeleine Albright, szef Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso i przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek.

Wałęsa: Havla będzie brakowało

Prezydenta Polski reprezentował były prezydent Lech Wałęsa. Jak powiedział przed wylotem do Pragi, Havel był człowiekiem powszechnie lubianym, i przez zwykłych ludzi, i przez polityków. - Ja go też bardzo lubiłem - powiedział Wałęsa dodając, że Havel umiał zawsze znaleźć najlepszy argument w dyskusji. Były prezydent powiedział, że dziś, gdy Europa szuka programów, struktur i walczy z kryzysem, Vaclava Havla będzie bardzo brakowało.

Pochówek dopiero po Bożym Narodzeniu

Oprawę muzyczną uroczystości pogrzebowych zapewniła Czeska Filharmonia Narodowa wraz z Praskim Chórem Filharmonicznym; wspólnie wykonali Requiem Antonina Dworzaka. Na samym końcu katedrę wypełnił chorał św. Wacława, czeski hymn kościelny i średniowieczna pieśń rycerstwa czeskiego.

Pod koniec mszy rozległo się 21 salw armatnich. Po mszy trumna zostanie przewieziona do krematorium na Strasznicach, gdzie rodzina w czasie prywatnej uroczystości pożegna się ze zmarłym. Pochówek odbędzie się na Cmentarzu Vinohradzkim dopiero po Bożym Narodzeniu.

No comments:

Post a Comment