Nowy Holokaust jaki Ahmadinedzad planuje dla Izraela

Lars Vilks Jezus pedofil

Lars Vilks Jezus pedofil
W renesansowym dziele Alciatiego Emblematum Liber (1531) piekny chlopiec Ganymed porwany przez Zeusa dla zaspokojenia jego pederastycznych sklonnosci przeksztalca sie w symbol czystej duszy, ktora znajduje radosc w Zeusie, zas pozniejszy komentator zwiazal ten mit ze slowami Jezusa z ewangelii Lukasza 18:16: “Dopuscie dziatkom przchodzic deo mnie...” Kiedy Montaigne przebywal z wizyta w Rzymie w 1580 r. dowiedzial sie on, ze w kosciele San Giovanni a Porta Latina udzielane byly sluby dla homoseksualnych par..Amerykanski ksiadz. M. Greeley pisal w 1989 r.: “Homoseklsualni ksieza nie kryjacy swych sklonnosci otrzymuja nominacje, sa przenoszeni z miejsca na miejsce i promowani...Tolerowane sa narodowe siatki homoseksualnych ksiezy uprawiajacych otwarcie swe zboczone praktyki.” Marco Politi, korespondent dziennika La Repubblica akredytowany przy Watykanie, w ksiazce p.t. La Confesione (2001) ujawnil istnienie siatki homoseksualnych ksiezy na obszarze calych Wloch.Szwedzki karykaturzysta Lars Vilks zainspirowany ksiazka Alciatego narysowal portret Jezusa-Zeusa w scenie pedofilskiego aktu

Wysiedlanie narodu, czyli pasterskie potrzeby kosciola

Wysiedlanie narodu, czyli pasterskie potrzeby kosciola

Bl. Jan Pawel II w kolorze trydenckiego Jezusa

Bl. Jan Pawel II w kolorze trydenckiego Jezusa

Trydencki Jezus

Trydencki Jezus

Geocentryczny ekumenizm z Astany

Geocentryczny ekumenizm z Astany

R. Dawkins darwinowsko-heliocentryczny bogobojca

R. Dawkins darwinowsko-heliocentryczny bogobojca

B16 vs Tarcis Bertone, Darwinowska walka o przetrwanie w Watykanie

B16 vs Tarcis Bertone, Darwinowska walka o przetrwanie w Watykanie

Pederastia to kopernikowska religia

Pederastia to kopernikowska religia
Na religii - zaledwie kilka osób. Reszta na etyce? Nie, po prostu chcą mieć więcej wolnego. Socjolog religii prof. Józef Baniak: - Młodzież rezygnuje z metod Kościoła - pisze "Gazeta Wyborcza". ZOBACZ TAKŻE "Kościół nie siedzi na pieniądzach" [PO RAPORCIE KAI] Abp Michalik na Wielki Post: Kościół jest planowo atakowany Szukajcie a znajdziecie... w internecie. Kościół zarzuca sieci na Facebooku Agnieszka Stojanowska z Gorzowa Wielkopolskiego w pierwszej klasie liceum przyjęła bierzmowanie, potem od razu zrezygnowała z lekcji religii. - Wcześniej powstrzymywała mnie mama, mówiła, że nie wypada mi nie chodzić na religię - opowiada. - Teraz mogę wcześniej wracać do domu. W mojej klasie wypisało się już osiem osób. To i tak niewiele. W XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Marti w Warszawie na religię nie uczęszcza 65 proc. z 579 uczniów. W klasach maturalnych zrezygnowało z tej lekcji aż 85 proc.! Prof. Józef Baniak, socjolog religii z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, twierdzi, że licealiści nie chodzą na religię, bo nie traktuje się jej poważnie. - Nie rezygnują z wiary w Boga czy z religii, tylko z metod, które stosuje Kościół - mówi.

Bog Pan porusza muzyka planety

Bog Pan porusza muzyka planety

Pan demonstruje heliocentryczna harmonie sfer

Pan demonstruje heliocentryczna harmonie sfer

Pan - bog heliocentryzmu

Pan - bog heliocentryzmu

Astana - Stolica Kazachstanu

Astana - Stolica Kazachstanu

Fundacja UJ - Historyczny falsz Matejki

Fundacja UJ - Historyczny falsz Matejki

Najstarsy plan Krakowa i Kazimierza z miejscem Uniwerstetu Kazimierza Wielkiego zaznaczonym lit. G

Najstarsy plan Krakowa i Kazimierza z miejscem Uniwerstetu Kazimierza Wielkiego zaznaczonym  lit. G
Z inicjatywy Kazimierza Wielkiego juz w r. 1362 rozpoczeto budowe gmachu Uniwersytetu we wsi Bawol, ktora stala sie czescia nowego miasta Kazimierz, ktore wladca rozbudowywal chcac pomniejszyc znaczenie starego Krakowa, upamietniajacego poprzez postac biskupa Stanislawa triumf wladzy koscielnej nad krolewska. (Patrz Dlugosz L. IX p. 1128). Na drzeworytniczym widoku Kazimierza, ktory mal byc opublikowany w “Kronice Swiata” M. Bielskiego zaznaczone jest miejsce na Kazimierzu, gdzie stala uczelnia Piastowskiego wladcy. Na szczescie Bog zachowal ow widok i zostal on opublikowany przez Augusta Essenweina w jego monumentalnym dziele “Die mittelalterlichen Kunsdenkmale der Stadt Krakau.” (Leipzig 1869). Historycy pisza, ze szkola ta upadla bo ani Ludwik Wegierski, ani rozpustna Elzbieta o szkole te nie dbali. Ale takie wyjasnienie rownoznaczne jest z historycznym falszerstwem. Dramat napisany przez dwoch akademikow krakowskich, Academia Cracoviensis, seu de illius felicissima atque auspicatissima erectione Comoedia (Exhibita Cracoviae 1537, 4) upadek Uczelni Kazmierza Wielkiego wyjasnia jako celowe zniszczenie dokonane przez “Barbarzynstwo”. W Akcie VIII, w scenie IV autorzy tego dramatu opisuja jak to barbarzynstwo ze swoim orszakiem napastuje i zuchwale uderza na robotnikow idacych do kopania fundamentow. W czesci drugiej dramatu w Akcie I w scenie V barbarzynstwo cieszy sie, ze smierc zabrala krola, i ze zniszczono co on wznosic poczal. W Polskiej tradycji historycznej utrwalony zostal, przyjazny i pelen szacunku stosunek Kazimierza Wielkiego do Zydow. Seweryna Duchinska w swych “Pisniach historycznych” tak opisuje ow stosunek: Pod tarcz twa spieszy rod Izraela, Oplwan szyderstwem tysiaca lat, Twoja powaga praw mu udziela, Gdy go z pogarda odtracil swiat.

Graficzna demaskacja Kopernika w pismie St. Wyspianskiego

Graficzna demaskacja Kopernika w pismie St. Wyspianskiego
W 1897 r. St. Wyspianski opublikowal w redagowanym przez siebie Pismie p.t. Zycie rycine Franciszka Bileka pt. "Ziemia leci we wszechswiat", ktora zdemaskowala poganska religie Kopernika, ktorej wyrzekl sie on przed swa smiercia, co zostalo sportretowane na ob razie ukazujacym go w modlitwie do ukrzyzowanego Zbawieciela. Ten portret mozna zobaczyc w katedrze sw. jJana w Toruniu, ale Kosciol nie pozwala go opublikowac na znaczku pocztowym, bo taki znaczek odebralby Kopernikowui jego "boska" moc utrwalona w porzekadle "Wstrzymal slonce, ruszyl ziemie" ktore ma przekonac Polakow o nadludzkich mocach kazdego ksiedza rzymsko-katolickiego. Kosciol nie zadowala sie Nauka Jezusa, ktora przeslania autorytet Kosciola wsrod owieczek. Swa boska potege Kosciol utrwalil tez w legendzie o wskrzeszeniu Piotrawina przez biskupa Stanislawa. Kopernik miesci sie w tej samej mitologicznej galerii Kosciola rzymsko-katolickiego i nie ma znaczenia fakt, z ktorego zdal soebie sprawe Kopernik, ze heliocentryzm jest falszywa nauka. Liczy sie wiara "bezmyslnego stada owiec", ktora przysparza bogactw hierarchom i przyczynia sie do ubostwa wiernych.

Niemieccy osadnicy wracaja do Rosji

Niemieccy osadnicy wracaja do Rosji
Moga otrzymywac farmy o areale 170.000 ha!

Jezuslenin, czyli JP2 pieriestrojka chrzescijanstwa

Jezuslenin, czyli JP2 pieriestrojka chrzescijanstwa

Ciekawi jak to robia ksieza-pedofile z ich chlopcami?

Ciekawi jak to robia ksieza-pedofile z ich chlopcami?

Ciekawi, jak to robia ksieza?

Ciekawi, jak to robia ksieza?

Smierc Kopernika -obraz Aleksandra Lessera

Smierc Kopernika -obraz Aleksandra Lessera

Biblia hebrajska ocalona z Iraku przez zolnierzy amerykanskich

Biblia hebrajska ocalona z Iraku przez zolnierzy amerykanskich

Corka M. Kaddafiego Aisza prosi o azyl polityczny w Izraelu

Corka M. Kaddafiego Aisza prosi o azyl polityczny w Izraelu

Wojna przeciwko Zydom trwa

Wojna przeciwko Zydom trwa
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10869655,Kompromitacja_ratusza__Antysemicki_plakat_reklamuje.html Kompromitacja ratusza. Antysemicki plakat reklamuje Warszawę ga 2011-12-23, ostatnia aktualizacja 2011-12-23 21:08:55.0 Antysemicki przedwojenny plakat znalazł się w kalendarzu wydanym przez warszawski ratusz. Urzędnicy nie widzą w nim nic złego - pisze w wydaniu internetowym "Rzeczpospolita". Chodzi o promocyjny kalendarz książkowy na 2012 rok. Przedwojenne plakaty ze zbiorów Muzeum Plakatu w Wilanowie mają reklamować stolicę. Kalendarz świetnie się rozchodzi, planowany jest dodruk. Skandal reklamowy Barbara Sułek-Kowalska, wykładowca UW i członkini Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów zwróciła uwagę na reklamę tygodnika "Rozwój". Polski żołnierz tępi szczury w jarmułkach z gwiazdami Dawida. Pod rysunkiem czytamy: "Rozwój" walczy o dobrobyt Polski, propagując solidarność narodową, pracę i organizację żywiołu polskiego; broni Polski przed zalewem żydowskim; łączy wszystkich Polaków pod hasłem "swój do swego po swoje". ...czy arcydzieło grafiki użytkowej? Co ciekawe wydawnictwo słowem wstępnym opatrzyła prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Napisała, że to "kalendarz szczególnej urody, bogato ilustrowany arcydziełami grafiki użytkowej", który przypomina dawną Warszawę. Wertując jego kartki, "możemy poczuć atmosferę dawnych lat". Ludzie tępieni jak szczury - Nie śmiem wierzyć, że złożyła Pani swój podpis na wydanym właśnie i wręczanym jako miły upominek Kalendarzu Warszawy 2012, nie przeglądając jego zawartości. Taka lekkomyślność nie przystoi ani prawnikowi, ani urzędnikowi. Nawet wysokiego szczebla - napisała, cytowana przez "Rz", Barbara Sułek-Kowalska. Zastanawiała się też jak prezydent miasta mogła wypuścić w świat publikację z reprodukcją plakatu porównującego ludzi do tępionych szczurów.

Zniszczony pomnik R. Kuklinskiego q Krakowie

Zniszczony pomnik R. Kuklinskiego q Krakowie
H. Jordana. Akcja ta jest wyrazem sprzeciwu wobec kultu zdrajcy. Zdrajcy, który sprzeniewierzył się złożonej przysiędze wojskowej dla własnych korzyści, zagrażając Państwu i Narodowi. Umieszczenie jego popiersia w bezpośrednim sąsiedztwie tak oddanych Polsce patriotów jak generał Maczek, generał Anders, generał August "Nil" Fieldorf czy rotmistrz Pilecki uważamy za zamach na same podstawy służby Państwu i Narodowi. Zamach, który leży w interesie tych, którzy w Polsce widzą pas startowy dla amerykańskich samolotów; tych, którym w smak jest dekonstrukcja Wojska Polskiego oraz jego etosu i uczynienie z polskiej armii korpusów ekspedycyjnych USA; tych, którzy nie dostrzegają ogromnego spustoszenia, jakie w polskim społeczeństwie, gospodarce i kulturze poczyniły w ostatnich dwóch dekadach wpływy amerykańskiego neokolonializmu. Kult zdrajcy, Ryszarda Kuklińskiego ps. "Jack Strong", powinien być zwalczany aż do całkowitego wyplenienia. Śmierć NATO. Śmierć CIA. Śmierć USA. Czołem Wielkiej Polsce!

Pani Clinton 'chrzci' dzieciatko Buddhe podczas wizyty w Burmie (Myanmar)

Pani Clinton 'chrzci' dzieciatko Buddhe podczas wizyty w Burmie (Myanmar)

Nie tylko Prymas Wyszynski

Nie tylko Prymas Wyszynski
Andrzej Grajewski na łamach „Gościa Niedzielnego” sugeruje, że prymas Wyszyński w 1956 roku „przyczynił się do zapobieżenia sowieckiej interwencji”. Zatem to nie Władysław Gomułka z partyjnymi reformatorami powstrzymał Chruszczowa atakiem na Polskę, ale kardynał! Grajewski na tę tezę nie podaje żadnych dowodów, sugeruje tylko jak bardzo roztropna była polityka gorliwej współpracy Wyszyńskiego z nowym rządem. Zatem według katoprawicy kolaboracja z „komuchami” była zasadniczo zła, no chyba, że uprawiał ją Wyszyński.

Tłumy i oklaski na mszy z ks. Bonieckim - Wojna domowa w polskim Kosciele

Tłumy i oklaski na mszy z ks. Bonieckim  - Wojna domowa w polskim Kosciele
Ksiądz ma prawo do wolności, ale nie do swawoli Wypowiedzi ks. Adama Bonieckiego w wielu przypadkach nie są zgodne z nauczaniem Kościoła. Odbiegają też od potrzeb i odczuć zwyczajnych wiernych — twierdzi teolog w rozmowie z Anną Chodyką Władze zakonne zakazały ks. Adamowi Bonieckiemu zakaz wypowiedzi publicznych. Czy to nie godzi to w jego swobody obywatelskie? Ks. Waldemar Chrostowski: Trzeba najpierw powiedzieć, że takie dramatyczne sytuacje nie powinny nikomu sprawiać satysfakcji. Zatem również ci, którzy nie zgadzają się z wieloma wypowiedziami ks. Adama Bonieckiego, odczuwają niemały dyskomfort i zakłopotanie, bo gdy różnice zdań przeobrażają się w podziały, a nawet powodują przepaście, taka sytuacja jest dla Kościoła bardzo bolesna.

Jia Quingling z wizyta w Niemczczech

Jia Quingling z wizyta w Niemczczech
Wymiana handlowa miedzy niemcami i chinami osiagnela w tym roku poziom 143 miliarda dolarow

Irlandia zlikwidowala ambasade przy Watykanie

Irlandia zlikwidowala ambasade przy Watykanie

Chiny gotowe do pierwszego dokowania w przestrzeni

Chiny gotowe do pierwszego dokowania w przestrzeni

Jezus blogoslawi geocentryczny swiat Biblii

Jezus blogoslawi geocentryczny swiat Biblii

Dwa slonca z chinskiego wideo, ktore retransmitowala siec ABCNews. Belkot naukowcow.

Dwa slonca z chinskiego wideo, ktore retransmitowala siec ABCNews. Belkot naukowcow.

Dwa slonca nad chinskim portem Harbin. Brak oficjalnej reakcji NASA.

Dwa slonca nad chinskim portem Harbin. Brak oficjalnej reakcji NASA.

Dwa slonca nad Szwecja i Polska.

Dwa slonca nad Szwecja i Polska.

Dwa slonca nad piramidami. Ks. Kopernik nie dopedzil

Dwa slonca nad piramidami. Ks. Kopernik nie dopedzil

Chedogi ks. Kopernik pedzi, by wstrzymac dwa slonca

Chedogi ks. Kopernik pedzi, by wstrzymac dwa slonca

Dwa slonca na niebie. Ks. Kopernik do lamusa historii

Dwa slonca na niebie. Ks. Kopernik do lamusa historii

Obrzezanie Jezuska

Obrzezanie Jezuska

Trup Kadafiego

Trup Kadafiego
Zobacz wiecej zdjec Kadafiego http://www.spiegel.de/fotostrecke/fotostrecke-74224.html

Relikwie Jana Pawla II przywiezione zostaly do Odessy

Relikwie Jana Pawla II przywiezione zostaly do Odessy
http://english.ruvr.ru/2011/10/24/59222975.html

Najwieksza na swiecie grota w Wietnamie

Najwieksza na swiecie grota w Wietnamie
http://news.xinhuanet.com/english2010/photo/2011-10/24/c_131208941.htm. Grota hang Son Doong

Afganski krucyfiks

Afganski krucyfiks

Zolte niebo nad Chinami

Zolte niebo nad Chinami

Nieregularna bryla slonca nad Paryzem

Nieregularna bryla slonca nad Paryzem

WNP podpisuje uklad o strefie wolnego handlu 18 pazdz. 2011

WNP podpisuje uklad o strefie wolnego handlu 18 pazdz. 2011
http://en.rian.ru/russia/20111018/167833875.html 21:47 18/10/2011 The prime ministers of the Commonwealth of Independent States (CIS) member states have signed a free trade agreement, Russian Prime Minister Vladimir Putin said on Tuesday. The agreement eliminates export and import duties on a host of goods. It also contains a number of exemptions that will ultimately be phased out. The agreement was signed by all the CIS states except Azerbaijan, Uzbekistan and Turkmenistan.

9 listopada 2010 roku. Przygotowania do zgromadzenia parlamentarnego NATO w polskim Sejmie

9 listopada 2010 roku. Przygotowania do zgromadzenia parlamentarnego NATO w polskim Sejmie

Sportowiec-poeta, sobowtor JP2 takze czestochowska jakoscia swej poezji

Sportowiec-poeta, sobowtor JP2 takze czestochowska jakoscia swej poezji
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,10486321,Wierszem_o_lidze__pilkarzach_i_skandalach__Tomasz.html Wierszem o lidze, piłkarzach i skandalach. Tomasz Łapiński został poetą Przemysław Iwańczyk 2011-10-17, ostatnia aktualizacja 2011-10-17 17:18:23.0 - Proszę to potraktować jako mój wielki wygłup - zastrzega były obrońca reprezentacji Polski. - Nie, nie, z każdą próbą autor się rozwija, awansuje do wyższych lig, oddala się od Częstochowy - mówi Michał Rusinek, literaturoznawca, sekretarz Wisławy Szymborskiej. Fachowcy mają coraz większy problem z oceną ligowej rzeczywistości. Były mistrz Polski z Widzewem komentuje na Facebooku wierszem. O weekendowych skandalach sędziowskich w meczach Polonia - Górnik i Wisła - Jagiellonia pisze: Ręka, karny, bramkarz w sieci płacze, sędziego cudem omija lanie, żądzą zemsty pałają działacze, jakość gry na dalszym planie.

Protestujacy wchodza do centrum Nowego Jorku

Protestujacy wchodza do centrum Nowego Jorku
rik, PAP, IAR 2011-10-16, ostatnia aktualizacja 2011-10-16 07:57:51.0 W blasku kolorowych reklam na nowojorskim Times Square rozpoczęło się w sobotę "Occupy Party" (okupacyjne przyjęcie), nawiązujące do protestów ruchu "Okupuj Wall Street" m.in. przeciw chciwości banków. Policja zatrzymała 74 osoby, w tym około 24, które wtargnęły do filii Citibanku. Tysiące ludzi wypełniły reprezentacyjny plac miasta i przyległe ulice. Uczestnicy ruchu "Okupuj Wall Street" przybyli z transparentami, balonikami, flagami i plakietkami. Demonstrowali przeciw bezduszności korporacji, w tym instytucji finansowych, i niesprawiedliwości społecznej. Uliczny hałas przerywały okrzyki, skandowane hasła, brawa i tętent bębnów. "Ludzie, nie zysk", Popierajmy pracowników", "Instytucje bankowe są groźniejsze niż armie", "Biedni to nie leniwi", "Kocham Nowy Jork uczciwy i sprawiedliwy" - głosiły niektóre hasła. Towarzyszy im skandowanie: "Banki dofinansowali, nas sprzedali", "Nasz plac" itp.

Politbiuro w akcji

Politbiuro w akcji
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10478250,1_proc__odpisu_na_Kosciol___To_wyjatkowa_hipokryzja_.html 1 proc. odpisu na Kościół? "Grabież i hipokryzja". Politycy protestują rik, lukon, Gazeta.pl, TOK FM 2011-10-16, ostatnia aktualizacja 2011-10-16 14:53:57.0 Politycy w Radiu ZET skrytykowali pomysł przedstawiony przez Konferencję Episkopatu Polski, aby podatnicy mogli odpisać 1 proc. podatku na rzecz wybranego Kościoła lub grupy wyznaniowej. - To wyjątkowa hipokryzja - skomentował Marek Siwiec. - To próba wyrwania jednego procenta więcej z kasy państwowej. Ja przeciwko temu protestuję. Kolejne kilkaset milionów złotych to będzie po prostu grabież Skarbu Państwa - mówił po audycji w rozmowie z TOK FM. Goście Moniki Olejnik skomentowali pomysł przedstawiony przez Konferencję Episkopatu Polski. Z wyliczeń Agaty Nowakowskiej z "Gazety Wyborczej" wynika, że mogłoby to być 600 mln złotych, podczas gdy Fundusz Kościelny kosztuje 80-100 mln złotych rocznie.

Co beda obcinac z budzetu w Warszawie

Co beda obcinac z budzetu  w Warszawie

Pajak krzyzak, symbol hinduskiego heliocentryzmu

Pajak krzyzak, symbol hinduskiego heliocentryzmu
http://wybory.gazeta.pl/wyboryparlamentarne/0,117220,10462278.html Czy w Sejmie, na sali obrad powinien być krzyż? Liczba oddanych głosów Tak. Krzyż to uniwersalny symbol ważnych wartości 24% 8601 Nie. Przecież mamy rozdział Kościoła od państwa. Żadna religia nie powinna być faworyzowana 70% 25098 Ciężko powiedzieć. Widzę argumenty za i przeciw 6% 2050 35749 PYTANIE 2 Czy popierasz pomysł Palikota, który chce krzyż usunąć? Liczba oddanych głosów Tak. Palikot powinien dotrzymać obietnic wyborczych 56% 20094 Nie. Palikot zrobi z tego szopkę i happenig, a to poważna sprawa 31% 11140 Ciężko powiedzieć. Nie wiemy, jak Palikot chce to zrobić 13% 4501 35735

Bonestell: artystyczna wizja ladowania na ksiezycu

Bonestell: artystyczna wizja ladowania na ksiezycu

Amnezja i moralny nihilizm

Amnezja i moralny nihilizm
Zgromadzenie biskupów katolickich Ziemi Świętej wezwało władze Izraela do wychowywania ludności w poszanowaniu różnorodności religijnej. Motywem apelu były ostatnie ataki żydowskich ekstremistów na cmentarze i meczety Dostojnicy katoliccy potępili w swym komunikacie "częste pogwałcenie, podpalanie i profanację świętych miejsc", określając te czyny jako "zbrodnicze akty", które nie są izolowanymi incydentami, lecz "rozpowszechniły się na Galileę i Jaffę". Biskupi przypominają władzom Izraela, że ich obowiązkiem jest "zapewnianie ochrony wszystkim, a zwłaszcza miejscom kultu religijnego". - Oczekujemy od rządu Izraela i jego agend nie tylko potępienia tych aktów, nie tylko wizyt (w sprofanowanych miejscach) dla okazania solidarności, ale także podjęcia poważnych kroków w celu postawienia sprawców i tych, którzy ich bronią przed sądem, a także zrewidowania roli, jaką państwo spełnia w zakresie wychowania swych obywateli w poszanowaniu dla różnorodności religijnej i pluralizmu - głosi nota zgromadzenia biskupów. Katoliccy biskup Ziemi Świętej ostrzegają, że incydenty w rodzaju sprofanowania w piątek cmentarza katolickiego i cmentarza muzułmańskiego w Jaffie (mieście graniczącym z Tel Awiwem), spalenie tydzień temu meczetu w arabskiej miejscowości w Galilei (na północy Izraela) "zagrażają bezpieczeństwu i pokojowemu współistnieniu obywateli". Na dwóch cmentarzach sprofanowano 26 grobów, w tym cztery chrześcijańskie. Na tablicach nagrobnych pojawiły się m.in. napisy "śmierć Arabom", "odpłata" i także "śmierć Rosjanom" (w Izraelu jest około półtora miliona żydowskich imigrantów z b. ZSRR). Napisy "odpłata" sugerowały, że jest to odwet na Palestyńczykach za ataki na żydowskie osiedla na okupowanych przez Izrael terytoriach Zachodniego Brzegu, bądź za przypadki przymusowej likwidację niektórych nielegalnych osiedli żydowskich przez wojsko izraelskie. Przed tygodniem w zamieszkanej przez beduinów wsi Tuba-Zangarije w Galilei spalony został meczet, a na jego murach wypisano podobne hasła. Izraelska służba bezpieczeństwa Szin Bet już wcześniej sygnalizowała rządowi, że może dojść do nasilenia aktów przemocy ze strony żydowskich ekstremistów. Premier Izraela Benjamin Netanjahu potępił akty wandalizmu i nietolerancji religijnej.

Paul i Nancy

Paul i Nancy
Trzecia zona Paula McCartneya bedzie Nancy Shevell 51-letnia Zydowka z Nowego Yorku, dziedziczka fortuny zamoznej rodziny, co znaczy, ze jej malzenstwo z Paulem nie jest dyktowane pragnieniem oddziedziczenia fortuny slawnego 69-letniego Beatlesa. W sobote para udala sie do miejscowej synagogi, gdzie Nancy otrzymala blogoslawienstwo rabina, a nastepnie do chinskiej restauracji w gronie rodziny i przyjaciol. Przypomne, jako czlonek zespolu Beatlesow Paul uczestniczyl w zamachu na Boga spiewajac znana piosenke Imagine, w ktorej zachwalali ludzkosci swiat wyemancypowany spod wladzy Boga, choc nie slawili mocy szatana, ktorego 'chrzest' za namowa 'slawnego na Zachodzie' Nergala' przyjal nawet urzad Prezydenta RP. Czy ten chrzest zastapi chrzest Mieszka? Czy urzad Prezydenta RP pochwali teraz Biblie, nie za namowa 'slawnego nie tylko na Zachodzie' McCartneya, ale przez szacunek dla pierwszego wladcy Polski? Dzis, tj, w dniu wyborow w “pomroczno-jasnej” Rzeczpospolitej Paul McCartney zaspiewa piosenke, ktora napisal dla swej nowej zony. Jak powiada stara madrosc, “zbieznosci, to cuda, ktore Bog wykonuje anonimowo.” Niekoniecznie za wstawiennictwem Jana Pawla II. Bo trudno wyobrazic sobie jego wstawiennictwo w tym przypadku! Nie bedzie latwo jego apostolom namowic ludzkosc do zaniechania lektury Biblii. Mysle, ze im szybciej III RP zaniecha takich inicjatyw tym lepiej dla Polakow. I jeszcze jeden dziw. dziennik Jerusalem Post nie jest religijna gazeta i unika wzmianek o Bogu, jak przyslowiowy diabel swieconej wody. Bohaterami tej gazety sa tacy slawni bezboznicy jak A. Einstein, czy ostatnio Stephen Hawking. Przeto wzmianka w tej gazecie o wizycie pary nowozencow w synagodze jest rowniez swoistym cudem. http://www.jpost.com/LifeStyle/Article.aspx?id=241036

Ucieczka z koscielnego raju

Ucieczka z koscielnego raju

Moneta Piastow z napisem 'Mieszko krol Polski' literami hebrajskimi

Moneta Piastow z napisem 'Mieszko krol Polski' literami hebrajskimi

"Weird" Al Yankovic udaje Kopernika

"Weird" Al Yankovic udaje Kopernika

Chinska rakieta geocentryczna wynosi francuskiego satelite na orbite

Chinska rakieta geocentryczna wynosi francuskiego satelite na orbite

U stop gory pokrytej sniegiem kwitnace pola i konie pasace sie na lace. Zima w lecie. Wielki Boze

U stop gory pokrytej sniegiem kwitnace pola i konie pasace sie na lace. Zima w lecie. Wielki Boze

Tusk sklada hold Bogu BIblii pod Sciana Placzu w Jerozolimie

Tusk sklada hold Bogu BIblii pod Sciana Placzu w Jerozolimie

Slonce nad slynnym mostem Golden Gate w San Francisco

Slonce nad slynnym mostem Golden Gate w San Francisco

Pod lodami Arktyki lezy ocen ropy

Pod lodami Arktyki lezy ocen ropy

Konfucjusz to Mojzesz mowiacy po chinsku

Konfucjusz to Mojzesz mowiacy po chinsku

Konfucjanska geocentryczna "biblia"

Konfucjanska geocentryczna "biblia"

Po lekturze Kopernika Gub Blagojewicz oswiadcza, ze bedzie zwalczal te rzecz zwana heliocentryzmem

Po lekturze  Kopernika Gub Blagojewicz oswiadcza, ze bedzie zwalczal te rzecz zwana heliocentryzmem

A jednak Ziemia sie nie porusza

A jednak Ziemia sie nie porusza
Czterysta lat oszustwa zdemaskowane. Biblia zawsze glosila Prawde

Ordodoksyjny Kosciol bedzie odbbudowany w Ground Zero

Ordodoksyjny Kosciol bedzie odbbudowany w Ground Zero

Prezydent Komorowski nie odmowil modlitwy w Ground Zero w dziesiata rocznice zniszczenia.

Prezydent Komorowski nie odmowil modlitwy w Ground Zero w dziesiata rocznice zniszczenia.
Prezydent Bronisław Komorowski otworzył w Nowym Jorku sesję giełdy papierów wartościowych. Rozmawiał też z szefem giełdy Duncanem L. Niederauerem. Bronisław Komorowski na nowojorskiej giełdzie - Spotkanie na nowojorskiej giełdzie to doskonała okazja do wykazania naszego dorobku, naszej dobrej sytuacji ekonomicznej - powiedział prezydent. Wyraził nadzieję, że polsko-amerykańska współpraca gospodarcza będzie umacniała też współpracę polityczną. - Liczymy na współpracę giełdy warszawskiej i nowojorskiej - mówił Bronisław Komorowski. Po otwarciu giełdy prezydent krótko obserwował pracę maklerów.

2,562 lata temu urodzil sie geocentryk Konfucjusz

2,562 lata temu urodzil sie geocentryk Konfucjusz

Apel o bojkotowanie sponsorow Nergala

Apel o bojkotowanie sponsorow Nergala

Czyszcze fugi szczoteczka

Czyszcze fugi szczoteczka
- Jestem megawkurwiony, choć sam do końca nie wiem, na kogo. Czuję się, jakbym zmarnował czas na studiach - mówi Robert z Opola, absolwent zarządzania i ekonomii. Na studiach zasypywano ich ofertami płatnych staży. Skończyło się po dyplomie. Rok, dwa lata później wciąż są bez pracy. Na spotkanie przychodzą piechotą - poruszające historie młodych, zdolnych ludzi, przekonanych, że dzisiejsza Polska ich nie potrzebuje Więcej... http://wyborcza.pl/1,75480,10369723,Czyszcze_fugi_szczoteczka.html#ixzz1ZHvKT0JN

Obrady BRICS pod Gwiazda Dawida

Obrady BRICS pod Gwiazda Dawida
Na uwage zasluguje tez zdjecie z obrad nowego bloku ekonomicznego BRICS obejmujacego Chiny, Rosje, Indie, Brazyliei Poludniowa Afryke, ktory ukonstytuowal sie 16 czerwca 2009 r. w Jekarineburgu. Zdjecie to ukazuje obradujacych pod olbrzymia Gwiazda Dawida umieszczona w pozycji Konducjanskiej Gwiazdy Polarnej, ktorej rzeczywisty bezruch przeciwstawil ow medrzec hipotetycznemu bezruchowi slonca systemow heliocentrycznych.

Benedykt XVi oddaje hold Marcinowi Luthrowi

Benedykt XVi oddaje hold Marcinowi Luthrowi
W piatek 23wrzesnia, 2011 Benedykt XVI w czasie swej pierwszej pielgrzymki do Niemiec odwiedzil klasztor sw. Augustyna, w ktorym zyl Marcin Luther jako zakonnik. Mozna to uznac za swoista demonstracje zwazywszy slynna wypowiedz Luthra perzeciwjko Kopernikowi: “Ten duren, chce wywrocic cala sztuke astronomii, ale Pismo sw, powiada, ze to Jozue wstrzymal slonce.” Ten hold papieza dla Biblii ma glebsze znaczenie w kontekscie poblazliwosci polskich sadow wobec Nergala, zas apel papieza w jego przemowieniu do Bundestagu w czwartek 22 wrzesnia, by Niemcy nie odwracaly sie od religii nosi wszelkie znamiona solidarnosci z krytyka kopernikanizmu jako ateistycznej doktryny wyrazonej w blogu Senatora Sama Brownbacka. Wizyte papieza w klasztorze M. Luthra mozna interpretowac jako tylko lekko zawoalowana opozycje Benedykta XVI wobec rehabilitacji heliocentryzmu przez Jana Pawla II, ktorej dal wyraz w slynnym wywiadzie, w ktorym skrytykowal Galileusza za “zaciemnienie prawdy” raczej niz za jej obrone. Milczenie polskich mediow o tej pielgrzymce, nie wylaczajac Naszego Dziennika jest ogluszajace. To nie dziwi, jesli wziac pod uwage, ze wczesniej owe media zaszokowaly wielu Polakow ich judaszowa obrona wybryku Nergala argumentujac, ze przeciez odnosi on sukcesy na Zachodzie swymi kloacznymi popisami...W programie wizyty papieskiej zaplanowane jest tez spotkanie z przedstawicielami spolecznosci zydowskiej w Niemczech. Nie przewidziano podobnego spotkania z przedstawicielami Palestynczykow. http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/148186#.TnuowOzmmBM

Sobor w Konstancji czyli Jedwabne Jana Husa

Sobor w Konstancji czyli Jedwabne Jana Husa

Y. Arafat umierajacy na AIDS; byl pedofilem

Y. Arafat umierajacy na AIDS; byl pedofilem

Demonstracja we Wroclawiu

Demonstracja we Wroclawiu

Minister Slawomir Nowak w konsulacie Rp w Nowym Jorku, maj 2011

Minister Slawomir Nowak w konsulacie Rp w Nowym Jorku, maj 2011

pochodnie Nerona-Rydzyka w Jedwabnem

pochodnie Nerona-Rydzyka w Jedwabnem
Minister do Polakowe “Zryjcie to gowno” (Biblie) Wedlug informacji Wiki Slawomir Nowak, ktory wczesniej byl doradca premiera Tuska po katastrofie w Smolensku zostal mianowany na szefa sztabu wyborczego Bronislawa Komorowskiego i nastepnie zostal mianowany na stanowisko ministra w jego gabinecie. Jako taki udzielil swego poparcia sataniscie na stanowisku jurora, bo uznal go swego “ziomala” Patrzac z tej perspektywy Nergal stal sie w swych atakach na Biblie i chrzescijanskie korzenie Polski rzecznikiem pewnej tendencji w polityce panstwowej. Wypowiedz Nergala miesci sie w tej samej kategorii politycznej jak nazwanie Izraela “malym, gownianym krajem” przez amb. Francji w Londynie.Jego nominacja na jurora zbiegla sie w czasie z inicjatywa Palestynczkow majaca na celu uzyskanie uznania ich panstwowosci przez ONZ, co mialoby im zapewnic unikniecie uznania Izraela jako panstwa zydowskiego. Skromna opozycja trzech biskupow wobec awansu Nergala podpowiada, ze jego atak na Biblie zgodny jest nie tylko z polityka rzadu, ael takze okreslonych hierarchow Kosciola takze w Watykanie, ktory zawsze politycznie wspomagal tworzenie panstwowosci palestynskiej. Z tym wieksza uwaga godzi sie wsluchiwac w wypowiedzi papieza Benedykta XVI podcza jego nadchodzcej wizyty w Niemczech pod koniec wrzesnia. Tragiczny koniec Andrzeja Leppera jest przestroga dla wszystkich nawiedzonych antysemitow. Jego ugrupowanie Samoobrona inspirowalo sie antysemickimi haslami przedwojennego modelu Samoobrona Narodu, ktore szerzylo mordercza antysemicka propagande: “Rodacy, jestemy mordowani przez Zydow i mimo to nadal im pomagamy. Dajemy im pieniadze, by nas mogli zwalczac. To wstyd i hanba. Obudz sie polskie sumienie. Niech niewinna krew naszych towarzyszy stanie oprzed wami, zanim popelnicie czyn wolajacy o pomste do nieba, zanim zaniesiecie wasze pieniadze do Zyda. Rodacy i wy polskie matki pamietajcie o waszym obowiazku unikania Zydow. Wspierajcie tylko swoich rodakow!. Pewien polski nauczyciel pozostawil wspomnienie o tym jak pewnego dnia zaszedlszy do wiejskiej gospody zauwazyl miejscowych chlopow przygotowujacych sie do do polowania na Zyda. Wszyscy byli w swiatecznym nastroju, uzbrojeni w widly, kije, lopaty in siekiery. Pijac opowiadali sobie dowcipy o Zydach zanoszac sie od glosnego smiechu. Nikt nie staral sie ich zniechecic, do zamierzonego mordu. Zaszokowany tymi prztygotowaniami, nauczyciel zapytal: “Ile wam zaplaca za Zyda? Zapadlo wrogie milczenie. Wtedy powiedzialem im, ze za Chrystusa zaplacono 30 srebrnikow. Winniscie zazadac tyle samo. Nikt nie odpowiedzial. Potem rozlegly sie strzaly, znak, ze polowanie sie zaczelo... Zarliwa katoliczka Genia Parska wspomina w rozczarowaniem: Kiedy rozmawialam o tym ze znanym ksiedzem Jezuita, powiedzial mi: Nien powinnas byla tego czynic, bylo bledem ratowac Zydow, powinnas byla pozostac neutralna. Bo pomoc byla bledem.Musial on byc antysemita.” Genia nie wiedziala, ze Zakon Jezuitow zostal zorganizowany, by zwalczac wplywy Nauki biblijnej przy pomocy poganskiej religii imperialnego Rzymu. Jezuici dzieki po podporzadkowaniu sobie okkultystycznej i homoseksualnej III Rzeszy Hitlera oasadzili marionetkowych dyktatorow na obszarze calej Europy. Oto ich lista: Bawarskie Niemcy i III Rzesza – Adolf Hitler (1889-1945) Francja, Vichy – Henri, Pghilippe Petain (1856-1951); z jego gosciny w czasie ojny korzystal Prymas Polski Kard. Hlond. Hiszpania – Francisco Franco Austria – Seyss-Inquart i Kard. Innitzer Polska (Generalna Gubernia) – Frank Slowacja – Jezuita ks. Tiso Chorwacja – Ante Pawelic Belgia – Degrelle Palestyna – Wielki Mufti Husseini Wszyscy ci rzymscy katolicy posluszni wladzy wladza Jezuitow, i nienawidzacy Zydow dyktatorzy byli lojalni wobec najwiekszego zbrodniarza wojennego jakim byl papieski Cezar, Pius XII i jego przelozony, General Zakonu Jezuitow Wlodzimierz Ledochowski (Eric John Phelps) Znamienny ustep z katolickiego pisma w USA: Kierujac sie duchem ortodoksyjnego niegdys Towarzystwa Jezusowego, byc moze, winnismy miec inkwizycje moralnie zbankrutowanych “czarnych sutann” w obrebie Jezuitow, zwlaszcza w wyzszym szkolnictwie. Ale inkwizycja nie jest potrzebna, bo w swej pysze demaskuja sie i potepiaja sie sami swymi wlasnymi publicznie gloszonymi slowami i uczynkami. Fakt, ze czynia to ciagle od nowa i bezkarnie, ujawnia do jakiego stopnia instytucjonalny Kosciol stal sie bezsilny wspolczesnie, nie mogac zdeptac glowy tej zmiji, gdy obnaza ona swe kly spod obcasa Blogoslawionej Matki (jak np. W osobie Ryzdyka). Przypomne w tym miejscu jezuickiego spowiednika prezydenta A. Kwasniewsjkiego. Warszawa warta byla spowiedzi, tak jak warta byla mszy Francja dla krola Henryka II. Nie, to nie Inkwizycja jest potrzebna, ale rozwiazanie tego lajdackiego Towarzystwa. Bo zbyt wielu sposrod ich czlonkow i ich instytucji demonstruje swa wole skladania w ofierze poganskiemu Molochowi dzieci poprzez swe poparcie dla oddanych sprawie aborcji kandydatow i poprzez skladanie w ofierze seksualnej czystosci ich studentow na oltarzu poganskiego bozka Sodomy. W rzeczy samej, Towarzystwo Jezusowe stalo sie Towarzystwem Judasza. Tak, to prawda, niewielka czastka prawych Jezuitiow nadal istnieje i cierpi posrod reszty, ale wydaje sie, ze zla czesc przewaza do tego stopnia, ze decyzja podjeta niegdys przez papieza Klemensa XIV wydaje sie byc bradziej uzasadniona, niz kiedykolwiek indziej w obecnym czasie i w obecnych okolicznosciach. http://remnantnewspaper.com/Archives/2011-0831-fr-x.htm Berlusconi o Włoszech: "Wynoszę się z tego gównianego kraju" http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,10217405,Berlusconi_o_Wloszech___Wynosze_sie_z_tego_gownianego.html

Najwyzszy drapacz chmur stanie w Pekinie 110 pieter

Mussolini Stanislawa Szukalskiego

Mussolini Stanislawa Szukalskiego

Senator Brownback: Heliocentryzm jest ateistyczna doktryna

Senator Brownback: Heliocentryzm jest ateistyczna doktryna

Jan Pawel II i Darwin podaja rece Podlasiance

Jan Pawel II i Darwin podaja rece Podlasiance
W Wizjach Podlasianki stanowiących część antologii p.t. Świat Objawiony. Proroctwa, Przepowiednie, Wizje, Objawienia (Catholic Publishing. London. Ont. Canada) opracowanych przez prowincjała zakonu karmelitòw O. Jòzefa Prusa wyrażone zostały strategiczne cele polityki Kościoła rzymskiego wobec Rosji. Oto slowa z Wizji Podlasianki: “Podczas innego widzenia Pan (Jezus) dał mi do zrozumienia, że komunizm był potrzebny jako mściciel nadużyć kapitalizmu. Jest on konsekwencją grzechòw i błędòw chciwcòw i bogaczy, ktòrzy ponoszą odpowiedzialność za bunt wyzyskiwanych. Bowiem rozpacz wydała skrzywdzonego robotnika na łup bezbożnej demagogii.” (str. 181) Pan Jezus powiedział mi o potępionym przez wielu Stalinie: “Wolę tego trybuna zemsty ludu od tych wszystkich bankieròw i kupcòw, ktòrych bogiem jest pieniądz. Oni ponoszą odpowiedzialność za to co się stało. Stalin był naprawdę przekonany, że to co czyni jest słuszne. Zwalczał mnie, jak uczciwy przeciwnik.” Nawet nie myśl Polaku o karze za Katyń. Niechec wladz amerykasnkich do zniesienia wiz dla Polakow wynika z obawy, ze przyjazd tysiecy ludzi, ktorzy nieustannie pilegrzymuja do roznych sanktuariow gdzie nabywaja taka literature przysporzy Ameryce ideowych sabotazystow gloszacych pod plaszczykiem religii idee komunistyczne.

Bog slonce Kopernika pokona zydowskiego Boga YHWH

Bog slonce Kopernika pokona zydowskiego Boga YHWH

Ateistyczna krucjata autobusowa przeciwko Ameryce

Ateistyczna krucjata autobusowa przeciwko Ameryce

Mapa Indo-brytyjskiego imperium slonca

Mapa Indo-brytyjskiego imperium slonca

Religijna zoofilia hinduizmu przejeta do darwinizmu

Religijna zoofilia hinduizmu przejeta do darwinizmu

Kamienne serca Polakow

Kamienne serca Polakow
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w niedzielnym spotkaniu przy pomniku pomordowanych Żydów w Jedwabnem. Uczestniczyli w nim tylko przyjezdni, z miejscowych nikogo nie było Niedzielne spotkanie to efekt wydarzeń sprzed kilu dni, kiedy to ktoś sprofanował pomnik i wymalował na nim hasła "Nie przepraszam za Jedwabne!", "Byli łatwopalni" oraz swastyki. Uroczystość ograniczyła się do kilku wystąpień i odmówienia modlitwy. Jak zaznaczył organizator spotkania Piotr Kadlcik, przewodniczący Wyznaniowej Gminy Żydowskiej w Warszawie, to spotkanie nie miało mieć formy protestu, bo nikt nie przywiózł żadnych transparentów, a jedynie spotkały się osoby, które chciały potępić to co się stało. Zniszczenia na murze i na samym pomniku zostały już usunięte, ale jak powiedział Michael Sobelman, rzecznik prasowy ambasady Izraela, to zdarzenie zostanie w pamięci ludzi. - Dla relacji polsko-izraelskich to nie ma żadnego znaczenia, ale będzie miało realny wpływ na stosunki międzyludzkie - powiedział dziennikarzom po uroczystościach. Piotr Kadlcik mimo tego co się stało ostatnio w Jedwabnem jest optymistą. - Mam nadzieję, że paradoksalnie ta bardzo zła rzecz, która tu się wydarzyła doprowadzi do dobrego - stwierdził. Dodał, że być może warto zmienić sam napis na pomniku i napisać wprost co się stało w Jedwabnem. Ten, który jest teraz był pewnym kompromisem, który miał uchronić to miejsce przed takimi wydarzeniami. - Nie uchronił - dodał Kadlcik. We wczorajszych uroczystościach nie wziął udziału żaden z miejscowych przedstawicieli władzy (był wicewojewoda podlaski) ani duchowieństwa. Zdaniem księdza Wojciecha Lemańskiego, z parafii Jasienica koło Tłuszcza, który do Jedwabnego przyjeżdża od dziesięciu lat, brak miejscowych na uroczystościach przy pomniku to efekt błędów miejscowych księży i nauczycieli. - Jak się stworzy próżnię wokół tego miejsca, to później mamy takie efekty - stwierdził. Dodał, że taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia, gdyby wydarzyła się na miejscowym cmentarzu katolickim. Żeby zmienić sytuację jego zdaniem potrzebni są "dobrzy przewodnicy" - miejscowi nauczyciela czy księżą - którzy po prostu zaczną sami przychodzić pod pomnik, a za nimi przyjdą inni.

Etruski mural: Ofiara z czlowieka dla boga slonce

Etruski mural: Ofiara z czlowieka dla boga slonce

Jezuici - SS Kosciola

Jezuici - SS Kosciola

Kosmiczny Chrystus dla pedofilow

Kosmiczny Chrystus dla pedofilow

Jego wrzaski jeszcze slychac nad Polska z...Torunia

Jego wrzaski jeszcze slychac nad Polska z...Torunia

Pobozny ludobojca

Pobozny ludobojca

Z Archiwum Polskiego Stronnictwa Boga

Z Archiwum Polskiego Stronnictwa Boga

Wesele w Gazie

Wesele w Gazie

Antinous kochanek cesarza Hadriana ktory stal sie patronem pedofilow

Antinous kochanek cesarza Hadriana ktory stal sie patronem pedofilow

Pius XI z uszminkowanymi wargami

Pius XI z uszminkowanymi wargami

Przedpokoj do Holokaustu: Spotkanie Hitlera z Piusem XI

Przedpokoj do Holokaustu: Spotkanie Hitlera z Piusem XI

Przedpokoj do Holokaustu: Konkordat Piusa XI z III Rzesza

Przedpokoj do Holokaustu: Konkordat Piusa XI z III Rzesza

Przedpokoj do Holokaustu: Traktat Lateranski, Mussolini-Pius XI

Przedpokoj do Holokaustu: Traktat Lateranski, Mussolini-Pius XI

Operacja Stacji Kosmicznej pod znakiem zapytania

Papieski klucz za czasow Hitlera

Papieski klucz za czasow Hitlera

babilonska prostytutka z aureola swietosci

babilonska prostytutka z aureola swietosci

Babilonska prostytutka selekcjonuej na rampie w Oswiecimiu, na prawo Zeus z barankiem i kluczem

Babilonska prostytutka selekcjonuej na rampie w Oswiecimiu, na prawo Zeus z barankiem i kluczem

Tarczas sloneczna z alacohuyuk (Anatolia)

Tarczas sloneczna z alacohuyuk (Anatolia)
Trzy krzyze w kolkach symbolizuja trojce. na pieczeci Loyoli trojca symbolizowana jest przez trzy palki na tarczy slonca z napisem IHS. Podobne trzy palki na glowie Wisznu symbolizuje indyjska trojce Trimurti

Zakochany Jezus

Zakochany Jezus

Irak kupuje czeskie samoloty bojowe L-159 ALCA

Irak kupuje czeskie samoloty bojowe L-159 ALCA

Rakieta Boga

Rakieta Boga

Najwieksza manifestacja Ruchu Autonomii Slaska 7-16-11

Najwieksza manifestacja Ruchu Autonomii Slaska 7-16-11
http://www.rp.pl/artykul/689025-Marsz-zwolennikow-slaskiej-autonomii.html Śląsk piąty raz o autonomii bork,pap 17-07-2011, ostatnia aktualizacja 17-07-2011 19:19 Dwa tysiące osób wzięło udział w marszu zwolenników większej samodzielności regionu autor: Tomasz Jodłowski źródło: Fotorzepa +zobacz więcej – Ruch autonomii śląskiej będzie z roku na rok coraz silniejszy, dlatego że jest on autentyczny, Ślązacy istnieją – mówił podczas piątego już marszu Kazimierz Kutz, reżyser, poseł niezrzeszony. – Przez siedem wieków byliśmy poza Polską, mamy swoje odmienności i chcemy, by uznawano całą tę naszą urodę, bo ona wzbogaca kraj. Marsz zwolenników autonomii Śląska odbywa się 15 lipca. – Ma przypominać o tym, że 15 lipca 1920 r. województwo śląskie otrzymało od Sejmu RP autonomię – mówił przewodniczący RAŚ Jerzy Gorzelik, członek zarządu województwa śląskiego. – Autonomia w nowoczesnej formie, którą proponuje Ruch Autonomii Śląska, jest programem także na dziś. RAŚ postuluje m.in. przywrócenie parlamentu regionalnego oraz skarbu śląskiego, do którego spływałyby podatki z regionu. Uczestnicy marszu nieśli żółto-niebieskie flagi województwa śląskiego. Wznosili okrzyki: "autonomia", "Górny Śląsk". W marszu wzięli udział także Ślązacy z Niemiec i Günther Dauwen, dyrektor biura Wolnego Sojuszu Europejskiego – partii zrzeszającej ugrupowania regionalistów i przedstawicieli narodów bezpaństwowych. Mówił, że Ślązacy mają prawo domagać się swoich praw i że wierzy w powodzenie tych działań W Katowicach w sobotę aktywni byli też przeciwnicy autonomii – członkowie Ligi Obrony Suwerenności. Z kolei młodzieżówka PiS wręczyła Gorzelikowi m.in. "Trylogię" Henryka Sienkiewicza oraz zegar. Nawiązała w ten sposób do jego kontrowersyjnej wypowiedzi o tym, że Polska jest małpą, która popsuła zegarek (chodzić miało o rzekomo fatalne efekty włączenia regionu do Rzeczypospolitej). Rzeczpospolita

Pld. Sudan oglosil w sobote 9 lipca 2011 r. niepodleglosc

Pld. Sudan oglosil w sobote  9 lipca 2011 r. niepodleglosc
http://news.xinhuanet.com/english2010/world/2011-07/09/c_13975321.htm JUBA, July 9 (Xinhua) -- The Republic of South Sudan declared independence Saturday, waiting to be recognized as the 193rd member of the United Nations and hoping to keep peace with the north after decades of war. Speaker of South Sudan Legislative Assembly James Wani Igga read the Proclamation of the Independence of South Sudan, winning the cheers of hundreds of thousands of people who gathered at the Mausoleum of John Garang, the late leader of the ruling Sudan People's Liberation Movement. A military parade was held before the parliament speaker proclaimed the birth of the Republic of South Sudan, and the new flag of South Sudan raised.

Odpoczywajcie w pokoju, wahadlowce ery atomowej

Odpoczywajcie w pokoju, wahadlowce ery atomowej
Characterization of the NASA's Space Transportation System, what we commonly call the Space Shuttle program, as nothing but a glorified Greyhound—even better yet, "space carpooling"—is common. Even today, as the shuttle program wraps up for good, it’s hard to escape a certain feeling of underwhelmed-ness, especially if you try to review all of the accomplishments of the program. (Give it a try.) What did the Space Shuttle do besides carry things back and forth? Well, obviously carrying things back and forth has its importance, but considering that our space program has long been a point of pride, what are the high points to which we can point proudly?

Odpoczywaj w pokoju Fukuszimo

Odpoczywaj w pokoju Fukuszimo
http://english.ruvr.ru/2011/07/09/53000361.html The radiation emergency at Fukushima following the earthquake and the tsunami on March 11th is forcing Japan to question and reassess the role of nuclear energy in its power supply. Prime Minister Naoto Kan also told his Democratic Party Saturday that the clean-up may take several decades. It will include operations to cool down the reactors, remove nuclear fuel rods and decontaminate the cooling water and the soil around the Fukushima plant.

Skromny dom, w ktorym urodzil sie Prezydent James Garfield

Skromny dom, w ktorym urodzil sie Prezydent James Garfield

Wielka ziemia geocentryzmu wg Planu Boga

Wielka ziemia geocentryzmu wg Planu Boga

Geocentryzm na Pomniku Prezydenta USA Jamesa Garfielda

Geocentryzm na Pomniku Prezydenta USA Jamesa Garfielda

Nie rzucim szkoly...

Nie rzucim szkoly...
"Nie damy zlikwidować szkoły" - rodzice protestują w Nowym Łupkowie ... aw, nadesłał Piotr 2011-07-07, ostatnia aktualizacja 2011-07-07 15:51:00.0 Rodzice uczniów szkoły podstawowej w Nowym Łupkowie i mieszkańcy sześciu okolicznych miejscowości od lutego protestują przeciw stopniowemu likwidowaniu placówki poprzez przekształcenie jej w szkołę filialną. Teraz dzieci będą musiały dojeżdżać nawet 25 kilometrów - poinformował Alert24 nasz czytelnik Piotr. - Protest trwa właściwie od lutego, wtedy dotarła do mnie informacja o likwidacji szkoły - mówi dyrektor szkoły w Nowym Łupkowie Ludwik Sobol. - Próbowaliśmy protestować, ale najpierw przewodniczący rady gminy z wójtem nie chcieli nas wpuścić na posiedzenia, potem nie pozwalano nam zabierać głosu. Musieliśmy ich przekonywać, że mamy do tego prawo. - 22 lutego wszystkie komisje rady odrzuciły projekt uchwały intencyjnej o likwidacji szkoły. A nagle następnego dnia powtórzono głosowanie i ustawa została przegłosowana, czujemy się oszukani - tłumaczy dyrektor. Rodzice i mieszkańcy sześciu okolicznych miejscowości założyli stowarzyszenie i w marcu skierowano do wójta podanie o przekazanie mu szkoły, co pozwoliłoby uniknąć likwidacji. - Wójt do tej pory na nie nie odpowiedział - mówi rozżalony dyrektor. Wojewoda podkarpacki, mimo podań jakie pisali do niego członkowie stowarzyszenia, nie odniósł się do sprawy. - Nie mogę zrozumieć, czemu bardziej opłaca się zamknąć szkołę, niż ją nam przekazać. Napisaliśmy w tej sprawie pismo odwoławcze do premiera, czekamy na odpowiedź.

Belgia redukuje afganski kontyngent o polowe

Belgia redukuje afganski kontyngent o polowe

Nowy uklad o wspolpracy kosmicznej miedzy Francja i Rosja

Nowy uklad o wspolpracy kosmicznej miedzy Francja i Rosja

Karachi-Circassia na Pln. Kaukazie

Karachi-Circassia na Pln. Kaukazie
Z tych obszarow emigroaly na Bliski Wschod elity rzadzace arabskiego swiata' Francja I Rosja podpisaly uklad o wspolpracy gospodarczen na tym obszarze

Synagoga w Szanghaju

Synagoga w Szanghaju

Robotnicy przed planowanym centrum handlowym

Robotnicy przed planowanym centrum handlowym

Szanghaj noca

Szanghaj noca

Premier Chin daje w darze pilke z wlasnym autografem premierowi Wegier

Premier Chin daje w darze pilke z wlasnym autografem premierowi Wegier
Mozliwe, ze ten dar jest aluzja do geocentrycznej astronomii Szanghajskiej Organizacji Wspolpracy

Chinski Premier z wizyta w Budapeszcie 24 czerwca 2011

Chinski Premier z wizyta w Budapeszcie 24 czerwca 2011
BUDAPEST, June 24 (Xinhua) -- Chinese Premier Wen Jiabao arrived here Friday for a two-day official visit, the first to Hungary by a Chinese premier in 24 years. Hungary is the first leg of Wen's current three-nation Europe tour, which will also take him to Britain and Germany. In a written speech delivered at the airport, Wen said Hungary was one of the first countries to forge diplomatic relations with the People's Republic of China. He also said Hungary, currently holding the rotating European Union (EU) presidency, had worked strenuously to help develop China-EU ties. "I believe this visit will boost mutual understanding and friendship between the two peoples, deepen bilateral exchanges and mutually beneficial cooperation, and push for further development of the friendly and cooperative partnership between China and Hungary," Wen said. Wen will hold talks with Hungarian leaders during the visit. He is also expected to attend the signing ceremony of a series of agreements, an indication of closer political and economic ties between the two sides. Chinese Vice Foreign Minister Fu Ying told a press briefing last Friday in Beijing that Wen's visit to Europe was a key diplomatic mission this year, with the purpose of promoting communication and cooperation. With an area of less than 100,000 square kilometers, Hungary is a landlocked central European nation with a population of about 10 million. It is one of China's most important trading partners in Central and Eastern Europe. Bilateral trade reached a record high of 8.72 billion U.S. dollars last year, up 28.1 percent on the previous year.

Rosyjska tarcza nad Kanada

Rosyjska tarcza nad Kanada
Rosyjsko-kanadyjski patrol lotniczy wzdluz brzegow Kanady

Suchoj Superjet 100

Suchoj Superjet 100
Wlochy zakupily 90 takich maszyn

Najnowszy mysliwiec SU-35S

Najnowszy mysliwiec SU-35S

Francuski okret Mistral transportujacy helikoptery zakupiony przez Rosje

Francuski okret Mistral transportujacy helikoptery zakupiony przez Rosje

Rakiety S-300PS

Rakiety S-300PS

Rakiety S-300PS rozmieszczono w obwodzie kaliningradzkim

Rakiety S-300PS rozmieszczono w obwodzie kaliningradzkim

Krwisty ksiezyc w pelni

Krwisty ksiezyc w pelni

Zacmienie ksiezyca

Zacmienie ksiezyca

Zacmienie ksiezyca

Zacmienie ksiezyca

Inwestytura: nominacja na biskupa prez sredniowiecznego swieckiego wladce

Inwestytura: nominacja na biskupa prez sredniowiecznego swieckiego wladce

Biskup sw. Stanislaw

Biskup sw. Stanislaw
Mial wieksza laske u Boga niz Jan Pawel Ii, bo wskrzesil zmarlego Piotrawina. Jan Pawel Ii nie okazal takiej mocy, wiec sw. jan Pawel II nie zacmi pamieci sw. Stanislawa

Moje studia nad legendami polskimi

Moje studia nad legendami polskimi

Apollo "objawia" heliocentryzm w "przybytku swych muz" w Krakowie

Apollo "objawia" heliocentryzm w "przybytku swych muz" w Krakowie

Masowe demonstracje w 16 miastach polskich

Masowe demonstracje w 16 miastach polskich
Thousands of Polish workers took to the streets of the country’s 16 major cities demanding higher wages and adherence to labor laws.

Saakaszwili musi odejsc

Saakaszwili musi odejsc

Falliczny heliocentryzm

Falliczny heliocentryzm

M. Jackson:wewnetrzna natura pedofila

M. Jackson:wewnetrzna natura pedofila

JF-17s Mysliwiec chinski najnowszej konstrucji dlla Pakistanu

JF-17s Mysliwiec chinski najnowszej konstrucji dlla Pakistanu

Pakistan prosi Chiny o ustanowienie bazy morskiej

Pakistan prosi Chiny o ustanowienie bazy morskiej

W 1922 r. W. Brytania gwalcac mandat Ligi Narodo ustanowila Jordanie

W 1922 r. W. Brytania gwalcac mandat Ligi Narodo ustanowila Jordanie

Obszar przyznany W. Brytanii na utworzenie panstwa zydowskiego

Obszar przyznany W. Brytanii na utworzenie panstwa zydowskiego

Bozek Pan objawia heliocentryzm Rzymowi

Bozek Pan objawia heliocentryzm Rzymowi

Poddani papieza caluja jego stopy; Chrystus myl ich nogi

Poddani papieza caluja jego stopy; Chrystus myl ich nogi

Czarny Chrystus w Ustroniu

Czarny Chrystus w Ustroniu

Znow wybuch wulkanu na Islandii

Znow wybuch wulkanu na Islandii

Slonce z symbolem swastyki w kole

Slonce z symbolem swastyki w kole

Pajak-krzyzak

Pajak-krzyzak

Przedchrzescijanski krzyz sloneczny

Przedchrzescijanski krzyz sloneczny

Bog slonce Kopernika zdemaskowany przez S. Wyspianskiego

Bog slonce Kopernika zdemaskowany przez S. Wyspianskiego
Ziemia leci we wszechswiat tak zatytułował swą rycinę opublikowaną w piśmie “Życie” redagowanym przez S. Wys-piańskiego (II, 44, str. 579 z 19 listopada 1898 r.) Franciszek Bilek.   W 1898 r. polskie czasopismo Zycie (II, 44, str. 579) pod redakcja najbardziej kreatywnego polskiego dramaturga i malarza S. Wyspianskiego opublikowalo rycine F. Bilka ukazujaca poganska inspiracje dla kopernikowskiego heliocentryzmu. Ta przerazajaca wizja Pitagorejsko-Kopernikowskiej heliolatrii w ktorej zywa ziemia (tj boginii Gaia) okraza personifikowanego Logosa, albo boga slonce Jezusa przygotowala polskich odbiorcow na szokujacy portret polskiego spolecznstwa zdewastowanego moralnie renesansowym ozywieniem hellenistycznego poganstwa, zaprezentowanym w najpopularniejszym dramacie Wyspianskiego p.t. Wesele. W dramacie chochol jest personifikacja pitagorejskiego pryncypu, ze “swiat jest muzyka a kreacja tancem”. Dzwieki pitagorejskiej liry wprawiaja ludzi w taneczny trans lunatykow, ktory pozwala im zapomniec o smutnej rzeczywistosci politycznego zniewolenia przez trzy sasiednie mocarstwa. Ich taniec byl jedynym sensownym rytualem wokol oltarza nowego “Zbawiciela”, ktory, jak nauczyli ich Jezuici “wstrzymal slonce i ruszyl ziemie”. Demaskatorska rycina Bilka byla odpowiedzia na statue Kopernika wzniesiona w Warszawie. Nie znalazlem zadnej relacji w prasie polskiej o odslonieciu pomnika Whitmana w Moskwie. Cyz Kosciol polski zareaguje jakas riposta na ten fakt tak jak zareagowal na wyklad papieza w Regensburgu? Czy ktory polski teolog oglosi dowod przekonujacy ostatecznie miliardy ludzi, ze ziemia rzeczywiscie sie porusza, jak glosil Kopernik?Obawiam sie ze polski Kosciol znalazl sie w pacie i jest tego swiadom.Obraz Michala Aniola w Rzymie ogladany kazdego roku przez miliony wiernych ukazuje Boga Biblii tworzacego slonce. Czy Centrum Nauki Kopernik przekona miliony, ze to bog slonce stworzyl Boga Biblii i zarazem caly kosmos? Wystarczy, ze jeden chlop odwiedzi owo centrum i zacytuje ow psalm w przekladzie Mickiewicza, i pokaze glowe niezraniona obijaniem jej o sciany. III RP pod wodza Jankowskich i Rydzykow pozostawi “marne slady” w historii Polski.Biblijni prorocy, ilekroc narod Izraela popadal w balwochwalsto ku czci Baala pietnowali swoj narod za zastapienie zywego Boga, Storcy nieba i ziemi martwym balwanem. Tysiac lat temu Polacy obalili balwany Swiatowidow i Swarozycow i przyjeli wiare w Boga zywego. Teraz zrestytuowali owego balwana w swej stolicy?

Jan Pawel modli sie do kopernikowskiego boga slonce

Jan Pawel modli sie do kopernikowskiego boga slonce

Martwy Osama Bin Laden

Martwy Osama Bin Laden

Madonna Belzka

Madonna Belzka

Heliocentryczna flaga Al-Kaidy

Heliocentryczna flaga Al-Kaidy
Od czasow Sw. Tomasza z Akwinu heliocentryzm byl ideowa baza religijnego ekumenizmu midzy watykanem i swiatem Islamu

Israel's enemies have been so successful at spreading their lies that fewer people all the time recognize the truth. Many college campuses are hotbeds of anti-Israel agitation. Young people are being taught that Israel is waging a genocidal campaign against Palestinians. President Obama has made it clear that his heart is with the Arab world, not with Israel. More liberal "intellectuals" than ever believe that Israel's very existence is illegitimate, and that it is a "fascist state" designing a "new Holocaust" for the Palestinians. American Jews, long caught between their leftism and their loyalty to Israel, are increasingly moving over to the dark side, helped along by organizations like the George Soros-funded J Street that pretend to be pro-Israel while pushing policies that would destroy Israel in short order. It gets worse: "Anti-Israel" has come be a code word for anti-Jew, not just in the Middle East, not just in Europe, but in the United States of America. The American "Progressives" were the first Fascists of the 20th century By John Ray (M.A.;Ph.D.) "Hayek's challenge was to argue that German Nazism was not an aberrant "right-wing" perversion growing out of the "contradictions" of capitalism. Instead, the Nazi movement had developed out of the "enlightened" and "progressive" socialist and collectivist ideas of the pre-World War I era, which many intellectuals in England and the United States had praised and propagandized for in their own countries."

Ch. Chaplin kpi z Kopernika

Ch. Chaplin kpi z Kopernika
w filmie Wielki Dyktator

Palestynski kadet szkoli czlonka Brygady Meczennikow Al Aksa

Palestynski kadet szkoli czlonka Brygady Meczennikow Al Aksa

Heliocentryczny raj w wizji Dantego

Heliocentryczny raj w wizji Dantego

Wietnamska statua Buddy z heliocentrycznym diagramem

Wietnamska statua Buddy z heliocentrycznym diagramem

Olbrzymia statua geocentryka Konfucjusza na Placu Tienanmen

Olbrzymia statua geocentryka Konfucjusza na Placu Tienanmen

Konferencja na szczycie panstw afrykanskich 30 stycznia 2011 r.

Konferencja na szczycie panstw afrykanskich 30 stycznia 2011 r.

Poszczacy Budda

Poszczacy Budda
Natchnienie dla strajkow glodowych

Wizyta Tuska z ministrami w Izraelu

Wizyta Tuska z ministrami w Izraelu
przemilczana w prasie

Geocentryczna pieczec Stanu Kansas

Geocentryczna pieczec Stanu Kansas
Ukazuje biblijne proporcje ziemi ojczyzny ludzkosci i obiegajacego ja slonca, gwiaz

Gubernator Stanu Kansas Sam Brownback

Gubernator Stanu Kansas Sam Brownback
W czasie ostatniej kampanii prezydenckiej Senator sam Brownback sponsorowal blog4Brownback demaskujacy heliocentryzm jako ateistyczna doktryne

Europa po przejeciu wladzy przez Bractwo Muzulmanskie w Egipcie

Europa po przejeciu wladzy przez Bractwo Muzulmanskie w Egipcie

Japonski pojazd dostawczy cumuje do ISS

Japonski pojazd dostawczy cumuje do ISS

Rosja I kazachstan tworza wspolna siec obrony powietrznej

Rosja I kazachstan tworza wspolna siec obrony powietrznej

Statua upamietniajaca sojusz prusko-rosyjski przeciwko Napoleonowi bedzie odbudowana w Kaliningradz

Statua upamietniajaca sojusz prusko-rosyjski przeciwko Napoleonowi bedzie odbudowana w Kaliningradz

Prezydent RP ze swieca przy Pomniku Ofiar w 66 rocznice wyzwolenia obozu w Oswiecimiu

Prezydent RP ze swieca przy Pomniku Ofiar w 66 rocznice wyzwolenia obozu w Oswiecimiu

Islam zdobedzie swiat

Islam zdobedzie swiat

Hamas Jugend

Hamas Jugend

Sieg Heil, Palestyno

Sieg Heil, Palestyno

Flaga Poludniowego Sudanu

Flaga Poludniowego Sudanu
Zgodnie ze wstepnymi danymi z ostatniego referendum w Sudanie wiuekszosc glosujacych opowiedziala sie za niepodlegloscia poludniowej czesci kraju od rzadu w Chartumie. 97% uprawnionych do glosowania wzielo udzial w referendum, za zapewnilo jego legalnosc

Protesty w Jordanii

Protesty w Jordanii

Rosnie gniew ludu w Jemenie

Rosnie gniew ludu w Jemenie

Instrumenty wladzy syryjskiego despoty

Instrumenty wladzy syryjskiego despoty

Do Izraela z Buchenwaldu

Do Izraela z Buchenwaldu

Lech Kaczynski z twarza Lecha Walesy!

Lech Kaczynski z twarza Lecha Walesy!
Zarabianie na śmierci kwitnie. Ostatnio pewien „artysta malarz” (pseudonim Stanisław Koziełło-Wolski) postanowił namalować obraz przedstawiający tragedię z 10 kwietnia. Dlaczego autor używa pseudonimu? „Trochę się boję tej atmosfery, jaka się wokół takich jak ja wytwarza w Polsce. Jak widziałem w telewizji młodzieńca, który skopywał z latarni obrońcę krzyża, to mi przyszło do głowy, że kiedyś ktoś mnie może tak skopać. Tam ponoć nawet kogoś tak skopano, że potem umarł, ekshumacja była”. Praca pod tytułem „Hołd smoleński”, dla której słowo kicz to komplement, przedstawia Wawel, szczątki samolotu, las smoleński, tłumy ludzi z krzyżem, a nad tym wszystkim Lecha bujającego w obłokach. Zresztą zobaczcie sami…

Rosnie gniew ludow

Rosnie gniew ludow
Prezydent Tunezji zmuszony do ucieczki z wlasnego kraju, bo traktowal wlasny narod jako idiotow

TAWS: PULL UP 8.40.46 2 Pilot: Odchodzimy. Nawigator: Osiemdziesiąt, siedemdziesiąt. 8.40.47 Nawigator: Osiemdziesiąt, siedemdziesiąt. Sześćdziesiąt, pięćdziesiąt. TAWS: PULL UP 8.40.48 ATC: Horyzont 101. 8.40.49 Nawigator: Czterdzieści. ATC: Horyzont 101. TAWS: PULL UP 8.40.50 Nawigator: Czterdzieści. Trzydzieści. ATC: Kontrola wysokości i horyzont. TAWS: PULL UP 8.40.51 Nawigator: Dwadzieścia. TAWS: PULL UP 8.40.57 ATC: Odejście na drugi krąg. TAWS: PULL UP.

Cytat z polskiej prasy podziemnej zawarty w ksiazce plka Iranka-Osmeckiego: ”Sa ludy i narody, ktore upadly albo sa chore, ktore musza byc umieszczone pod kuratela, aby uniemozliwic im stanie sie plaga i zagrozeniem dla cywilizacji. Wsrod tych narodow nalezy, w pierwszy rzedzie wymienic Zydow, Niemcow i Moskali...Nie ma potrzeby rozpisywac sie na temat Zydow; znamy ich az nadto dobrze. Nie dojrzeja oni do czlonkowstwa narodow dobrej woli, dopoki rewolucyjny Zyd wieczny tulacz nie zostanie spalony, a jego prochy nie uzyznia jalowej gleby zydowskiej duszy.”

Spotkanie wice-premiera Chin Li Keqianga z pierwszym ministrem szkocji Alexem Salmondem

Spotkanie wice-premiera Chin Li Keqianga z pierwszym ministrem szkocji Alexem Salmondem

Czarny Chrystus bedzie patronem nowego panstwa afrykanskiego

Czarny Chrystus bedzie patronem nowego panstwa afrykanskiego
mig, PAP/Reuters 2011-01-09, ostatnia aktualizacja 2011-01-09 13:16:09.0 Dziś w stolicy Filipin święto Czarnego Chrystusa. Uroczystość, podczas której w procesji za drewnianą figurą Chrystusa o czarnej skórze przeszło ulicami prawie 2 mln wiernych, to jedno z najpopularniejszych tam świąt katolickich. Na Filipinach święto Czarnego Chrystusa obchodzone jest już 404 raz. W centrum obchodów znajduje się naturalnej wielkości drewniana figura Czarnego Nazarejczyka. Pochodzącą z Meksyku rzeźbę przywieziono na Filipiny na początku XVII wieku. Figura co roku jest niesiona w procesji ulicami miasta do kościoła Quiapo. Co roku uczestniczy też w procesji w Wielki Piątek przed Świętami Wielkanocnymi.

Referendum w Sudanie

Referendum w Sudanie
mar, PAP 2011-01-09, ostatnia aktualizacja 2011-01-09 13:02:07.0 Od 6.00 rano czasu polskiego w Sudanie trwa referendum ws. podziału kraju. Miliony ludzi czekają w kolejkach, by oddać swój głos. Prawie cztery miliony ludzi z południa kraju zdecydują, czy ten największy w Afryce kraj podzieli się na dwa państwa.

Silna Europa. Postulat Wegier drazni Warszawe

Silna Europa. Postulat Wegier drazni Warszawe
Sprzeczne informacje o wazntm wydarzeniu dyplomatycznym. Na szczycie przywodcow 20 panstw Europy Srodkowo-Wschodniej w maju moze byc obecny takze B. Obama, powiedzial doradca prezydenta B. Komorowskiego Roman Kuzniar. Komorowski zaprosil Obame do Polski w nieokreslonym terminie podczas wizyty w Waszyngtonie w grudniu (Kurier Plus 8 stycznia 2011 r.) W maju 2011 r. Wegry beda goscic druga szczytowa konferencje Partnerstwa Wschodniego.

Wegierski Parlament podczas ceremonii przejecia prezydentury EU

Wegierski Parlament podczas ceremonii przejecia prezydentury EU

Premier Wegier przejmuje prezydenture EU 6 stycznia 2011 r.

Premier Wegier przejmuje prezydenture EU 6 stycznia 2011 r.

Wice-Premier Chin w Berlinie 7 stycznia 2011 r.

Wice-Premier Chin w Berlinie 7 stycznia 2011 r.

Made in China.

Made in China.
Chinski mysliwiec piatej generacji odpowiadajacy amerykanskiemu F-22 i rosyjskiemu T-50

Rurociag Rosja-Chiny zainaugurowany po stronie chinskiej

Rurociag Rosja-Chiny zainaugurowany po stronie chinskiej

Indie beda placic Iranowi za rope japonskimi yenami, zamiast dolarami

Indie beda placic Iranowi za rope japonskimi yenami, zamiast dolarami

Pomnika Stalina wysadzony na Ukrainie

Pomnika Stalina wysadzony na Ukrainie
Najpierw 28 grudnia oderwano glowe od tulowia, nastepnie w noc sylwestrowa pomnik zostal wysadzony i czesc budynku w ktorym miescily sie biura partii komunistycznej zostala zniszczona

Zamach na chrzescijanski kosciol w Egipcie

Zamach na chrzescijanski kosciol w Egipcie
jg, met, PAP, AP 2011-01-01, ostatnia aktualizacja 2011-01-01 22:25:53.0 Prezydent Francji Nicolas Sarkozy potępił w sobotę w liście do prezydenta Egiptu Hosniego Mubaraka zamach przed kościołem koptyjskim w Aleksandrii. Atak określił jako "barbarzyński i tchórzliwy". Liczba rannych w wybuchu bomby przed kościołem koptyjskim w Aleksandrii wzrosła do ok. stu. 21 osób poniosło śmierć - poinformowało egipskie ministerstwo zdrowia.

Jak falszywy ksiadz sfotografowal sie z Kard. Dziwiszem?

Jak falszywy ksiadz sfotografowal sie z Kard. Dziwiszem?
Jacek K. wykorzystywał do swoich celów centra wolontariatu w szkołach. Aby zwiększyć efektywność, używał czasem powiększonych zdjęć papieża, które ustawiał obok kwestujących jako "wystawę". To potęgowało jego wiarygodność i hojność darczyńców. Jacek K. jest niedoszłym księdzem (zaliczył rok seminarium w Kielcach) i dominikaninem (Poznań). Może dlatego podszywał się pod duchownego? W każdym razie poskutkowało. Darczyńcy byli hojni. Co robił z pieniędzmi? - Brał je do kieszeni, a sprawozdania o zebranych kwotach spalił w kominku - mówi Stefan, jeden z wolontariuszy.

Chinscy komandosi odnalezli ducha Hitlera

Chinscy komandosi odnalezli ducha Hitlera
Zgodnie z aryjskim dogmatem o transmigracji dusz, duch Hitlera wcielil sie w kota, ktory zyje we Wroclawiu pod troskliwa opieka niejakiego Tomasza Gabisia, ktory redaguje pismo negujace Holokaust, a procz tego organizuje demonstracje na wroclawskim rynku ze swastykami boga slonce Swarozyca, ktory byl czczony przez Hitlera pod imieniem Wotana. T. Gabis utrzymuje potajemne kontakty z grupa biskupow zdemaskowanych przez Ojca Wisniewskiego w jego liscie do nuncjusza. Zobaczymy czy nuncjusz i Watykan zareaguja na ten list. Hitler byl ulubiencem Watykanu i polskiego kleru.

Hitler cwiczy mowe o ataku na Polske

Hitler cwiczy mowe o ataku na Polske

Helen Thomas, hurysa akcentuje swe wdzieki

Helen Thomas, hurysa akcentuje swe wdzieki

Helen Thomas, Leciwa Hurysa dla brygad meczennikow

Helen Thomas, Leciwa Hurysa dla brygad meczennikow

Seksowny dla pedofilow krucyfiks z rozlozonymi nogami

Seksowny dla pedofilow krucyfiks z rozlozonymi nogami

SS-manska chusta M. Olejnik z trupimi czaszkami (Totenkopf)

SS-manska chusta M. Olejnik z trupimi czaszkami (Totenkopf)
Marcin Kobiałka: Resovia skierowała do prokuratury doniesienie w sprawie antysemickich napisów na transparentach wywieszonych podczas majowych derbów. Domagali się państwo ścigania sprawców. Tymczasem prokuratura umorzyła śledztwo, uznając, że szalikowcy nie mieli świadomości, co było na transparentach. Będą się państwo odwoływać? Organizację żydowskie i antyrasistowskie decyzję prokuratury nazywają skandalem. Piotr Kadlcik, prezes Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP, mówił w piątek "Gazecie", że pobłażliwe traktowanie chuliganów prowadzi do tego, że takie incydenty w Polsce stają się powszechnie akceptowane.

Pakistanscy talibowie w akcji

Pakistanscy talibowie w akcji
25 grudnia, czyli w samo swieto Bozego Narodzenia pakistanscy Talibowie, ktorzy caluja Koran przy kazdej okazji urzadzili krwawa laznie, ktorej ofiar padlo 42 niewinnych ofiar. Panowie w stolicy kurzyli cygara (wielkie jak Palac Kultury i Nauki) radzili o braciach zza siedmiu gor z okrzykiem Allahu Akbar

Prezent Al Qaidy pod islamska choinke w Warszawie

Prezent Al Qaidy pod islamska choinke w Warszawie
Na obiad w atrium watykańskiej Auli Pawła VI papież zaprosił nie tylko ubogich Włochów, ale także imigrantów, wśród nich muzułmanina z Etiopii i Chińczyka. Etiopia jest chrescijanskim krajem i zaproszenie muzulmanina jako reprezentanta tego kraju jest takim samym afrontem wobec swiata chrzescijanskiego jak pocalunki Jana Pawla II zlozone na Koranie. Al-Qaeda w Iraku zapowiedziala serie terrorystycznych atakow w swieto Bozego narodzenia w roznych krajach. W Nigerii, ktorej ludnosc sklada sie z chrzescijan I muzulman ponownie wybuchly miedzyreligijne walki, ktore staraja sie stlumic oddzialy armii i policji. Te walki wybuchly po czterech atakach bombowych we wsi w poblizu Jos, w ktorych w wigilie zginelo 32 chrzescijan. Bomby wybuchly takze w polnocnym miescie Maidugurii, ktorego nazwa przypomina Medzugorje w Bosni, gdzie Maryja uznala za stosowne objawic sie kilkanascie lat temu.

Choinka w Genewie bez zieleni!

Choinka w Genewie bez zieleni!

Szopka w Teheranie, bez islamskiej zieleni

Szopka w Teheranie, bez islamskiej zieleni

Nic zielonego w Watykanie, choc JP2 calowal Koran

Nic zielonego w Watykanie, choc JP2 calowal Koran

Palac Kultury i Nauki zamieniony na polska Kaabe

Palac Kultury i Nauki zamieniony na polska Kaabe

Wielki Zlobek w Poznaniu

Wielki Zlobek w Poznaniu
Dlaczego w Poznaniu, a nie w Warszawie?, by Warszawiacy mogli skonentrowac swa uwage na Palacu Kultury i nauki w kolorze Islamskiej zieleni. Czy to symboliczny "chrzest" Polski w religii Mahometa? faworyzowanej przez uprzywilejowane panstwa Zachodu?

Cadillac made in Kaliningrad

Cadillac made in Kaliningrad
Fabryka Awtotor w Kaliningradzie rozpoczela montraz luksusowej serii Cadillacow CTS

Mgla nad chinskim portem Dalian

Mgla nad chinskim portem Dalian
zakres widzialnosci zredukowany do 50 metrow

Referendum 9 stycznia 2011 r. zadecyduje o niepodleglosci dla pld. Sudanu

Referendum 9 stycznia 2011 r. zadecyduje o niepodleglosci dla pld. Sudanu
80% mieszkancow pld. Sudanu to chrzescijanie. W ciagu 20 lat krwawej wojny muzulmanska polnoc starala sie nawrocic mieszkancow poludnia wyznajacych rodzime religie afrykanskie na Islam. daremnie, bo ludzie ci garneli sie do chrzescijanstwa. Wladcy chrzescijanskich krajow nie chcieli slyszec o niepodleglosciowych aspiracjach milionow czarnych obywateli poludnia. Slali tylko miliardy dolarow dla Palestynczykow, ktorzy czca dawne krwiozercze bostwo Baala. Zgodnie z ta religia terrorysci pija krew zamordowanych ofiar, ale glosza, ze to Zydzi porywaja ich dzieci na mace. Chrzescijanska Polska milczy jak zakleta o tej walce religijnych pobratymcow, bo JP2 obejmowal sie tylko z Yasirem Arafatem

Poludniowy Sudan zasobny w rope naftowa

Poludniowy Sudan zasobny w rope naftowa

Zacmienie ksiezyca 21 grudnia, 2010 nad prowincja Henan w Chinach

Zacmienie ksiezyca 21 grudnia, 2010 nad prowincja Henan w Chinach

Ateizm bez maski

Ateizm bez maski
Uswiadomie negatywne pod wzgledem religijnym znaczenie spuscizny naukowej Jana Pawla II juz samym tytulem ksiazki wydanej w USA Copernicus, Darwin & Freud z podtytulem Revolution in the History of Philosophy of Science opracowanej przez Prof. Friedla Weinerta i wydanej przez wydawnictwo Willey and Blackwell (2009). Juz samo umieszczenie nazwiska Kopernika obok takich “gigantow” ateizmu jak Darwin i Freud uswiadamia rozmiar ateistycznego sabotazu dokonanego przez rehabilitacje Galileusza i ewolucjonizmu przeprowadzona przez Jana Pawla II. Temu samemu celowi sluzy blogs4brownback uswiadamiajacy ateistyczne implikacje heliocentryzmu. W moim artykule p.t. The Most Revealing Fact in the History of Heliocentrism wykazalem, ze filozoficzny heliocentryzm gloszony przez takich starozytnych astronomow jak Arystrach i Seleukus zostal odrzucony przez grecki oryginal Nowego Testamentu, lecz zostal przemycony do syryjskiego przekladu tzw. Peszitty. http://blogs4brownback.wordpress.com/2007/07/05/run-and-hide-helioleftists/

Gmach izraelskiego parlamentu

Gmach izraelskiego parlamentu
Izraelscy parlamentarzysci beda uczestniczyc w obradach miedzyparlamentarnych spotkan czlonkow Wspolnoty Niepodleglych Panstw

Jehoszua (Jezus) z Nazaretu

Jehoszua (Jezus) z Nazaretu

Centrum Przyjazni Chinsko-Pakistanskiej w Islamabadzie

Centrum Przyjazni Chinsko-Pakistanskiej w Islamabadzie

Anty-nazistowska Konferencja w Moskwie

Anty-nazistowska Konferencja w Moskwie
W Izbie wyzszej rosyjskiego parlamentu obraduje Miedzynarodowa Konferencja organizujaca solidaranosc przeciwko nazizmowi, w ktorej biora udzial przedstawiciele 40 krajow. W piatek przemawial po rosyjsku reprezentant Stanu Nowy Jork Alex Brux-Krasny. Powiedzial on, jest absolutnie skandaliczne, ze 65 lat potem jak nasi ojcowie i dziadkowie zadali kleske nazistom w wielu europejskich miastach organizowane sa marsze i pochody przez weteranow neo-nazizmu. Jesli nie powstrzymamy tego demokracja moze byc obwioniona o umozliwienie przejecia wladzy przez nazistow jak to sie stalo w 1933 r...

Nowe finanse dla baltyckiego rurociagu

Nowe finanse dla baltyckiego rurociagu

Stan Wojenny 13 grudnia 1981r

Stan Wojenny 13 grudnia 1981r
Austria’s Interior Minister Maria Fekter  transferred to Russia a special edition of the Book of Remembrance, telling about 60,000 Soviet soldiers and concentration camp prisoners buried in Austria.The ceremony, attended by the head of Russia’s presidential administration Sergry Naryshkin, was held in the Kremlin on Thursday. The official said that the book is to commemorate Soviet liberators and anti-Nazi fighters who will never be forgotten.

Swastyka na wroclawskim rynku

Swastyka na wroclawskim rynku
Bedac w Polsce widzialem namalowane szubienice z gwiadami Davida..... koszmar.... tam nikt wlasciwie nie zwraca uwagi ....Cos strasznego Moze kiedys oby szybko ludzie robiacy te straszne rzeczy beda tak jak w USA karani wieloletnim pobytem w wiezieniu.... Peace- Shalom. Manifestacja czcicieli slowianskiego boga slonce z symbolem tego kopernikowskiego boga, czyli prastarym symbolem aryjskiej, solarnej religii. Swastyka symbolizuje beltajacy ruch lingama (phallusa) w mlecznym oceanie, ktory ma wytworzyc zycie. W Polsce poganskie tradycje kontynuowane sa przez spadkowiercow poganskich ugrupowan z okresu miedzywojennego takich np. Jak Zadruga. Przedwojenny lider owego ugrupowania Jan Stachniuk propagowal kult kosmicznej energii, ktora przejawiac sie ma w mocnej woli. W Indiach taka kosmiczna enegia nazywana jest Brahma, ktory to termin blednie rozumiany jest jako imie boga. Hitler zywil podobne wierzenie co utrwalone zostalo w tytule filmu Leni Riefenstahl o fuhrerze pt. Triumf woli. Grupa dawnych czlonkow Zadrugi zyje we Wroclawiu i publikuje serie ksiazek o poganstwie w ich wlasnym wydawnictwie pod nazwa Toporzel. Jednym z czlonkow tej grupy jest niejaki Antoni Wacyk, ktory w swych filozoficznych pismach postuluje zniesienie wszelkiego posrednictwa uzurpowanego przez kaplanow miedzy ludem i sfera sacrum. Wacyk domaga sie rewizji narodowej historii pietnujac historykow, ktorzy gloryfikuja ludzi przegranych. Ta poganska atmosfera kultywowana we Wroclawiu tlumaczy niedawna edycje Mein Kampfu Hitlera wlasnie w tym miescie. Czy Polacy beda palic dziela swych wieszczow zarazone “zydowskim bakcylem”? I czy religia Kopernika stanie sie przedmiotem obowiazkowym w polskich szkolach tak jak darwinowski ewolucjonizm? Poganskie idee Zadrugi szerzone sa w Warszawie przez pismo Zywiol pod redakcja Andrzeja Wylotka.

Madonna otwarla sale gimnastyczna w Moskwie

Madonna otwarla sale gimnastyczna w Moskwie

Hold dla Kopernika - Ojca Kominternu

Hold dla Kopernika - Ojca Kominternu

Kopernika pamieci zalobny rapsod

Kopernika pamieci zalobny rapsod

Sarkofag M. Kopernika po pogrzebie w maju 2010 r.

Sarkofag M. Kopernika po pogrzebie w maju 2010 r.

Smierc M. Kopernika po ostatnim namaszczeniu

Smierc M. Kopernika po ostatnim namaszczeniu

Katedra we Fromborku

Katedra we Fromborku

Cerkiew zakupila dzialke w centrum Paryza

Cerkiew zakupila dzialke w centrum Paryza
2010-12-13 19:09:41.0 Wiceprezydent Białegostoku będzie głowie państwa doradzać społecznie w sprawach dotyczących mieszkających w Polsce wyznawców prawosławia. Nominację Aleksander Sosna odebrał z rąk Bronisława Komorowskiego osobiście, w poniedziałek, podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Miała ona charakter kameralny, ale bardzo podniosły. - Wyznawcy prawosławia są lojalnymi obywatelami Rzeczypospolitej. Prezydent Komorowski jest zaś prezydentem wszystkich jej obywateli, więc również wyznawców prawosławia - podkreślał Aleksander Sosna, który chciałby być łącznikiem między prezydentem a prawosławnymi. To właśnie w województwie podlaskim zamieszkuje większość z liczącej ponad pół miliona osób społeczności polskich prawosławnych. - Tak jak wszyscy obywatele tego kraju, mamy swoje bolączki - dodał Sosna, podkreślając, że jego rola nie będzie ograniczać się wyłącznie do mówienia o problemach. Przy okazji zdradził, że prezydent interesował się m.in. tym, czy rzeczywiście w wyborach, które dały mu stanowisko, cieszył się w gminie Czyże - zamieszkanej głównie przez wyznawców prawosławia - tak dużym poparciem. W drugiej turze oddało tam na niego głos ponad 90 proc. biorących udział w wyborach. - Mam nadzieję, że to początek nowego obyczaju. Z tego, co wiem, Bronisław Komorowskim jest pierwszym polskim prezydentem, który powołał takiego doradcę - cieszy się poseł Robert Tyszkiewicz, nie ukrywając, że zabiegał o nominację dla Aleksandra Sosny. Jednak decyzja należała do prezydenta.

Mikolaj Kopernik

Mikolaj Kopernik
Zdumiewajace podobienstwo do J. Glempa

In WikiLeaks We Trust

In WikiLeaks We Trust

Odnowa zycia religijnego w Rosji

Odnowa zycia religijnego w Rosji
Liczba wiernych podwoila sie w ciagu ostatniego dziesieciolecia. na zdjeciu katedra Chrystusa Zbawiciela

Autonomia dla Slaska

Autonomia dla Slaska

Ostpolitik Kanclerza W. Brandta

Ostpolitik Kanclerza W. Brandta

KaMAZ i Daimler utworza joint venture

KaMAZ i Daimler utworza joint venture

CSTO organizauje sily szybkiego reagowania

CSTO organizauje sily szybkiego reagowania

Szczyt EU-Rosja w Brukseli

Szczyt EU-Rosja w Brukseli
Medwediew, Jose Barrso i von Rompuy obradowali nad zniesieniem wiz miedzy Rosja i EU, o poparciu EU dla uczestnictwa Rosji w WTO oraz nad zbudowaniem bazy dla rosyjskiego gazu w Belgii. W tym samym czasie premier Francji Fillon przebywal w Moskwie gdzie prowadzil rozmowy nad rosyjsko--europejska tarcza antyrakietowa

Szczyt CSTO w Moskwie

Szczyt CSTO w Moskwie
Prezydenci wszystkich panstw czlonkowskich Organizacji Ukladu kolektywnego Bezpiecznstwa (CSTO) potwierdzili udzial w piatkowej (10 grudnia, 2010) Konferencji w Moskwie. Zgodnie z zapowiedzia przywodcy Armenii, Kazachstanu, Kirgizstanu, Rosji, Tadzykistanu, Uzbekistanu I Bialorusi beda obradowac nad lepsza reakcja na kryzysy jak rowniez nad militarna wspolpraca. Szczyt oglosi deklaracje w spraaie utworzenia wspolnej, militarnej grupy pokojowej.

WikiLeaks w roli nadzorcy demokracji

WikiLeaks w roli nadzorcy demokracji

WikiLeaks przyprawiaja o bol glowy i lamia kariery

WikiLeaks przyprawiaja o bol glowy i lamia kariery

Koniec legendy silnikow Rolls-Royce

Koniec legendy silnikow Rolls-Royce
Australijska firma lotnicza Quantas zaskarzyla do sadu brytyjska kompanie Rolls-Royce'a, gdy ta zazadala zredukowania ilosci pasazerow w airbusach A-380 z 450 do 80. Quantas domaga sie od Rolls-Royce'a milionow dolarow odszkodowan.

Spotkanie OSCE w Astanie, nowej stolicy Kazachstanu

Spotkanie OSCE w Astanie, nowej stolicy Kazachstanu
Sikorski i Lawrow odbyli osobne spotkanie przygotowawcze przed wizyta Medwediewa w Warszawie

1500 nowych samolotow dla ros. lotnictwa wojskowego

1500 nowych samolotow dla ros. lotnictwa wojskowego
przeciwko 48 Phantomom Polski

Heliocentryczna flaga Kominternu

Heliocentryczna flaga Kominternu
Charakterystyczne, heliocentryczne przechylenie osi ziemi. Por. nizej geocentryczne logo SCO

Geocentryczne logo SCO

Geocentryczne logo SCO

Mapa Szanghajskiej Organizacji Wspolpracy

Mapa Szanghajskiej Organizacji Wspolpracy
W wywiadzie dla niemieckiego dziennika Putin proponuje strefe wolnego handlu od Lizbony do Wladywostoku

Szanghajska Organizacja Wspolpracy

Szanghajska Organizacja Wspolpracy
W spotkaniu w Duszanbe 25 listopada 2010 r.po raz pierwszy wzial takze udzial premier Pakistanu

Statua Chrystusa Krola

Statua Chrystusa Krola
• Watykan chciał wykorzystać Polskę niczym konia trojańskiego do szerzenia chrześcijańskich wartości w całej Unii Europejskiej. Jeden z amerykańskich dyplomatów pisał w swoich depeszach, że Benedykt XVI jest „pochłonięty narastającym psychicznym dystansem Europy od swoich chrześcijańskich korzeni. Papież ciągle skupia się na Polsce, jako potencjalnemu narzędziu do przeciwdziałania temu zjawisku.” Twarz tej statuy zdradza wielkie podobienstwo do twarzy Jezusa z calunu Turynskiego. Jezus z tego calunu jest mezczyzna w wieku ok. 50 lat a nie 33. W kosciele sw. jana w Warszawie byla statua Jezusa, o ktore mowiono "U fary jest pan Jezus stary"

Hurysy czekajace na meczennikow z Brygad Al Aqsa

Hurysy czekajace na meczennikow z Brygad Al Aqsa

Norweski plakat

Norweski plakat

Pakt o Nieagresji NATO-Rosja

Pakt o Nieagresji NATO-Rosja
Tarcza w Mragowie stala sie bezprzedmiotowa

Swiebodzinska statua Jezusa, krola Polski

Swiebodzinska statua Jezusa, krola Polski
To zdjecie zostalo opublikowane w nowojorskim Nowym Dzienniku. Jak dotychczas w zadnej z polskich gazet nie widzialem zdjecia tej statuy. Mozliwe, ze pozostanie rownie maloznana jak krycyfiks z modlacym sie Kopernikiem. Ta statua bedzie przeslaniac osobe papieza, tak jak statua z Rio de Janeiro przslaniala papieza Brazylijczykom. Dlaczego ta statua nie stanela za pontyfikatu Jana Pawla II?

Aryjska boginii Kali jest rownie krwiozercza jak jej meski odpowiednik

Aryjska boginii Kali jest rownie krwiozercza jak jej meski odpowiednik
Wieniec z ludzkich glow wiszacy na jej szyi zainspirowal symbol trupiej czaszki na mundurach SS. Korona na jej glowie jest miniaturowa wersja tiary.

Indyjski bog slonce i krol w tiarze

Indyjski bog slonce i krol w tiarze
Indyjska mitologiczna ikonografia stala sie natchnieniem dla niezliczonych filmow o wampirach. To dlatego Bog Biblii zabronil Zydom spozywania krwi.

Tajemnica tytulu "Krolowa Polski"

Tajemnica tytulu "Krolowa Polski"
Ten obraz niezgodnie z teologia Trojcy podnosi Maryje do rangi na rowni z Bogiem Ojcem i Jezusem. Maryja nie jest boginia i nie stanowi osoby Trojcy sw.Propaganda koscielna posluguje sie tymi samymi trickami jak propaganda swiecka wykorzystujac teologiczna ignorancje wiernych. Przypomne, ze najpierw Jan Pawel II ukoronowal czestochowska Maryje tzw papieska korona, a nsatepnie powtorzyl ten akt Kard. Dziwisz pozujac w ten sposob na lokalnego "papieza". Godzi sie tez zwrocic uwage na inny trick psychologiczny zastsowany w tym obrazie. Bog Ojcec ma na glowie korone identyczna jak papieska tiara, co ma sugerowac iz papiez posiada wiekszy autorytet niz Jezus!

"Cudowna" wersja obrazu Jana Pawla II

"Cudowna" wersja obrazu Jana Pawla II
Ten rzekomo cudowny obraz jest plagiatem z obrazu papieza w objeciach Maryi wiszacego w rezydencji biskupa Wensky'ego w Orlando na Florydzie (Zobacz nizej oryginal tego obrazu). Ten plagiat ukazuje technike koscielnych cudow majacych umozliwic kanonizacje Jana Pawla II.

Ksiezyc z twarza przewrocona w przeciwnym kierunku

Ksiezyc z twarza przewrocona w przeciwnym kierunku

Ksiezyc nad Irakiem z lezaca twarza

Ksiezyc nad Irakiem z lezaca twarza

Ksiezyc Galileusza bez twarzy

Ksiezyc Galileusza bez twarzy

Hurysa na Galileuszowskim ksiezycu

Hurysa na Galileuszowskim ksiezycu

Nie-Galileuszowski ksiezyc nad Manhattanem

Nie-Galileuszowski ksiezyc nad Manhattanem

Antygrawitacja mitologiczna

Antygrawitacja mitologiczna

Z Centrum Kopernik: skocznosc, antygrawitacja

Z Centrum Kopernik: skocznosc, antygrawitacja

Pan i nimfy - Malowidlo z Pompei

Pan i nimfy - Malowidlo z Pompei

Bog Pan demonstruje harmonie sfer

Bog Pan demonstruje harmonie sfer

Bog slonce Apollo ustanawia harmonie sfer

Bog slonce Apollo ustanawia harmonie sfer
Za nim muza Melpomena, ktora zostala uwieczniona na pieczeci M. Kopernika. Kopernik powoluje sie w swym dziele na sredniowieczna encyklopedie De Nuptiis Philologiae et Mercuri, czyli Wesele Filologii i Merkurego. Chocholi taniec w Weselu S. Wyspianskiego jest parodia owej mitologicznej astrologii. Apollo jest grecka wersja aryjskiego Sziwy Nataraja, ktory tworzy swiat muzyka. Ludowa piosnka "Umarl Maciek umarl...gdyby mu zagrali podskocylby jesce..." Beatlesi w piosence Roll over Beethoven, apeluja do kompozytora by sie przewrocil w swym grobie i podskoczyl na dzwiek ich muzyki jak ow polski Maciek. Anglicy mowia o "wytaczaniu sie z grobu" (roll out)

Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki Kopernik
Kopernik oglada taniec Filologii i Merkurego , ze scholastycznej encyklopedii M. Capelli, ktora zainspirowala jego dzielo. (De Nuptiis Philologiae et Mercuri). Chocholi taniec z Wesela Wyspianskiego byl karykatura owego kosmicznego baletu do muzyki boga slonce Apolla.

Afganska boginii rzek

Afganska boginii rzek

Anty-islamski Geert Wilders, potencjalny premier Holandii

Anty-islamski Geert Wilders, potencjalny premier Holandii

Harry Potter nie uratowal swego Mistrza

Harry Potter nie uratowal swego Mistrza

Tea Party: Jestesmy chrzescijanskim narodem.

Tea Party: Jestesmy chrzescijanskim narodem.

Narodowy Hieroglif Chin

Narodowy Hieroglif Chin
Ten hieroglif wyraza Konfucjanska, geocentryczna astronomie gloszaca w przeciwienstwie do kopernikowskiego heliocentryzmu, ze wszystkie gwiazdy okrazaja nie slonce, ale Gwiazde Polarna, o czym kazdy moze sie przekonac kazdego wieczoru. Nikt, nigdy nie widzial gwiazd okrazajacych slonce.

Chinski mysliwiec A J-10

Chinski mysliwiec A J-10

Karol Marks, potem W. Churchill, potem L. Walesa

Karol Marks, potem W. Churchill, potem L. Walesa
Znak zwyciestwa ziscil sie, gdy w Warszawie zbudowano Centrum Nauki - Kopernik. Marks glosil zwyciestwo materializmu w mysl hasla, ze "religia to opium dla ludu" i antysemityzmu, ktory propagowal na caly swiat z lamow New York Tribune. Jego artykuly zainspirowaly znany paszkwil Henryka Forda "Miedzynarodowy Zyd" z ktorego odpisywal A. Hitler do Mein Kampfu. Kopernik nie przyniosl Polsce chwaly, przyniosl rozbiory i rozlegla amputacje po II wojnie w Jacie. Przyszle pokolenia Polakow dowiedza sie, co przynioslo Centrum. W Watykanie tez wyciagaja dziela K. Marksa z lamusa. Antysemityzm jest zawsze mile widziany w minipanstewku nad Tybrem.

Bog Brahma w Trojcy symbolizowanej przez trzy glowy objawia heliocentryczna astrologie

Bog Brahma w Trojcy symbolizowanej przez trzy glowy objawia heliocentryczna astrologie
Co trzy glowy to nie jedna

Seks w heliocentrycznym swiecie indyjskiego Brahmy

Seks w heliocentrycznym swiecie indyjskiego Brahmy
Takie sceny "zdobia" mury wszystkich swiatyn

"Stworca" zwany naukowo Wielki Wybuch podczas otwarcia Centrum Kopernik

"Stworca" zwany naukowo Wielki Wybuch podczas otwarcia Centrum Kopernik
Prawie gole dziewczyny jak muza z pierscienia Kopernika. Heliocentryczny swiat, to bardziej burdel niz powazny swiat Boga Biblii. Ten eksponat przywodzi na mysl logo Radia Maryja ukazujace Maryje z dzeiciatkiem Jezus na tle koncentrycznych kolek Kopernika.

Spiegel publikuje zdjecie Statuy Jezusa w dniu otwarcia Centrum Kopernika

Spiegel publikuje zdjecie Statuy Jezusa w dniu otwarcia Centrum Kopernika
Prace nad najwyzsza w swiecie statua zydowskiego Krola Polski, ktorya stanie w Swiebodzinie i bedzie widoczna z autostrady laczacej Warszawe z Berlinem zostana zakonczone do konca listopada. Czy fakt, ze Jezus nie wstrzymal slonca znaczy, ze byl glupszy od Kopernika, czy madrzejszy? Odpowiedz sobie Polaku na takie pytanie.

Dla Uczczenia otwarcia Centrum Kopernik

Dla Uczczenia otwarcia Centrum Kopernik
Szamanowie ze wszystkich krajow AmerykiLacinskiej spotkali sie w Czile i odprawili modly o pokoj.

Ucieczka z Kraju Wolnosci

Ucieczka z Kraju Wolnosci
Zalozyciel WikiLeak Julian Assange planuje zwrocenie sie o azyl polityczny w Szwajcarii. Jak zapewnia Szwajcaria jest jedynym krajem, w ktorym moze znalezc goscine dla swej internetowej stacji. Assange skrytykowal Waszyngton za utrudnianie sledztwa w sprawie pogwalcen praw czlowieka I publikacje materialow z tym zwiazanych.

Udalo sie, towarzysze

Udalo sie,  towarzysze

Warszawa A. Hitlera

Warszawa A. Hitlera
Centrum Nauki Koperni z wizji A. Hitlera

Centrum Ateistycznej Nauki Kopernik w Warszawie

Centrum Ateistycznej Nauki Kopernik w Warszawie
Wart Pac palaca, wart Obama Pogana. Architektura Centrum jest wierna kopia Hitlerowskiej wizji podobnego Centrum

Rasmussen w Moskwie 2 listopada 2010 r.

Rasmussen w Moskwie 2 listopada 2010 r.
powiedzial: Rosja jest partnerem dla NATO, a nie wrogiem

Dilma Rousseff, corka emigrantow z Bulgarii

Dilma Rousseff, corka emigrantow z Bulgarii
zostala wybrana nowym Prezydentem Brazylii. nalezy do Brazylijskiej Partii Robotniczej. Jej glownym celem bedzie zwalczanie ubostwa w jej kraju. USA nie beda priorytetem w jej polityce.

Bog nie zyje. Zamordowalismy go nasza nauka. - Nietzsche

Bog nie zyje. Zamordowalismy go nasza nauka. - Nietzsche
Modlitwa Kopernika: “Nie proszę o łaskę udzieloną Pawłowi, ani nie błagam o przebaczenie udzielone Piotrowi, ale nieustannie modlę się o przebaczenie jakim obdarowałeś z drzewa krzyża morderce.” Ta modlitwa cytowana jest pod portretem Kopernika w muzeum UJ, w Krakowie. W babilonskiej heliocentrycznej teologii bog Enlil obiecuje innemu bogu Enki, ze nie wyeksterminuje ludzkosci potopem, jesli ludzie beda praktykowac kontrole urodzin i zyc stosownie do ograniczonych zasobow naturalnego swiata. Jesli jednak ludzkosc nie zachowa umiaru zostanie zgladzona. Szczegolnie drastyczna forma kontroli urodzen byly ofiary z pierworodnych dzieci skladane bogu slonce Baalowi. W greckiej helio-teologii bog slonce Kronos pozeral wlasne dzieci natychmiast po urodzeniu. Kopernik wiedzial wiec jako religie promowal swym dzielem i to tlumaczy jego pokutna modlitwe.

"Polskie Obozy"

"Polskie Obozy"
Polonijne organizacje w USA przy wsparciu wybitnych autorytetów z Polski planują wielką akcję przeciwko używaniu w amerykańskich mediach sformułowania "polskie obozy koncentracyjne". Chodzi o to, by zebrać milion podpisów przeciwko takim praktykom. Inicjatywę wspierać będzie m.in. "Nowy Dziennik". Wbrew naszym sprzeciwom niektóre amerykańskie media wciąż określają hitlerowskie obozy koncentracyjne na terenie Wielkiej Rzeszy Niemieckiej polskimi. Ostatnio oliwy do ognia dolało zamieszczenie 20 października w "New York Timesie" nekrologu dr. Georgesa Mathe, w który Douglas Martin użył zaprzeczającego prawdzie historycznej sformułowania o "polskim obozie koncentracyjnym".

Nagrobek katolicki

Nagrobek katolicki
Krzyz na macewie z cmentarza zydowskiego

Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny
Mur z macew

Naukowe Duchy

Naukowe Duchy
Jak on to robił? William Hope (ur. 1863, zm. 1933) był pionierem w jedynej w swoim rodzaju dziedzinie - fotografii zza grobu. Bez użycia współczesnych programów do obróbki zdjęć, stosując prostą metodę robił ''zdjęcia duchów''. Nawet sir Arthur Conan Doyle i sam Karol Darwin dali się nabrać ...Sam Prezes Royal Society czyli Brytyjskiej Akademii Nauk William Crookes modlil sie na kolanach do zmaterializowanej przez siebie Katie King. K. Darwin uznal to za bardzo maukowa “zdobycz”...

Partia Zielonych w Watykanie

Partia Zielonych w Watykanie
Debata w niemieckim parlamencie nad rządową propozycją wydłużenia życia niemieckich elektrowni atomowych poza rok 2021 miała być ostra i była - pisze "Die Zeit". Widząc ubranych w jednolitą czerń posłów Zielonych poseł współrządzącej Niemcami FDP stwierdził, że nigdy żadnemu parlamentowi w historii nie wyszło na dobre, jeśli jedna z frakcji nosiła identyczne ubranie. I rozpętał burzę. Wściekli Zieloni uznali, że poseł rządzącej w Niemczech koalicji porównał ich do posłów hitlerowskiej NSDAP, którzy również wsławili się występowaniem w parlamencie w jednolitych uniformach. - To jest mocne: (...) van Essen porównuje nas Zielonych z NSDAP" - napisał na Twitterze deputowany Zielonych Harald Terpe.

Rosja i Islandia beda rozwijac geotermiczna energie na Kamczatce

Rosja i Islandia beda rozwijac geotermiczna energie na Kamczatce

Zacmienie slonca w maju 2003 widziane w poblizu Wiednia

Zacmienie slonca w maju 2003 widziane w poblizu Wiednia

Statua chinskiego medrca Konfucjusza w centrum Chinskiej Kultury w Kaludze

Statua chinskiego medrca Konfucjusza w centrum Chinskiej Kultury w Kaludze
Ppolitycy amerykanscy dostrzegli wzrastajaca popularnosc geocentrycznej astronomii chinskiego medrca Konfucjusza, ktorego instytuty rodza sie jak przyslowiowe grzyby po deszczu we wszystkich krajach swiata. W harmonii z owa kulturowa inwazja Konfucjanizmu w USA zorganizowany zostal Blog4Brownback otwarty artykulem p.t. Heliocentrism is an atheist Doctrine, ktory “rozrosl sie” do gigantycznych rozmiarow. Opublikowalem w tym blogu moje najwazniejsze dociekania nad historia heliocentryzmu i biblijnego geocentryzmu.

Kartoflowcy w akcji

Kartoflowcy w akcji
PiS złoży wniosek o powołanie parlamentarnego zespołu ds. monitorowania internetu, m.in. portali politycznych. Najprawdopodobniej zrobi to w najbliższy wtorek. Posłowie PiS zapowiedzieli, że o niebezpiecznych i agresywnych treściach będą zawiadamiać organy ścigania. - Czas powiedzieć stop - uważa PiS. żart kiepski, ale politycy są śmieszni kiedy starają sie być poważni... PIS chce najwyraźniej zrobić Taliban z RP, zakazując karykatur i humoru.. kiedy burki i kamienowanie za obraze Jarka? a może Sybir? na środku papuga w koronie, po lewej kaczka z gołym kuprem a po prawej blaszczak

Obrady Monachijskiej Konferencji Bezpiecznestwa

Obrady Monachijskiej Konferencji Bezpiecznestwa
Udzial Brzezinskiego w tej konferencji nalezy rozpatrywac w kontekscie jego slynnego wywiadu po anulowaniu Tarczy, w ktorym apelowal do Polakow o dojrzalosc.

Jezus w Warszawie przeciwko Allahowi w Nowym Jorku

Jezus w Warszawie przeciwko Allahowi w Nowym Jorku

Vox Populi, Vox Dei

Vox Populi, Vox Dei
Nowa Demonstracja: Jezus musi byc krolem Polski

Nowy Trojkat Weimarski?

Nowy Trojkat Weimarski?
Prez. D. Medvediew przybyl do francuskiego miasta de Deauville, by przedyskutowac szereg problemow z przywodcami Niemiec i Francji, m.inn. Zlagodzenie przepisow wizowych miedzy Rosja i EU, stosunki Rosja-NATO, problem nuklearnego Iranu oraz traktat o europejskim bezpieczenstwie. Do Moskwy przybyla takze wojskowa delegacja Wloch, by przedyskutowac problemy wojskowo-technicznej wspolpracy z przemyslem zbrojeniowym Rosji.

Chinski ekspress dotrze nad Morze Srodziemne

Chinski ekspress dotrze nad Morze Srodziemne
Chiny i Turcja podpisaly osiem imow o wspolpracy, takze w dziedzinie kolejnictwa. Erdogan powiedzial w czasie konferencji prasowej, ze Turcja planuje zbudowac ok. 5,000 km nowych linii kolejowych i pragnie wspolpracy Chin w tym przedsiewzieciu. Planowane jest kolejowe polaczenie miedzy Pekinem i Istanbulem. Najnowszy chinski pociag CRH380A osiaga predkosc 416.6 km/godz. Zadebiutuje pod koniec pazdziernika 2010 r.

Nauczyli sie modlic czekajac na ratunek

Nauczyli sie modlic czekajac na ratunek
Siebzig Tage lang waren die 33 Bergleute im chilenischen Copiapo in der Tiefe gefangen. Bei ihrer Befreiung trugen einige T-Shirts mit christlichen Botschaften. Darauf zu sehen war ein weißer Stern, dazu die chilenischen Nationalfarben. Darüber stand auf Spanisch und Englisch der Satz „Danke, Gott“. Den linken Ärmel zierte das Logo für ein „Jesus-Film-Projekt“, auf der Rückseite war ein Bibelvers zu lesen.Nie znalazlem w polskich mediach wzmianki o religijnym szoku jaki przezyli czilijscy gornicy - Jak trwoga to do Boga

Ostrzegawcza wystawa dla sasiadow w Berlinie

Ostrzegawcza wystawa dla sasiadow w Berlinie
"Hamas, Hamas, Juden auf den gas" - śpiewali kibole Legii. W Muzeum Historycznym w Berlinie otwarto wystawe “Hitler i Niemcy. Narod i zbrodnia”. Na wystawie eksponowane sa rozne objekty, ale sa one umiesczone w kontekscie ukazujacym przestepczy charakter rezimu. Na wystawie nie umieszczono wielkich portretow Hitlera, te ktore zostaly wyeksponowane umieszczone sa w kontekscie jego rezymu i aktow przemocy jakich dopuscil sie on w Europie. Na wystawie nie wyeksponowano przedmiotow, ktore moglyby byc poczytane za przejaw holdu dla bohatera, powiedzial kurator wystawy Hans-Ulrich Thamer.” Nie wyeksponowano frywolnej myszki Mickey przed swastyka jako dziela sztuki, jak to uczynila niedawno pewna galeria w Poznaniu.

Prezydent Komorowski wita sie z papiezem (zdjecie z anglojezycznego serwisu radia Watykan)

Prezydent Komorowski wita sie z papiezem (zdjecie z anglojezycznego serwisu radia Watykan)

Prezydent Komorowski wita sie z papiezem Benedyktem (Zdjecie w GW)

Prezydent Komorowski wita sie z papiezem Benedyktem (Zdjecie w GW)

Geocentryczna ziemia w Astanie

Geocentryczna ziemia w Astanie
Geocentryczna ziemia wyobrazona jest w logo Szanghajskiej Organizacji Wspolpracy (SCO), ktorej czlonkiem obok Chin i Rosju jest Kazachstan

Masonska Swiatynia (House of the Temple) w Waszyngtonie

Masonska Swiatynia (House of the Temple) w Waszyngtonie
Za kolumnami nad frontowymi drzwiami wyobrazenie dwuglowego orla przejetego przez masonerie z rzymskiego imperium, ze skrzydlami boga Horusa przed piramida na czubku czerwonej polowki slonca. Takie slonce nosi bogini Izyda na swej glowie. Slonczny krzyz na drzwiach identyczny jak krzyz na brytyjskiej fladze jest babilonskim znakiem slowa ilu oznaczajacego boga slonce.

Teraz wierze w Boga

Teraz wierze w Boga
powiedzial Carlos Barrios, jeden z uratowanych gornikow czilijskich

"Bog zwyciezyl"

"Bog zwyciezyl"
Taki naglowek pojawil sie na pierwszej stronie wielkiego dziennika niemieckiego Die Welt po uratowaniu 33 gornikow chilijskich. Sami gornicy potwierdzili swa odnowiona wiare w Boga. Przypomne w tym miejscu, ze krol Jan Sobieski po zwycieskiej bitwie pod Wiedniem skorygowal slynne powiedzenie Cezara "Veni, vidi, vici" w formie: "Przybylem, spojrzalem, Bog zwyciezyl." Po Koperniku polskie gazety wstydza sie slowa "Bog", ktorego nauka nie potwierdza.

Papiez benedykt XVI i Metropolita Cyryl w 2007 r.

Papiez benedykt XVI i Metropolita Cyryl w 2007 r.
23 pazdziernika 1996 r. Watykanska Agencja Informacyjna przekazala swiatu wypowiedz papieza Jana Pawla II do czlonkow Papieskiej Akademii Nauk, w ktorej powiedzial on, ze w encyklice Humani Generis Pius XII stwierdzil, ze ewolucjonizm, to powazna hipoteza warta badan na rowni z przeciwna hipoteza....Dzis po ponad polowie wieku po owej encyklice, nowa wiedza sklania nas do uznania, ze theoria ewolucji to cos wiecej niz hipoteza. Czyli, ewolucja zwyciezyla nad nauka o stworzeniu swiata przez Boga. 12 wrzesnia 2006 r. Papiez Benedykt XVI w homilii wygloszonej podczas mszy na Islinger Field w Regensburgu zaatakowal ewolucje w slowach: „czlowiek nie jest przypadkowym produktem ewolucji” i przypomnial, ze wiara w Boga jako w Stworce nieba i ziemi wyrazona zostala w starozytnym wyznaniu wiary zwanym Kredem Apostolskim. „Jako chrzescijanie mowimy: „wierze w Boga Ojca, Stworzyciela Nieba i Ziemi...” W nastepnym roku papiez spotkal sie z Metropolita Cyrylem sprawujacym funkcje ministra spraw zagranicznych Kosciola ortodoksyjnego. 10 stycznia 2008 r. W wywiadze dla Spiegla Metropolita Cyryl oswiadczyl: „teoria ewolucji ma wielu zwolennikow, lecz pozostawia wiele pytan bez odpowiedzi. Np nikt nie dostarczyl dowodu potwierdzajacego przejscie jednego gatunku w inny. Darwinizm jest wiodaca teoria dzis, lecz moze byc zastapiony przez inna teorie jutro. Byl rowniez okres, gdy marksizm byl traktowany jako jedyna sluszna i naukowo uzasadniona teoria.” W tym samym 2007 r. Senator Sam Brownback zainicjowal blog gloszacy, ze "Heliocentryzm jest ateistyczna doktryna." (Blogs4Brownback)

Falliczne logo Hamasu

Falliczne logo Hamasu
Bogiem czczonym przez Hamas jest jest falliczny bog Baal, ktorego orgie zwiodly wielu Zydow. Nazwa Palestyna wywodzi sie etymologicznie od Baala (Baalstan). Nad meczetem widac mape Izraela, bowiem Hamas chce wysiedlic Zydow do Europy i przywlaszczyc sobie caly kraj. W Baalstanie beda produkowac dopalacze.

Falliczna architektura meczetu Al Aqsa

Falliczna architektura meczetu Al Aqsa
Lingam Sziwy symbolizujacy slonce osadzony w yoni jego Szakti

Egipski bog Amon-Min

Egipski bog Amon-Min
Egipski odpowiednik boga Sziwy

Sziwapujaom

Sziwapujaom
Ekstatyczny taniec przed swieta krowa w religijnej ceremonii boga Sziwy

Pan-Sziwa-Puja

Pan-Sziwa-Puja
Wyznawczynie namaszczaja phallusa (linga) boga Sziwy. Wedlug tej religii swiat powstal ze spermy boga Sziwy tak jak maslo jest robione w maselniczce z mleka

Ceremonia podczas swieta Sziwy

Ceremonia podczas swieta Sziwy
Palikot pojechal do Indii na takie swieto

Chrzescijanstwo gloszone przez Justyna Meczennika

Chrzescijanstwo gloszone przez Justyna Meczennika
Glosil on, ze Jezus podobnie jak Sziwa jest phallusem w stanie erekcji rozsiewajacym spermatyczne slowa. W okresei gdy zyl Justyn w przedislamskiej Kabie stal lingam (phallus) Sziwy. Meczet Al Aqsa w Jerozolimie zbudowany jest w ksztalcie zespolenia yoni (waginy) i lingi Sziwy

Dolmeny byly fallicznymi symbolami Sziwy

Dolmeny byly fallicznymi symbolami Sziwy
Po zwyciestwie chrzescijanstwa zachowano niektore dolmeny stawiajac krzyze na ich czubkach. Ten synkretyzm znamionowal ekumenizm chrzescijanstwa z sziwaizmem

Sziwaizm jest ekstatyczna religia jak bachizm

Sziwaizm jest ekstatyczna religia jak bachizm
Dopalacze pomagaja do osiagniecia religijnego transu w religii Sziwy

Sziwa Puja

Sziwa Puja
Adoracja phallusa symbolu boga Sziwy

Kaplanka boga Sziwy udziela chrztu papiezowi

Kaplanka boga Sziwy udziela chrztu papiezowi

Odkrycie polskich archeologow w Smolensku

Odkrycie polskich archeologow w Smolensku
Nie znalazlem informacji na jakiej glebokosci zachowaly sie owe szczatki

Cud w Smolensku

Cud w Smolensku
Harcerze przywieźli szczątki ofiary katastrofy: Prokuratorzy poinformowali też, że zidentyfikowano ludzkie szczątki, przywiezione ze Smoleńska przez harcerzy. Należą one do ofiar katastrofy TU 154. Trwa identyfikacja szczątków, przywiezionych przez uczestników Motocyklowego Rajdu Katyńskiego. Według prokuratury, wyniki tej ekspertyzy powinny być znane w najbliższym czasie.Zachodze w glowe jak to mieso przetrwalo niezwykle upaly ostatniego lata. A moze Jan Pawel II sprawil cud, ze sie zachowalo. W USA nawet lodowki nie zapewnialy niskiej temperatury.

Francja sparalizowana przez strajki

Francja sparalizowana przez strajki
Sarkozy, ktory planuje obciecie emerytur poucza: "Pracujcie wiecej dla mych bogatych przyjaciol"...

Zdjecie dla J. Palikota

Zdjecie dla J. Palikota
Francuski jezuita, filozoficzny mentor K. Wojtyly uczyl: Mamy prawo do wyprobowania wszystkiego – nawet w dziedzinie ludzkiej biologii: homoseksualizmu, pedofilii, eutanazji, in vitro. Amerykanski jezuita John J. McNeil otrzymal pozwolenie od amerykanskich i rzymskich przelozonych na publikacje ksiazki domagajacej sie zniesienia koscielnego zakazu homoseksualizmu. Sam de Chardin, ktory stal sie filozofem Tygodnika Powszechnego byl gejem. Postulowal on takze rehabilitacje heliocentryzmu, co Jan pawel II urzeczywistnil...Since the start of the Iraq War 9, 713,442 American Children have died from Abortion http://blogs4brownback.wordpress.com/2007/05/18/heliocentrism-is-an-atheist-doctrine/ Były białe myszki, świnka morska, żółw, kilkanaście kotów różnych ras i kilkadziesiąt psów różnej wielkości i barwy. Najmniejszy - brązowy ratlerek ważył mniej niż kilogram. Wszyscy spotkali się wczoraj na mszy w intencji zwierzaków w kościele Bernardynów. Było spokojnie.

Stephen, Mamy dosyc wlasnych idiotow!

Stephen, Mamy dosyc wlasnych idiotow!

Chrystus Krolem

Chrystus Krolem
Jeden z czytelnikow w takich slowach skomentowal wiadomosc o sprzeciwie polskich hierarchow wobec demonstrantow postulujacych ogloszenie Jezusa Krolem Polski: "The Church will be so much better off when the skulls of the current crop of Bishops have joined those of their predecessors on the floor of hell. " Polacy spiewaja: "My chcemy Boga, my poddani, On naszym Krolem, on nasz Pan."

200 nowych gatunkow odkryli naukowcy na Papui Nowej Gwinei - 6, pazd. 2010

200 nowych gatunkow odkryli naukowcy na Papui Nowej Gwinei - 6, pazd. 2010
This photo released by Conservation International on Oct. 6, 2010 shows a tiny, long-snouted fro. Scientists Wednesday unveiled a spectacular array of more than 200 new species discovered in the Pacific islands of Papua New Guinea. (Xinhua/AFP Photo)

Jezus-zaba

Jezus-zaba
Znana angielska, masonska karykatura krucyfiksu

Anglia, ojczyzna nowoczesnego ateizmu

Anglia, ojczyzna nowoczesnego ateizmu

Zdjecie z niedawnego pogrzebu w niemieckim sajcie t-online

Zdjecie z niedawnego pogrzebu w niemieckim sajcie t-online
Historiker schrieb: am 21. Mai 2010 um 19:47:30 Geozentrisch Den Kopernikus als antireligiösen Mann zu veieinnahmen widersprich allen historischen Gegebenheiten. Er war sein ganzes Leben ein überzeugter Katholik. Er hatte eben Verstand! Die historischen Lügengeschichten über die Wissenschaftfeindlichkeit der Kath. Kirche ist nur permanente Lügenlegende und wird ( Freimaurern, ähnlichen gegen historische Erkenntnisse immer noch weit. gesponnen. Wahr wird sie so auch nicht. Kaufen Sie sich einmal das Buch : Die Dunkelmänner von M. Hesemann. Nur Mut

Zdjecie dla mediow z niedawnego pogrzebu

Zdjecie dla mediow z niedawnego pogrzebu
Ten krucyfiks na trumnie, to nie to samo, co Kopernik w modlitwie do Zbawiciela

Pogrzeb domniemanych szczatkow Kopernika we Fromborku

Pogrzeb domniemanych szczatkow Kopernika we Fromborku
Na trumnie standardowy portret swieckiego ateisty

Portret Kopernika

Portret Kopernika
z niemieckiego gimnazjum im. M. Kopernika w Weissenhorn

Jaka religie glosil Kopernik w swym dziele?

Jaka religie glosil Kopernik w swym dziele?
Słońce-bòg jest wszechmocnym duchowym bytem, ktòry narzuca swą wolę narodom tego świata…Ze wszystkich ludòw świata, tylko Teutonowie doznali cudowego i subtelnego procesu ewolucyjnej zmiany, ktòra pozwolila im dostrzec słoneczną energię jako żywą, ewoluujacą i twòrczą…Na nieszczeście dla ludzkości, lud Wotana nie miał wystarczającej odwagi, by głosić swą wiarę; wybrał on łatwą drogę, i przyjął chrześcijaństwo. Teraz, po wiekach zdrad, hipokryzji i zdemaskowanego fałszerstwa, jego lud odrzuca żydowsko-chrześcijańskie kłamstwo i zwraca się ku swej wewnetrznej, duchowej jaźni, by odnaleźć prawdę i zrozumienie – i odnajduje Wotana. Nie ma bardziej przekonywującej demonstracji twòrczej potęgi Wotana jak ten fakt właśnie. Stoimy na progu nowej ery, i widzimy przed sobą wszechświat. Niosąc sztandar duchowej energii naszego Słońca ku najodleglejszym galaktykom, możemy być dumni, wiedząc że jesteśmy nosicielami nasion ewolucji, kreatywności, honoru, i godnosci.” Innymi słowy: Bòg-Słońce, Honor i Ojczyzna! To się nazywa Rewolucja! (http://www.artgemeinschaft.org/ewotsun.htm)“Nie proszę o łaskę udzieloną Pawłowi, ani nie błagam o przebaczenie udzielone Piotrowi, ale nieustannie modlę się o przebaczenie jakim obdarowałeś z drzewa krzyża morderce.” Ta modlitwa cytowana jest pod portretem Kopernika w muzeum UJ, w Krakowie. W babilonskiej heliocentrycznej teologii bog Enlil obiecuje innemu bogu Enki, ze nie wyeksterminuje ludzkosci potopem, jesli ludzie beda praktykowac kontrole urodzin i zyc stosownie do ograniczonych zasobow naturalnego swiata. Jesli jednak ludzkosc nie zachowa umiaru zostanie zgladzona. Szczegolnie drastyczna forma kontroli urodzen byly ofiary z pierworodnych dzieci skladane bogu slonce Baalowi. W greckiej helio-teologii bog slonce Kronos pozeral wlasne dzieci natychmiast po urodzeniu.

Irving tonie w heliocentrycznym wirze Keplera

Irving tonie w heliocentrycznym wirze Keplera
Mozna sie zastanawiac, czy aby III RP nie zostala utworzona po to by propagaowac dzielo Hitlera Mein Kampf w j. polskim i historyczne falszerstwa najemnych pior angielskich bankierow pokroju Davida Irvinga. Wszak to brytyjskiemu kapitalowi zawdzieczal swe polityczne sukcesy sam Hitler. Eryka Steinbach musi byc w siodmym niebie. Moze miec nadzieje na odszkodowania. W okresie miedzywojennym nie-polskie karykatury przedstawiqaly Hitlera jako propagatora slynnej frazy Galileusza: "A jednak sie obraca". W Polsce nie wolno bylo publikowac karykatur fuehrera. Przywodcy II RP obawiali sie gniewu jego poteznych protektorow.

Kontrast: Papiez w Anglii pietnuje bezbozny nazizm, a Polsce grasuje wielbiciel Hitlera

Kontrast: Papiez w Anglii pietnuje bezbozny nazizm, a Polsce grasuje wielbiciel Hitlera
Dziennik "Corriere della Sera" pisze w niedzielę, że Irving mówi oprowadzanym przez siebie turystom o Hitlerze jako "wielkim człowieku", "jednym z największych Europejczyków od stuleci". Specjalny wysłannik "Corriere della Sera" podąża śladem grupy. W programie "wycieczki" są hitlerowskie obozy Zagłady oraz bunkier Hitlera koło Kętrzyna. Dziennik relacjonuje, że turystom z Niemiec, USA, Wielkiej Brytanii i Australii kontrowersyjny historyk powiedział między innymi, że Hitler "nie był niemoralny". "Ale potrafił być bardzo okrutny" - dodał. W zeszłym tygodniu, 20 października, "The New York Times" opublikował tekst o zmarłym doktorze George'u Mathe, w którym napisano, że został on wysłany "w wagonie bydlęcym do polskiego obozu koncentracyjnego". Przerzucanie odpowiedzialności osiągnęło już takie rozmiary, że w czerwcu "The Los Angeles Times" wydrukował artykuł, w którym recenzentka kulturalna F. Kathleen Foley użyła wyrażenia "nazistowska Polska". To oszczerstwo. "The Los Angeles Times" poprawił ten błąd na swojej stronie internetowej.

Benedykt XVI w Wielkiej Brytanii

Benedykt XVI w Wielkiej Brytanii
“Today, the United Kingdom strives to be a modern and multicultural society. This challenging enterprise, may it always maintain its respect for those traditional values and cultural expressions that more aggressive forms of secularism no longer value or even tolerate. Even in our own lifetime, we can recall how Britain and her leaders stood against a Nazi tyranny that wished to eradicate God from society and denied our common humanity to many, especially the Jews, who were thought unfit to live. I also recall the regime’s attitude to Christian pastors and religious who spoke the truth in love, opposed the Nazis and paid for that opposition with their lives. As we reflect on the sobering lessons of the atheist extremism of the twentieth century, let us never forget how the exclusion of God, religion and virtue from public life leads ultimately to a truncated vision of man and of society.”

Katyn

Katyn
Sikorski był wiernym katolikiem i zaufanym czlowiekiem Kościoła, ktòrego tenże Kościòl wywyzszył ponad J. Piłsudskiego. Pewna niezwykła publikacja kościelna upowszechniona na obszarze USA pozwala zerknąć w tajne zakamarki mòzgòw Sikorskiego i jemu podobnych. Książka owa nosi tytuł Świat Objawiony. Proroctwa, Przepowiednie, Wizje, Objawienia wydana przez Catholic Publishing. London. Ont. Canada. Na uwagę zasługują zwłaszcza Wizje “Podlasianki” spisane przez Ojca Jòzefa Prusa, długoletniego Prowincjonała zakonu Karmelitòw. Oto kilka cytatòw z owych Wizji: “Miłosierdzie Boże jest nad Rosją, ale nad Niemcami zawisł miecz gniewu Bożego.” “Idź w głąb Rosji, polska, biała dziewczyno. Mòdl się za Rosję. Pan Bòg chętnie wysłuchuje modlitwy Polakòw za Rosjan.” “W roku 1932 Pan Jezus nakazał mi się modlić za Rosję. Kiedy gorąco modliłam się za Polskę, Pan ukazał mi okryte całunem śniegu przestrzenie Rosji i powiedział: - Oto twoja ojczyzna, Polska ma wielu patronòw, Mòdl się za Rosję. “Podczas innego widzenia Pan dał mi do zrozumienia, że komunizm był potrzebny jako mściciel nadużyć kapitalizmu. Jest on konsekwencją grzechòw i błędòw chciwcòw i bogaczy, ktòrzy ponoszą odpowiedzialność za bunt wyzyskiwanych…Pan Jezus powiedział mi o potępionym przez wielu Stalinie: “Wolę tego trybuna zemsty ludu od tych wszystkich bankieròw i kupcòw, ktòrych bogiem jest pieniądz. Oni ponoszą odpowiedzialność za to co się stało. Stalin był naprawdę przekonany, że to co czyni jest słuszne. Zwalczał mnie, jak uczciwy przeciwnik.” Nawet nie myśl Polaku o karze za Katyń. Misja Sikorskiego, to była nowa Targowica!

W Boga Wierzymy - Tea Party

W Boga Wierzymy - Tea Party
W czasie swej wizyty w Wielkiej Brytanii papiez Benedykt XVI porownal wspolczesny brytyjski ateizm z pojawiniem sie nazistowskich Niemiec, ostrzegajac przed agresywnym sekularyzmem. W powitalnym przemowieniu w obecnosci krolowej w Holyroodhouse w Edynburgu, papiez mowil, wedle relacji BBC, o “nazistowskiej tyranii zmierzajacej do wykorzenienia Boga ze spoleczenstwa,. Pamietamy jeszcze, jak Wielka Brytania i jej przywodcy stawili czola nazistowskiej tyranii zmierzajacej do eliminacji Boga ze spoleczenstwa i do zanegowania godnosci ludzkiej wielu ludziom, a zwlaszcza Zydom, ktorzy zostali uznani za “niedostosowanych do zycia.,” powiedzial papiez.

Nowa Amerykanska madonna dla Polski

Nowa Amerykanska madonna dla Polski
In his message to German President Christian Wulff, Patriarch of Moscow and all Russia Kirill has remarked on the special historical significance of the teardown of the Berlin Wall, saying that this event had a key role in building new interstate relations in Europe.According to the head of the Russian Orthodox Church, the collapse of the Berlin Wall put an end to one of the tragic splits in contemporary history. Patriarch Kirill also expressed his hope that the activities of the Russian Orthodox Church in Germany will promote further mutual understanding and trust on the European continent. (Sept. 29, 2010)

Bill Gates podbija Polske

Bill Gates podbija Polske
Młodzi menedżerowie kultury ruszają na prowincję. Za pieniądze Billa Gatesa Zajmą się stereotypem wiejskiej biblioteki. Zadbają, by przestały być tylko miejscem, w którym wypożycza się książki, a stały się oknem na świat. Jak to zrobić w kraju, w którym potencjalne "centra cywilizacyjne" zabija brak pieniędzy, bezradność i rutyna? Bibliotekarze wiedzą, jaką orką na ugorze bywa praca wśród ludzi, którzy nie czytają książek, komputer jest do gier, a z gazet znają "Na żywo".

Zmierzch wyzwolenczej legendy Solidarnosci

Zmierzch wyzwolenczej legendy Solidarnosci
Czarna Maryja na tym znaczku jest biala, nastoletnia zalotna dziewczynka, bez syna. Lechu chodzmy do disco! German ex-Chancellor Helmut Schmidt opened a monument to George Bush, Mikhail Gorbachev and Helmut Kohl in Berlin on Wednesday in the run-up to the 20th anniversary of United Germany. The sculpture is placed near the so- called Checkpoint Charlie  -Berlin Wall crossing point-  in the center of the city. Schmidt noted the significance of the leaders' contribution to the Unification of Germany.The one-meter bronze sculpture is created by Frenchman Serge Mangin.

Oblezenie palacu z krzyzami

Oblezenie palacu z krzyzami

Ku Klux Klan ready for Action

Ku Klux Klan ready for Action

Karykatura z New Yor Timesa

Karykatura z New Yor Timesa
Mozesz oczekiwac najgorszego

Messerschmidt Me 264

Messerschmidt Me 264
Zdolny do przelotu z ladunkiem bomb z Europy do USA. Model dla amerykanskich bombowcow klasy B

Przywracaja nazistowskie nazwy

Przywracaja nazistowskie nazwy
"Nazi Poland" (Nazistowska Polska) - takiego określenia użył w piątek 22 pazdziernika 2010 r.czołowy amerykański dziennik "Los Angeles Times". W anglojęzycznej wersji strony zamiast ''al. J. Ch. Szucha'' widniała: ''al. Gestapo'' - donosi o pomyłce Radio ZET.

Bog slonce Kopernika emanuje swiat

Bog slonce Kopernika emanuje swiat

Warszawa. Tuż po godzinie 8 rano usunięto sprzed Pałacu Prezydenckiego krzyż upamiętniający ofiary katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku. Krzyż został przeniesiony do kaplicy Pałacu Prezydenckiego, o czym po godzinie 9 poinformował, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski. Krzyż został przeniesiony bez rozgłosu po pięciu miesiącach od jego ustawienia. Na Krakowskim Przedmieściu przed Pałacem Prezydenckim uprzątnięta została część barierek ograniczających dostęp do krzyża i Pałacu. Tak zwani obrońcy krzyża zapowiadają jednak spotkanie przed Pałacem dziś wieczorem

Sekcja jednej z ofiar

Sekcja jednej z ofiar
dla posla Macierewicza. Polish crew's decision to try to land  at the airport in Smolensk was "totally irrational," Polish investigator Edmund Klich told the daily Gazeta Wyborcza newspaper on Tuesday (Sept. 28, 2010).Klich, who is an experienced pilot, believes the plane had no conditions for landing in thick fog.  Thus, he supposes pilots may have been under pressure.

Swastyki z kaczych nozek

Swastyki z kaczych nozek
The Polish Catholic paper “Maly Dziennik” edited by Father Marian Kolbe, whom John Paul II raised to the rank of a saint expressed its antisemitism as follows: “Jews must be compelled to emigrate, not by Nazi methods but by withdrawing their citizenship and reorganizing our national economy according to the needs of the Polish people. There is no other way.” He did not say where more than 3 millions people were supposed to go. Let me remind here that another Polish priest father Jozef Kruszynski of the Catholic University of Lublin, the same university where Prof. Karol Wojtyla used to teach ethics, wrote: “If the world is to be rid of the Jewish scourge, it would be necessary to exterminate them, down to the last one.” W maju na łamach "The Wall Street Journal" pojawił się zwrot "polski obóz koncentracyjny". Amerykanie polskiego pochodzenia protestowali przed redakcją tego dziennika, jednakże "The Wall Street Journal" nie chce usunąć tego znieważającego wyrażenia ze swojej strony internetowej.

To juz prawie zamach stanu

To juz prawie zamach stanu
"Obrońcy krzyża" sprzed Pałacu Prezydenckiego piątkową demonstrację na Krakowskim Przedmieściu nazywają sukcesem i mówią już o kolejnych. Zapowiadają, że we wtorek mogą wesprzeć ich związkowcy z "Solidarności", którzy przyjadą do Warszawy protestować przed Sejmem w sprawach gospodarczych.

Najnizszy mezczyzna swiata

Najnizszy mezczyzna swiata
24-letni Edward zyjacy w Bogocie mierzy niewiele ponad 70 cm.

Aleksander Aleksiejew, nowy amb. Rosji w Warszawie

Aleksander Aleksiejew, nowy amb. Rosji w Warszawie

America coming back to God

America coming back to God
Glenn Beck Rally: America Turning Back to God "Something beyond imagination is happening," he said. "America today begins to turn back to God."The crowd — organizers had a permit for 300,000 — was a sea of people standing shoulder to shoulder across large expanses of the Mall. It was not clear how many tea party activists were in the crowd, but the sheer size of the turnout helped demonstrate the size and potential national influence of the movement. Activists distributed fliers urging voters "dump Obama." The pamphlet included a picture of the president with a Hitler-style mustache. Click on the link to see the picture.

Prezydent, klęcząc przed obrazem Matki Bożej, myślał o swoich poprzednikach - zarówno tych z odległej historii, jak i o Lechu Kaczyńskim, który również na Jasnej Górze swoją służbę ofiarował Bogu i Matce Bożej. - Myślę także o nas wszystkich, że gdzieś w każdym z nas jest taka potrzeba, żeby czuć się przytulonym przez Matkę Bożą i żeby czuć, że wszyscy inni ludzie wokół nas myślą podobnie; gdzieś w tym samym miejscu szukają tego, co w życiu najważniejsze. Tu jest źródło siły Polski, tu jest źródło siły każdego z nas - dodał Komorowski, dziękując za możliwość modlitwy, spotkania i "dotknięcia tego źródła wielkiej, pięknej siły".

Orlando, Fl. Obraz Jana Pawla II w rezydencji biskupa Wenskyego

Orlando, Fl. Obraz Jana Pawla II w rezydencji biskupa Wenskyego
Ta Maryja jest w wieku nastolatki, jak Maryja z klapy marynarki L. Walesy. W rzeczywistosci Maryja czestochowska jest w wieku 40-50 lat. Solidarnosciowa Madonna zostala dostosowana do ery seksu, narkotykow i pedofilii. Nie osadzajcie Polacy R. Polanskiego!

Ogrodzenie gulagu na wyspie Wajgacz w strefie polarnej

Ogrodzenie gulagu na wyspie Wajgacz w strefie polarnej

Izolatka gulagu w Permie

Izolatka gulagu w Permie

Various Human Skeletons

Various Human Skeletons
A. Present day modern man which averages about 6-feet tall + or – several inches or more. B. 15-foot human skeleton found in southeast Turkey in late 1950’s in the Euphrates valley during road construction. Many tombs containing giants were uncovered here. This pertains to the picture of the giant human femur and myself above. C. Maximinus Thrax Ceaser of Rome 235-238 A.D. This was an 8′ 6″ skeleton. D. Goliath was about 9 feet + or – a few inches. I Samuel 17:4 late 11th century. E. King Og spoken of in Deuteronomy 3:11 whose iron bedstead was approximately 14-feet by 6-feet wide. King Og was at least 12-feet tall, yet some claim up to 18. F. A 19′6″ human skeleton found in 1577 A.D. under an overturned oak tree in the Canton of Lucerne. G. 23-foot tall skeleton found in 1456 A.D. beside a river in Valence, France. H. A 25′ 6 ” skeleton found in 1613 A.D. near the castle of Chaumont in France. This was claimed to be a nearly complete find. I. Almost beyond comprehension or believability was the find of the two separate 36-foot human remains uncovered by Carthaginians somewhere between 200-600 B.C.

Krol Szwecji zwiedza wystawe chinskiej armii terrakotowej

Krol Szwecji zwiedza wystawe chinskiej armii terrakotowej

Rozne dinozaury z dluga i krotka szyja

Rozne dinozaury z dluga i krotka szyja
Wystawa w Hong Kongu 15 lipca 2010 r.

Nowy gatunek dinozaura (ceratopsid) znaleziony w Chinach

Nowy gatunek dinozaura (ceratopsid) znaleziony w Chinach

Najslynniejszy heliocentryk

Najslynniejszy heliocentryk
zobacz w blogu nazistowski znaczek z Kopernikiem

Koperniku prowadz

Koperniku prowadz
Po raz drugi Toruń stał się centrum wszechświata. Świetlne instalacje artystów z Polski, Wielkiej Brytanii, Portugalii i Brazylii zamieniły miasto w gigantyczny Układ Słoneczny Po bruku Rynku Staromiejskiego toczyło się wielkie „Słońce”, które Wiesław Smużny zamienił w balon, jarzący się od wnętrza tajemniczym światłem. Największą radość miały dzieci, próbujące je podrzucić lub popchnąć jak piłkę.

Patriarcha Cyryl i Prezydent Medviediev uczestnicza w ceremonii konsekracji odnalezionej ikony

Patriarcha Cyryl i Prezydent Medviediev uczestnicza w ceremonii konsekracji odnalezionej ikony

Warszawa. W południe konferencję prasową zwołali tak zwani obrońcy krzyża. W imieniu koczujących pod Ministerstwem Kultury oświadczenie wygłosił Mariusz Bulski. Obrońcy zapowiedzieli, że powołany w ostatnich dniach komitet budowy pomnika ogłosi międzynarodowy konkurs z udziałem autorytetów z dziedziny sztuki i architektury. Konkurs ma wyłonić projekt pomnika, który godnie upamiętni ofiary katastrofy. Grupa tak zwanych obrońców krzyża wezwała też do dialogu, żądając uwzględnienia ich stanowiska w sprawie krzyża smoleńskiego. Zapowiedzieli także, że pod krzyżem przetrwają nawet zimę

Krzyzak z tarcza

Krzyzak z tarcza
Philip Johnson, leader of the Intelligent design movement, writes, “the philosophy that fueled German militarism and Hitlerism is taught as fact in every American Public school, with no disagreement allowed.”

Ewolucja w akcji

Ewolucja w akcji
Zgodnie z prawem naturalnym

Inspiracja dla pomnika w ksztalcie rak

Inspiracja dla pomnika w ksztalcie rak
1 kwietnia 1938 r. austriacki Kardynal T. Innitzer wyrazil wobec Kard. Adolfa Bertrama, przewodniczacego Niemieckiej Konferencji Biskupow, nadzieje ze niemieccy biskupi popra deklaracje austriackiego episkopatu co sie tyczy plebiscytu, ktory mial zadecydowac o Anschlussie. Dodal, ze taka deklaracja nie moze byc “oslabiona restrykcyjnymi klauzulami.” Pod listem, podpis austriackiego Prymasa poprzedzony jest napisanym odrecznie “Und Heil Hitler”. W plebiscycie z 10 kwietnia 99% glosujacych opowiedzialo sie za Hitlerem. I tak Niemcy zostaly wchloniete przez Austrie dla celow katolickiego antysemityzmu Triumf Hitlera byl zwiastowany trzema artykulami poswieconymi “Kwestii Zydowskiej” opublikowanymi w maju 1937 r. w “La Civilta Cattolica.” W pierwszym artykule anonimowy autor zapewnia, ze Judaizm, to obce cialo. “Sa tylko dwa mozliwe rozwiazania: eliminacja badz segregacja. Eliminacja moze byc osiagnieta na trzy sposoby: poprzez zdecydowana wrogosc, przez zniszczenie, we wrogi lecz mniej okrutny sposob, przez wygnanie…” Jak to uczniono w Polsce po marcu 1968 r! W tej tradycji miesci sie triumfalny powrot arcyksieznej Habsburg do Zywca opisany niedawno w “Polityce”. Jakiez to osiagniecia zakwalifikowaly ja do wielkiego artykulu w najpowazniejszym politycznym tygodniku Polski, poza lektura dziela sw. Tomasza z Akwinu? Kliknij by zobaczyc plakat propagujacy ow plebiscyt, ktory zostal przeprowadzony 10 kwietnia!

Od Darwina do Hitlera

Od Darwina do Hitlera

Turysci porazeni piorunem pod krzyzem na Giewoncie

Turysci porazeni piorunem pod krzyzem na Giewoncie

Maryja nawrocona na poganski heliocentryzm

Maryja nawrocona na poganski heliocentryzm

28 lipca archeologowie bulgarscy znalezli relikwie w postaci urny wbudowanej w starozytny oltarz na wyspie nieopodal Sozopola. Oglosili, ze relikwie sw. Jana Chciciela to:czesc kosci ramienia, stopy, zab i kosc twarzowa. Jan Chrzciciel jest uznawany za ojca chrzestnego Jezusa.

Przedmowa kardynala Nicolasa Schoenberga do De revolutionibus

Przedmowa kardynala Nicolasa Schoenberga do De revolutionibus

1943 lat pozniej

1943 lat pozniej

Ukrzyzowanie z Tora

Ukrzyzowanie z Tora
Jezus na osiolku z matka (Jozef w tle) ucieka do Egiptu

Zydowskie korzenie chrzescijanstwa

Zydowskie korzenie chrzescijanstwa

Budda byl gejem

Budda byl gejem

Przedchrzescijanski krzyz z Irlandii (zatajony przed wiernymi)

Przedchrzescijanski krzyz z Irlandii (zatajony przed wiernymi)

Urban VIII: "Na kolana heretyku"

Urban VIII: "Na kolana heretyku"
Galileusz: "Ale ziemia sie porusza!"

Money, money, czyli tonsurowany "handeles"

Money, money, czyli tonsurowany "handeles"

Boze przebacz

Boze przebacz

Prof. Page Smith observed in his book Killing the Spirit. Higher Education in America: “

Prof. Page Smith observed in his book Killing the Spirit. Higher Education in America: “
Rosenstock-Huessy had experienced the resentment and hostility of his Harvard colleagues (one of them referred to him as “that little squirt”) because he refused to genuflect to two of the reigning deities of the academic world, Marx and Freud, and occasionally spoke favorably of God. (...) Academic fundamentalism is at issue, the stubborn refusal of the academy to acknowledge any truth that does not conform to professional dogmas”.(pp.XII and 5)

Pomnik M. Jacksona w Pradze

Pomnik M. Jacksona w Pradze
wyrazate sama idee jak portret M. Kopernika modlacego sie do Zbawiciela

Sesja plenarna w gmachu Opery krakowskiej w oczekiwaniu na przylot H. Clinton

Sesja plenarna w gmachu Opery krakowskiej w oczekiwaniu na przylot H. Clinton

Twarz boga slonce M. Kopernika

Twarz boga slonce M. Kopernika

Krakatoa, Indonesia

Krakatoa, Indonesia

Mavi Marmara z geocentrycznym logo

Mavi Marmara z geocentrycznym logo
Muzulmanie obawiaja sie, ze ateistyczny heliocentryzm i darwinizm uznawane za sprawdziany postepu w swieckich i intelektualnych kregach w ostatecznosci doprowadzilyby do upadku spolecznosc zydowska i muzulmanska na Bliskim wschodzie. Nieunikniony bylby przelew krwi, poniewaz te zbrodnicze ideologie wierza ze konflikt jest istotnym warunkiem postepu.

Friday, October 29, 2010

Spoleczne zastsowania heliocentryzmu

Astronomowie zapatrzeni w swe teleskopy i z uwaga skupiona na rownaniach rozniczkowych, od ktorych, jak wierza zaleza losy tego swiata nie poswiecali i nadal nie poswiecaja uwagi tak przyziemnym sprawom jak funkcjonowanie ich naukowej dyscypliny w zyciu spolecznym. Nie musze przekonywac o znaczeniu medycyny w zyciu codziennym i takie samo znaczenie dla zycia spoleczenstw od zarania dziejow miala astronomia, czy raczej, jak wtedy byla zwana, astrologia, ktora pouczala w jakich porach nalezy upuszczac krew i w jakich dniach nalezalo sie miec na bacznosci przed okreslonymi dzialaniami. Astrologiczne przepowiednie nadal sa uwaznie studiowane przez miliardy ludzi na calym swiecie i zadna gazeta nie eliminuje tych zakatkow przesadu.

Od najdawniejszych czasow heliocentryzm w jego spoleczno-religijnym uksztaltowaniu okreslal mysli i dzialania calych spoleczenstw, o czym przekonuja okreslone inicjatywy rzymskich cesarzy. I tak cesarz Aurelian przywlaszczyl sobie ze swiatyni slonca w Palmirze w Syrii wielki posag boga slonce Baala i przywiozl go do Rzymu. Aurelian nazywany byl “cesarz-slonce” tak jak wieki pozniej krol francuski Ludwik XIV bedzie nazywany “krol-slonce” (Le roi soleil). Tenze Aurelian przetransportowal takze do Rzymu posag boga slonce Heliosa takze z Palmiry w Syrii, (a nie spod Warszawy). Nic dziwnego, ze rozwazania nad tymi faktami sklonily sw. Augustyna do nazwania Rzymu “drugim Babilonem” i “corka pierwszego Babilonu.”

Skad to upodobanie do boga slonce. Wszak religie politeistyczne zaludnione byly nieprzeliczonymi bostwami (w religiach Indii doliczono sie ok. 30 milionow roznych bogow). Ale slonce w wyobrazni prostego ludu zawsze odgrywalo najwazniejsza role. To ono, jak wierzono budzilo do zycia przyrode po zimowym obumarciu i jego energia podtrzymywala ja przy zyciu i ona zapewniala jej bujna urodzajnosc. W Indicha nazwanie najwazniejszego boga 'Brahma' znaczylo po prostu 'energia' i podobnie faraon Achenaten podniosl cieplo do rangi bostwa i nazwal je 'Jednym'. Kolo, ktore swym ksztaltem nasladowalo ksztalt slonecznego dysku stalo sie najswietsza figura starozytnosci utrwalana w niezliczonych kregach kamiennych otaczajacych symbol slonecznej plodnosci, czyli phallusa nazywanego w Indiach Lingam.

Akt stworzeniqa przedstawiany byl jako hieros gamos, czyli swiete wesele, jako akt seksualny boga Sziwy i jego zenskiej partnerki Szakti. Droga mleczna na niebie byla wyjasniana jako Mleczny Ocean, czyli sperma boga Sziwy w ktorym zycie powstawalo tak jak powstaje maslo w maselniczce poprzez burzenie mleka.Cala wspolczesna mitologia o pozaziemskim zyciu (Extraterrestrials) ma swe zrodlo w owej prastarej fallicznej doktrynie i nawet teologowie nie sa wolni od jej wplywu. Niektorzy nadal uznaja gwiazdy za “sperme Boga”, ktora z racji swych zyciodajnych wartosci moze wydac zycie takze w postaci inteligentnych stworzen, ktore moga nawiedzac ziemie, a nawet uprowadzac jej mieszkancow, o czym prawie codziennie czytaja i sluchaja miliony Amerykanow.

We wszystkich systemach mitologicznych slonce odgrywalo pierwszoplanowa role. Slawione bylo jako lider, przywodca i ojciec planet i gwiazd identycznie jak w dziele Kopernika. Odwieczny dogmat religii solarnej gloszony przez wszystkich “naukowcow” starozytnosci nazywanych gnostykami wpajal w ludzi przekonanie, ze “tak jak na gorze, tak jest n a dole”. Innymi slowy; tak jak na gorze panuje niepodzilenie bog slonce, tak na dole sprawowac musi absolutna, niepodzielna wladze jego “syn” za jekiego uznawany byl kazdy ziemski wladca czy to faraon, czy rzymski cesarz, czy krol okreslonego kraju.

W Indiach, gdzie termin “deva' (bog) wywodzi sie od rdzenia div 'swiecic' medrcy okreslani byli nazwaniem dzamad-agni, czyli “ci ktorzy znaja tozsamosc boga i ognia (czyli slonca). W wielu dokumentach Budda nazywany jest “slupem (czy kolumna) ognia”, co sklonilo wielu wspolczesnych historykow do uznania tego filozofa za inkarnacje boga ognia (Agni, od tego terminu pochodzi polskie nazwanie 'ogien'). W jezyku mitu taka wiara byla wyrazana w nauce, ze jego matka zostala zaplodniona przez promien slonca. W mitologii Rzymu gloszono, ze matka cesarza Augusta Atia zostala zaplodniona podczas nocnej wizyty w swiatyni Apolla przez jego symboliczne zwierze czyli weza. Weze byly symbolami slonecznych bostw z uwagi na ich waski ksztalt kojarzacy sie z wiazka slonecznych promieni, a takze z uwagi na ich odnawianie skory, co sugerowalo niesmiertelnosc. Kobiety zapewne boleja, ze Stworca nie obdarowal ich podobna wlasciwoscia. Zaoszczedzilyby duzo pieniedzy na kremach i innych chemikaliach, ktore wcieraja w skore ich twarzy.

Religia solarna w polaczeniu z heliocentryczna symbolika kol otaczajacych boga slonce wypracowana zostala w buddokratycznej formie lamaistycznego panstwa w Tybecie. Jej hieroglifem stal sie upowszechniony w literaturze z nia zwiazanej slogan “polityka galaktyczna” czy “polityka mandalistyczna” Identycznie jak w systemie heliocentrycznym glowne klasztory Tybetu “obiegaja” niby planety najwyzsza inkarnacje Tybetu, boga-krola” czyli wladce nazywanego czakravartin (doslownie “tego, ktory wierci kolem” ktory w filozofii Arystotelsa nazywany jest Pierwszym Poruszycielem) z Lhasy i ktore tworza wraz nim 'zywa' mandale. Mandala to jest figura przedstawiajaca kwadrat w kregu.Od 'vartin' wywodzi sie lacinskie vertere oznaczajace obrotowy ruch ziemi; takze w j. rosyjskim 'ziemlja wiertitsja'.

Symbolika mandali zwiazana jest scisle z tzw. Swieta geometria, ktorej fundamentalne dogmaty staly sie ideowa baza europejskiej masonerii (w staroangielszczyznie masonry znaczyla geometria). Arabskie i greckie spekulacje matematyczne inspiroaly sie ideami Rig Wedy. Pisma te obligowaly kazdego ojca rodziny do wykonywania kazdego dnia pewnych aktow kultowych zwanych purvas Dla ich urzeczywistneinia musial on zapalic w swym domu trzy rodzaje ognia, ktore mialay strzec jego domu dzieki umieszczeniu ich na oltarzach odznaczajacych sie specjalnym ksztaltem. Ognie te mialy nazwy: Dakszina, Garhapaty i Ahavanija. Oltarze te musialy byc zbudowane zgodnie z zaplanowanym wzorem, bowiem swymi ksztaltami i powierzchnia laczyly sie we wzajemnych relacjach. Takze Kopernik niby jakis czakravartin “wstrzymal slonce i kreci ziemia”


Modlitwa Kopernika


“Nie proszę o łaskę udzieloną Pawłowi, ani nie błagam o przebaczenie udzielone Piotrowi, ale nieustannie modlę się o przebaczenie jakim obdarowałeś z drzewa krzyża morderce.” Ta modlitwa cytowana jest pod portretem Kopernika w muzeum UJ, w Krakowie. W babilonskiej heliocentrycznej teologii bog Enlil obiecuje innemu bogu Enki, ze nie wyeksterminuje ludzkosci potopem, jesli ludzie beda praktykowac kontrole urodzin i zyc stosownie do ograniczonych zasobow naturalnego swiata. Jesli jednak ludzkosc nie zachowa umiaru zostanie zgladzona. Szczegolnie drastyczna forma kontroli urodzen byly ofiary z pierworodnych dzieci skladane bogu slonce Baalowi. W greckiej helio-teologii bog slonce Kronos pozeral wlasne dzieci natychmiast po urodzeniu.

Frank Cumont w dziele Astrologia i religia wśròd Grekòw i R zymian pisze: “Z astrologicznych spekulacji Chaldejczycy wywiedli cały system religijnych dogmatòw. Słońce umieszczone pośrodku planet określa ich harmonijne ruchy. Jego żar popędza je do przodu, a następnie przyciąga je napowròt do siebie i w ten sposòb stale kontroluje ono i określa, stosownie do swych ròżnych aspektòw kierunek ich biegòw I ich oddzływanie na ziemię. Ogniste serce tego świata, ożywia ono ten wielki organism, a ponieważ gwiazdy są posłuszne jego komendzie, panuje ono niepodzielnie nad wszechświatem. Promieniowanie jego splendoru oświetla boski ogrom nieba, ale zarazem w tej jasności jest inteligencja, jet ono początkiem wszelkiego rozumu, a jako, niezmordowany siejwca rozsiewa ono niezmordowanie na świat poniżej nasiona żniwa dusz (logos spermatikos). Nasze kròtkie życie jest tylko szczegòlną formą uniwersalnego życia…Ta naturalistyczna teologia narzuciła Rzymowi i innym narodom kult Niepokonanego Słońca (Sol Invictus) jako władcy całej natury, stwòrcy i protektora ludzi.”

Kopernik wiedzial wiec jako religie promowal swym dzielem i to tlumaczy jego pokutna modlitwe. Angielska socjalistka Annie Besant propagowala kontrole urodzin w broszurze p.t. “Owoc filozofii” i ta propaganda weszla do wszystkich socjalistycznych programow. Szla ona w prze z propaganda wolnej milosci w kazdej formie, zoofili nie wylaczajac. Przykazanie “nie cudzoloz' stalo sie przedmiotem szyderstw i zostalo usuniete z kodeksow karnych “nowoczesnego” swiata, w ktorym dzieci nie sa uznawane za blogoslawienstwo.

Cudzolostwo powoduje rozpad malzenstwa, a wiec jego niewinnymi ofiarami zawsze i wszedzie byly dzieci. Ale w okrutnym swiecie nauki nie ma milosci do dzieci. Swymi potrzebami uszczuplaja one zasoby naturalnego swiata, nad ktorym opieki nie sprawuje Bog, ale martwa materia. I ta babilonska nauka nadal okresla umysly utytulowanych naukowcow, noblistow nie wylaczajac. Nie co innego ale owa naukowa umyslwowsc ponosi odpowiedzialnosc za wyabortyowanie w samej Ameryce ok. 10 milionow dzieci od poczatku wojny w Iraku, wedlug danych zawartych w blogs4brownback. Wedlug tego blogu owa naukowa umyslowosc ksztaltuje bezbozna nauka M. Kopernika. I w tym sensie nalezy nalezy interpretowac jego wlasne przyznanie sie do winy za masowe ludobojstwo.

W 'nowoczesnym”, naukowym swiecie wyznajacym hipoteze sprzed tysiecy lat na inteligencje starano sie wplywac poprzez zachwalanie filozoficznych dogmatow, ktore swymi rzekomo racjonalnymi naukami mialy gorowac nad Objawiona nauka Boga. Opisowi Stworzenia z Ksiego Rodzajow przeciwstawiono system ewolucyjny. Stworca w owym filozoficznym systemie nie jest osobowy Bog Biblii, ale materialny, martwy bozek slonce slawiony na kartach “De revolutionibus…” W tym materialistycznym systemie od samego poczatku obserwowac mozemy wszyskie aberracje spoleczne, ktore przez ich tworcow okreslane beda jako niezwykle osiagniecia ich racjonalnej nauki.

W powiesci Miranda polski poeta Antoni Lange opisal caly ow zbojecki system ktory w apologii pierwszego wielbiciela Galileusza, mnicha T. Campanelli uznany zostal za idealne panstwo o nazwie Sloncogrod (Civitas Solis), w ktorym najwazniejsza pozycje zajmowala swiatynia Slonca. Eugenika zaaproboana przez mnicha Campanelle dla hodowania czystej rasy w jego Republice Slonca stala sie sztandarowa dziedzina calej wspolczesnej nauki, ktorej naczelna zasada jest eliminacja jednostek przyczyniajacych sie rzekomo do rasowej degradacji spoleczenstw. Przez kontrast do heliocentrycznego Sloncogrodu utworzono w zargonie socjalitycznych partii termin Ciemnogrod, ktorym oznaczano ludzi nadal wyznajacych nauki biblijnego Boga.

Zerknijmy w umyslowosc owych kaplanow nowej religii naukowej noszacych wszelkie mozliwe tytuly i nagradzanych wszeklkimi mozliwymi wyroznieniami i dyplomami, tak by prostaczkowie czuli sie oniesmieleni ich “boskim” oswieceniem i nie odwazyli sie zbytnio protestowac. Ktoryz z tych lumianrzy odwazylby sie wypowiedziec slowo krytyki pod adresem ewolucjonizmu, czy heliocentryzmu po aprobacie tych bezboznych systemow przez wszechwladnych politykow? Inny angielski socjalista Sidney Webb, podobnie jak obecni czlonkowie SLD glosil eugeniczne credo:

To co my eugenicy musimy uczynic to przede wszystkim “zniesc” ustawe o pomocy dla ubogich przewidujaca pomoc dla pozbawionych srodkow do zycia i zastapic ja inteligentna polityka obliczona na taka zmiane spolecznego srodowiska, ktora zniechecalaby albo zapobiegalaby mnozeniu sie owych jednostek pozostajacych ponizej narodowego minimum dostosowania do walki o byt. “Humanistyczny” filozof Bertrand Russel postulowal: “Obecny stan prawa, opinii publicznej, i naszego systemu ekonomicznego odznacza sie tendencja do degradowania jakosci rasy, a to przez to, ze najgorsza polowe ludnosci czyni rodzicami wiecej niz polowy nastepnej generacji…Potrzebny jest nowy system, jesli narody europejskie nie maja sie zdegenerowac.” Gomulkowska ustawa o aborcji byla logiczna konsekwencja jego lewicowych przekonan i dzis jest postulowana przez jego jawnych p utajonych wielbicieli.
Jakiz to nowy system mial na mysli “wielki” filozof brytyjski? Jego tajemnice zdradzil Lord Horder, lekarz nadworny krola brytyjskiego, ktory w przedmwie do nikczemnego dziela p.t. The Fight for Our National Intelligence wyrazil uznanie dla nazistowskiego systemu za to, ze “jako pierwszy zaakceptowal sterylizacje wraz z pozytywna emfaza na ulepszanie rasy.” W 1930 r., z inicjatywy owego nadwornego lekarza brytyjskiego krola utworzona zostala National Birth Control Council, nad ktora bedzie sprawowal wladze jako Przewodniczacy. W sklad jej zarzadu weszly tak znane osobistosci jak John Maynard Keynes, Wells i wlasnie filozof Russel. Nazistowscy bojowkarze uczcili owo rzekome dobrodziejstwo piesnia spiewana podczas nizliczonych marszow po ulicach z pochodniami: “Nienawidze / tlumu / malych ludzi / przecietnych ludzi / ktorzy pochylaja glowy / i jedza,i spia i plodza dzieci /. W nazistowskich Niemczech wyznawana byla idea panbabilonizmu, czyli wiara, ze cala cywilizacja ludzkosci byla dzielem babilonskich czcicieli boga slonce. To dlatego nazisci uczcili piecsetna rocznice urodzin Kopernika wydajac w Generalnej Gubernii
znaczek z jego podobizna

Piaty z dynastii Dalaj Lamow zainicjowal budowe “Czerwonej (czyt. Ognistej) Gory” czyli zamku Potala o wiele wiekszego od Wawelu. Potala stala sie znana jako “rezydencja bogow” porownywalna z greckim Olimpem. Stalinowski kult jednostki wzorowal sie na lamaistowskim kulcie monarchy. Piaty Dalaj Lama swiecil w tym samym czasie jak francuski Ludwik XIV (1638-1715). Wierzono, ze obydwaj wladcy czerpali swa wladze z tej samej “boskiej energii” wszechmocnego boga slonce. Ta ideologia, ktora w Polsce zaowocowala tytulem “Najjasniejszy Pan” rozciagala sie na obszarach od Azji do Europy, podobnie jak pozniej – komunizm. Wladcy perscy, podobnie jak wczesniejsi egipscy faraonowie uznawali sie za “braci slonca i ksiezyca”, zas rzymscy cezarowie uznawani byli za awatarow Heliosa.

W Syrii wierzono, ze bog slonce Surja schodzil na ziemie w ludzkiej postaci i pozostawil na niej rase opisywana w greckich mitach pod nazwa Heliadow. Bog Surja nazywany byl Krolem Gwiaz i Planet, co zainspirowalo kopernikowska wizje krolewksiego tronu boga slonce. Na Zachodzie odpowiednikiem polskiego tytulu “Najjasniejszy Pan” byl tytul “Moje Slonce”. Wczesny syryjski heretyk Marcjon uznawal Jezusa za awatara boga Surji, ktory jasko taki nie mial nic wspolnego z Bogiem Biblii. Gnostycy podzielali owa sloneczna religie Marcjona. Zostala ona odrzucona przez Rzym, ale przyjeto jego propozycje ustanowienia odrebnego chrzescijanskiego kanonu pism czyli Nowego Testamentu. Dla najwczesniejszych chrzescijan Pismem Swietym byla Biblia Zydow.

W okresie rzymskiego cesarstwa wladza polityczna Indii rozciagala sie na obszarach wspolczesnych Indii, Pakistanu, Uzbekistanu, Tadzykistanu, Nepalu, Bhutanu, Burmy i czesci Tybetu. Na obszarze polwyspu apeninskiego wplywy religii Indii potwierdzaja ikony boga Sziwy, czyli jego lingamy (phallusy) eksponowane obecnie w etruskim departamencie Muzeum Watykanskiego. Samo nazwanie Watykan wywodzi sie prawodopodobnie od sanskryckiego slowa vatica oznaczajacego pustelnie, zas termin papa (papiez) ma swoj rodowod w sanskryckim slowie papa-ha oznaczajacym kaplana odpuszczajacego grzechy. Do tej tradycji rligijnej nawiazywal pozniejszy handel odpustami, ktoremu wojne wypowiedzial Luter. Ten handel sprzeczny byl z odkupiecielska ofiara Jezusa na krzyzu. Zaden papiez nie umarl na krzyzu, wiec nie mial mocy “odpuszczania grzechow”. Z tej perspektywy lepiej widac polityczne kulisy kopernikanizmu jako ideowej zapory przed Reformacja.

Wiara, ze bog slonce byl protektorem cesarzy, ze nadnaturalne emanacje splywaly z jednego na drugiego doprowadzila z czasem do wypracowania dogmatu ich konsubstancjalnosci, ktory przemycony zostal do nicejskiego creda w terminie homoousios oznaczajacym konsubstancjalnosc trzech osob Trojcy sw.. Ten dogmat w przypadku angielskiej Elzbiety I, jak gloszono, potwierdzony byl przez portrety na ktorych twarz krolowej, swieci niby slonce.
Szekspir natychmiast podchwycil modny, renesansowy heliocentryzm i poslugiwal sie nim dla gloszenie wiekszej chwaly brytyjskiej monarchii: “Chwalebna planeta Sol / W szlachetnej eminencji siedzaca na tronie i zajmujaca miejsce / w srodku innych... / Slonce jest nie tylko krolem nieba / Ale jest on! Jak krol / Zas Krol jest jak slonce. Konsubstancjalnosc Boga, Slonce i Krola jest potwierdzona przez rzekome “uzdrowicielskie moce angielskiego Krola” pochodzace z “uzdrowicielskiego oka Sola.” To “uzdrowicielskie oko Sola” umiesczone zostalo na banknocie dolarowym w latach 1930-tych.

Niejaki John Norder w dziele A Christian familiar Comfort porownal panstwo do nieba, zas krolowe Elzbiete I jej Rade do primum mobile, czyli Arystotelesowskiego Pierwszego Poruszyciela, ktory reguluje wszytskie inne ruchy, a sczegolnie ruchy Irlandii. Krol tozsamy ze sloncem jak francuski le roi Soleil stal sie politycznym dogmatem, ktorego nikt nie osmielil sie kwestionowac, tak jak nikt nie kwestionowal kultu jednostki. Wtrace ze ow termin 'jednostka' wywodzi sie z egipskiego kultu Achenatena, ktory nazwal slonce 'Jednym'(monarchos). Ksiazka Irish Masque Johnsona pozwala dobrze uchwycic polityczne sedo owego slonecznego kultu. Obecnosc brytyjskiego krola miala moc przeksztalcic 'dzikiego Irlandczyka' w cywilizowanego dworaka. Bo tak jak slonce uwalnia zycie z lancuchow zimy i wprowadza wiosne, tak tez 'dzikus' stajacy w jego oku przemienia sie i staje sie niby odrodzonym stworzeniem.”

Takie samo polityczne znaczenie wobec ujarzmionych narodow miala olbrzymia twarz Lenina na sloncu wypelniajaca cala sciane moskiewskiego Palacu Zjazdow. Niezliczone poematy slawily Stalina jako “slonce narodow” zsylajace na swych promieniach cywilizujace nauki Marksa i Engelsa, ktorzy slawili Kopernika jako “tytana ludzkosci”.

W angielskim przekladzie dziela Kopernika slonce slawione jest jako “the king in the middest of al who reigned and geeveth lawes of motion to ye rest.” (slonce w srodku wszystkiego, ktore panuje i nadaje prawa ruchu wszystkim.”) Zwroce uwage, ten kopernikowski bog nie nadaje ludziom praw, ktore uwolniaja ich z niewolniczej zaleznosci, jak w przypadku Zydow uwolnionych z niewoli egipskiej, ale niby mechanik gwarantuje wylacznie funkcjonowanie mechanizmu zwanego czlowiekiem. Hinduscy nazisci uznawali Hitlera z inkarnacje ich boga Wisznu, wcielenie sily gwarantujacej kosmiczny lad, czyli jeszcze jednego czakrawartina.

Komunistyczne plakaty ukazywaly najczesciej muskularnego proletariusza za kolem sterowym przypominajacym do zludzenia tzw. “kolo prawa” (wheel of law) z mitologii hinduskiej. Proletariusz symbolizowal w tej sytuacji absolutna wladze proletariatu “wiercacego ziemia” wedle slow Miedzynarodowki: “Ruszajmy z posad bryle swiata...” Przypomne, ze Krolowa Polski z Czestochowy w tzw. Magnificat mowi: “On ubogiego z gnoju wyprowadza i z ksiazetami na lawie posadza...” Byle nie z ksiazetami Kosciola, ostrzega Ojciec Rydzyk. I nie w dobrach odzyskanych przez Kosciol.


Krol Jakub po wyborze na krola Anglii i Szkocji wyglosil w parlemencie wyklad na temat “boskich praw” Krolestwa (Bsilikon Dorn, Dar Boga). Wywodzil: “Krolowie slusznie sa nzywani bogami, poniewaz sprawuja oni na ziemi wladze w taki sam sposob jak Bog sprawuje swoja wladze, bo jesli rozwazycie przymioty Boga, przekonacie sie, ze zgodne sa one z przymiotami uosobionymi przez krola. Bog ma wladze tworzenia badz niszczenia, czynienia rzeczy, czy uniewazniania ich tak jak mu sie spodoba; moze darowac zycie, badz zeslac smierc, moze osadzac wszystkich, nie bedac osadzanym czy pociaganym do odpowiedzialnosci przez nikogo; moze uszlachetniac rzeczy, badz je degradowac, tak jak mu sie spodoba bowiem do Boga naleza zarowno dusze jak i ciala. I taka sama wladze maja krolowie; awansuja badz degraduja swych poddanych, maja wladze wywyzszania i ponizania, wladze zycia i smierci; sa sedziami wszystkich swych poddanychi, we wszystkich sprawach I odpowiadaja tylko przed Bogiem...”

Czastka owego boskiego majestatu byli obdarowani takze hierarchowie angielskiego kosciola; poddani zwaracajac sie do biskupa musieli go tytulowac “Wasza Laskawosc” (Your Grace). W teologii sw. Pawla, ktora stala sie narodowa teologia Anglii obowiazywala wiara w “usprawiedliwienie przez laske Boga” a nie przez wykonywane ucznki. Postepowanie wiernych nie mialo wiekszego znaczenia dla osadu przez Boga, co tez tlumaczy poblazliwosc polskich sadow. Jest to demoralizujaca nauka, ktora miala byc skorygowana przez partie noszaca dumne nazwanie “Prawo I Sprawiedliwosc” czyli uznajaca wage uczynkow. Owo bezprawie sankcjonowane teologia pawla bylo chronicznym zjawiskiem w Polsce, czego dowodem jest rozprawa Modrzewskiego O karze za mezobojstwow ktorej domagal sie adekwatnej kary dla mordercow. Modrzewki nie znalazl uznania w oczach hierrachow i skonczyl zycie na zsylce w zapomnianej wsi.

Znany filozof angielski Bertrand Russel z tytulem Lorda nadajacym mu uprawnienia do zasadania w Izbie Lordow bez potrzeby ubiegania sie o nie w wyborach dodal do “boskich praw” krola darwinowski dogmat o “zachowaniu uprzywieljowanych ras” (preserevation of favoured races”) zgloszony juz w tytule dziela Darwina. Jego jasniepanski wyklad brzmi nastepujaco: “Stopniowo przez selektywna hodowle, przyrodzone roznice miedzy wladcami i poddanymi zwieksza sie do tego stopnia, ze stana sie oni prawie odrebnym gatunkiem (“ludzie jak bogowie”) Bunt plebejuszy stanie sie nie do pomyslenia podobnie jak zorganizowana insurekcja owiec przeciwko praktyce zjadania baraniny.” Wyrazenie “selektywana hodowla” oznaczalo praktyke unikania tzw. Mezaliansow, czyli malzenstw miedzy posiadaczami tzw. Blekitnej krwi i zwyklymi zjadaczami chleba zwanymi w Anglii “commoners” (pospolstwo).

Zgodnmie z ta arystokratyczna praktyka Darwin, jeden z najbogatszych arystokratow Anglii poslubil swa kuzynke pierwszego stopnia z ktora splodzil dziesiecioro dzieci, z ktorych wiekszosc cierpiala rozne uposledzenia jak potomkowie kazirodzcych zwiazkow.

Amerykanie w swej Deklaracji Niepodleglosci wyliczyli wszystkie upokorzenia i bezprawne praktykie brytyjskich monarchow wobec ich kraju, ktore w koncu zmusily ich do zrzucenia jarzma brytyjskiej monarchii i ustanowienia niepodleglego kraju:

“Historia obecnego krola Wielkiej Brytanii jest historia powtarzajacych sie nieprawosci i uzurpacji, ktorych bezposrednim celem jest ustanowienie absolutej tyranii nad tymi Stanami. Przedstawmy calemu swiatu fakty ktore to potwierdzaja.

“Odmowil on swej zgody na Prawa, ktore sa konieczne i zdrowe dla dobra publicznego.

“Zabronil on Gubernatorom ustanawiac Prawa o natychmiastowej i doraznej wadze jesli ich stosowanie nie bylo zawieszone do czasu jego aprobaty, a kiedy pozostawaly one w takim zawieszeniu ignorowal ich rozpatrzenie i aprobate.
“Odmawial on ustanowienia innych praw regulujacych zycie na wielkich obszarach dopoki mieszkancy tych obszarow nie zrzekna sie prawa do reprezentacji w Legislaturze, prawa o wielkim znaczeniu dla nich, lecz zagrazajacego tyranom.
“Zwolywal on zgromadzenia legislacyjne w niezwyklych miejscowosciach, bardzo odleglych od zasobow ich Publicznych Akt, tylko dlatego, by w ten sposob przez niezwykle utrudnienia zmusic ich do zaakceptowania jego widzimisie.
“Rozwiazywal czesto Zgromadzenia Przedstawicielskie, ktore zdecydowanie sprzeciwialy sie pogwalceniom praw ludu.
“Uzaleznil on sedziow na okres sprawowania ich urzedu wylacznie od swej woli a takze wysokosc ich wynagrodzen.

“Ustanowil mnostwo nowych urzedow i naslal nam armie urzednikow dreczacych nasz lud i pozerajacych jego substancje (czyt. materialne zasoby).*
“Utrzymywal posrd nas, w czasie pokoju, armie w stanie pogotowia (czyt. stan wojenny) bez zgody naszych legislatur.

*Por. Rozmnozenie polskich diecezji, biskupich palacow i urzedow z nimi zwiazanych w administracji Kosciola ustanowionej przez Jana Pawla II.


Tego samego rodzaju byla wladza cara, ktory jako wladca III Rzymu przypisywal sobie dodatkowo nieomylnosc: “Prawdziwa autokracja (samovlastie) posiada podwojna nature; absolutna wladze nad ludzmi wobec ktorych reprezentuje boska wladze, a zarazem pelne i dobrowolne podporzadkowanie sie Bogu. Wlasnie z racji owego podporzadkowania, ludzkie prawo staje sie boska prawda, bo pochodzi ono od od wladzy przeniknietej boska prawda!”

Jak dotychczas nikt nie zwrocil uwagi, ze ow carski dogmat ustrojowy zainspirowany zostal matematycznym mistycyzmem Keplera, ktory glosil, ze “zrozumienie matematycznych praw rzadzacych swiatem umozliwilo mu odczytywanie wlasnych mysli Boga i pozwalalo mu nawiazac specjalny kontakt ze Stworca swiata.” Nic lepiej nie obnaza heretyckiej natury heliocentryzmu jak wlasnie owa chelpliwa zadufalosc Keplera, ktora sklonila pieciu kardynalow rzymskiego Kosciola do napietnowania Galileusza jako heretyka. Owo odczytywanie mysli Boga miesci sie w tej samej kategori jak wrozby roznych mediow. Po upadku caratu te sama “naukowa” niemylnosc przypisywala sobie Prawda az do czasu, gdy w 1986 r. Bog poslal komete Halleya z jej toru na polkula polnocna nad polkule poludniowa, co obrocilo wniwecz cala matematyke kosmicznego programu ZSRR. Dowodem owej kleski stala sie stacja Mir, ktorej matematyka potwierdzila prawde geocentrycznej astronomii.

Monarchistyczna ideologia zwiazana od samego poczatku z wyrozniona pozycja slonca w systemie heliocentrycznym uswiadamia range wyzwania jaka autorzy biblijni rzucili nie tylko wladcom Izraela, ale wladcom calego swiata pozostajacego pod wladza monarchow uznawanych za bogow. Wlasnie to wyzwanie pod adresem powszechnie obowiazujacego systemu wladzy ukazuje zakulisowy mechanizm anty-semityzmu, ktorego powszechnosc ma przekonywac watpiacych o rzekomym barbarzynstwie religii Izraela i narodu, ktory ja wyznawal.. Ludzie sprawujacy wladze czuli sie zagrozeni naukami gloszonymi w ksiedze tego nielicznego narodu i czynili wszystko by go zohydzic w oczach swych poddanych. W najwczesniejszym okresie chrzescijanstwa wyznawcy nowej religii traktowani byli identyczmie jak Zydzi, bowiem odmawiali oddawania boskiej czci cesarzom Rzymu, ktorzy glosili sie byc bogami.

Z biegiem czasu, gdy papieze zastapili poganskich cesarzy i uznawani byli przez wiernych za zastepcow Boga na ziemi, jedynie Zydzi trwali w wiernosci swej nauce i odmawiali uzanwania tego kultu, co sprowadzalo na nich te sama nienawistna propagande jaka szerzyli wobec nich najdawniejsi wladcy. Gdy Amerykanie zbuntowali sie przeciwko bezwzglednemu wyzyskowi brytyjskich kolonizatorow ich przedstawiciel, niejaki Tomasz Paine w dziele Common Sense atakowal zasady brytyjskiej monarchii argumentami zaczerpietymi z Biblii.

Biblia opisuje ustanowienie monarchii w Izraelu jako spelnienie woli narodu, ktory, wbrew woli Boga, chcial byc taki sam jak wszystkie inne narody. Taki jest instynkt kierujacy poczynaniami kazdego czlowieka wyrazony w polskim porzekadle “jak wejdziesz miedzy wrony...”. Amerykanie okreslaja takich osobnikow poslusznych owemu stadnemu instynktowi terminem “groupie”. “Groupie” to osobnik, ktory nie odwazy sie wypowiedzc swych mysli jesli mialyby one odrzonic go od “panujacej opinii publicznej.” Tzw. sondaze opinii publicznej maja na celu trzymanie w ryzach wszystkich smialkow majacych odwage gloszenia swych wlasnych pogladow. Ktoz dzis w Polsce, czy w ogole na swiecie ma odwage zanegowac heliocentryczny dogmat gloszacy obroty ziemi, zwalszcza po rehabilitacji Galileusza przez papieza? Zgodnie z wola Boga Zydzi mieli byc takimi smialkami gotowymi do obrony nauk Boga w kazdej sytuacji. Zaden inny narod jak Zydzi nie zna straszliwej ceny jaka przyszlo zaplacic za te postawe uragajaca autorytetom zrownujacym sie swa wiedza z wiedza Boga. Prorok Samuel uswiadomil swemu narodowi spoleczny koszt wyznawania nauki przeczacej Nauce Boga.

Pragnac zapobiec monarchicznemu autokratyzmowi (swojevlastie) Samuel poucza narod by nie pozwalal swemu wladcy mnozyc koni (tj zloconych karet i powozow). Lud winien rowniez baczyc, by wladca nie “zwiekszal liczby zon” jak owi szeikowie w swych haremach, bo na ich wystawne utrzymanie placi swa ciezka praca caly narod. Takze jego skarbiec winien byc pod kontrola narodu, aby wladca nie “pomnazal sobie srebra i zlota”. Kosciol, ktory nigdy nie publikuje swego budzetu nie przestrzega tego prawa, co gwarantuje mu niedozwolone dochody nie podlegajace kontroli przedstawicieli narodu.

Idealny wladca Izraela “mial sobie zapisac w ksiedze odpis Praw Boga, ogloszonych przez Mojzesza pozostajacych pod wladza kaplanow i lewitow. Bojazn Boga miala zapobiegac samodzierzawiu wladcy; mial on przetrzegac slow tego Prawa i wprowadzac je w czyn. Werset 20 17 rozdz. Pwt stanowi dobitnie: “Zeby jego (krola) serce nie wynosilo sie nad jego braci, i zeby od tego przykazania nie zbaczal ani na prawo ani na lewo, aby przedluzyl swoje dni nad swym krolestwem, oraz jego synowie posrod Izraeala.”

To wlasnie lekcewazenie tego prawa przez tzw “krolewieta” wladajace amerykanskimi bankami sprawilo, ze caly narod musial zaplacic miliardy dolarow za ich nieoparte w rzeczywistosci manipulacje i transakcje. Wiara w ateistyczny heliocentryzm ma bardzo wysoka cene. Bogobojni Staropopolacy pytali tonsurowanych wyznawcow heliocentryzmu Wergiliusza: “Ty pasterzu chodzisz uzlocony, owce co jedza?” Jak dotychczas zaden polski polityk sprawujacy odpowiedzialna przed narodem wladze nie zazadal o ks. T. Rydzyka rozliczenia z tzw.”swiadectw udzialowych”, ktore mialy zapobiec upadkowi stoczni. Nikt tez nie osmieli sie ujawnic przestepcow, ktorzy zalali Polske w pierwszych dniach po przejeciu wladzy przez Solidarnosc oceanem nieopodatkowanego alkoholu, ktory doprowadzil do bankructwa polski przemysl spirytusowy. Zaden kompetentny posel nie zada ujawneinia zlodziei importujacych i sprzedajacych tzw dopalacze, ktore zabijaja ludzi. W madrym i proroczym pomacie Franciszka Sokola Szahina chlop “gorzalka zalany” mowi do filozofa wykladajacego mu heliocentryzm: “patrz jak mna ziemia rzuca az lbem tluke o sciany.” Apeluje, walcie Polacy lbami o sciany Centrum Naukowego im. Kopernika az sie rozpadna jak berlinski mur!

The only difference between the "church" of England and the "church" of Rome is that it is popery without the pope!! For monarchy in every instance is the Popery of government (T. Paine)

Cesarz Diocletian kontynuujac wojne swych poprzednikow z “bezboznymi” chrzecijansami, ktorzy uporczywie odmawiali osddawania mu boskiej czci zmuszal ich do powrotu do rzymskiej religii Sol Invictus uwiecznionej w poematach Wergiliusza. Ten kult nigdy wlasciwie nie zostal przezwyciezony, bo mial obroncow w nawyzszych sferach rzymskich elit, a takze poza granicami Rzymu, na obszarach gdzie rozciagala sie wladza indyjskich braminow, ktora siegala takze na polwysep arabski. Pozostaloscia owej prastarej religii Indii w Mekce jest Kaba, w ktorej wieki przed Mahometem byl czczony phallus (sziwaling) Sziwy, czyli phallus boga slonce.

Religijna rewolucja Mahometa polegala na zniszczeniu tego kultu i zastapienie go wiara w osobowego Boga Biblii. Najdobitniej zaleznosc Koranu od religijnych nauk Zydow potwierdzaja te wersety w Koranie, w ktorych Abraham neguje wiare w boga slonce. Sa one zainspirowane podobnymi naukami zapisanymi w Talmudzie w ksiedze Bereszit Rabba 38: 19). Te biblijne korzenie Islamu zjednaly mu sympatie mieszkancow czarnej Afryki, ktorzy nie mogli sie pogodzic z rasistowska degradacja narzucona przez system niewolniczy Rzymu. To tlumaczy bliztkrieg Islamu i jego pochod przez Afryke i podboj czesci Europy, a takze wyparcie indyjskiej religii solarnej z wielkich obszarow Azji. Te zmagania odzyly nie tak dawno w Afganistanie, gdy w toku rewolucji islamskiej zburzone zostaly kolosalne posagi Buddy. Ta wojna nada trwa na obszarze Kaszmiru, gdzie Muzulmanie zmagaja sie z wyznawcami hinduizmu. Pielgrzymka Palikota do sanktuarium Sziwy byla wyrazem poparcia dla strony indyjskiej w tch religijnych zmaganiach.

Rewolucja religijna na obszarach islamskich porownywalna z renesansowym nawrotem do poganskiej religii imperialnego Rzymu uprzedzila o cale wieki ow europejski nawrot do poganstwa. Poswiece jej wiecej uwagi, bo obnaza ona te same tendencje ustrojowe jakie doszly do glosu w rewolucji bolszewickiej, z ktorymi przyszlo sie zmagac Polakom i nie tylko.

Islamski Kopernik nazywal sie Suhrawardi (1144-1234). Naukowym autorytetem stal sie dla niego egipski bozek w malpiej postaci Thoth, ktorego Grecy znali pod nazwaniem Hermes Trismegistus. Suhrawardi glosil, ze system heliocentryczny zostal objawiony wlasnie Thotowi, ktory jak wierzono przekazal Egipcjanom znajmosc matematyki. Podobnie jak wieki pozniej Kepler wyznawcy hermetyzmu glosili, ze moga widziec Boga i rzeczy bezcielesne “okiem umyslu”. Takim samym okiem umyslu portugalskie dziewczynki ogladaly Maryje w fatmskich objawieniach. Suhrawardi zostal skazany na kare smierci za religijny sbotaz i kare wykonano w Aleppo w 1234. Jego prekursor gloszacy podobne nauki niejaki Al Halladz zostal ukrzyzowany w Bagdadzie.

Suhrawardi, ktory reprezentuje kierunek religijny znany jako sufizm pozwolywal sie na werset Koranu utozsamiajacy Allaha ze swiatem “nieba i ziemi” (24:35). Innymi slowy, podobnie jak obecnie czyni to Hamas, Suhrawardi utozsamial Boga Allaha z poganskim bozkiem slonca Baalem, co tez uczynil Kopernik w swym dziele i od czego sie odzegnal przed smiercia.

Suhrawardi okreslany jest w swiecie Islamu jako Szeik al-Iszrak, czyli Mistrz Oswiecenia. Podobnie jak greccy filozofowie doznawal on Boga w kategoriach swiatla (czyli slonca). W jezyku arabskim termin iszrak oznacza pierwsze swiatlo switu pojawiajace sie na wschodzie nazywane przez Grekow Aurora. Nie bylo wiec przypadkiem, ze krazownik, ktory zainicjowal rewolucje bolszewica zwal sie Aurora.Ta nazwa laczyla ideologie bolszewicka wlasnie z filozoficznym buntem wobec osobowego Boga Biblii i Koranu. Ta nazwa miala usposobic przychylnie do rewolucji bolszewickiej muzulman zyjacych w carskiej Rosji.

Idealem wyznawcow sufizmu jest osiagniecie stanu baqa czyli stanu czystej egzystencji (jak w egzystenchalizmie) przez zniszczenie, jak w buddyzmie, poczucia indywidualnego istnienia. Osiagniecie tego stanu ma gwarantowac uznanie calego materialnego swiata za zludzenie (maja). Glosil to w swych poematach inny perski heliocentryk Omar Chajjam, ktory byl takze matematykiem i nalogowym pijakiem. Jego alkoholiczne zwidy podyktowaly mu taki oto pesymistyczny wizerunek heliocentrycznego swiata: “To wszystko, to tylko magiczna gra cieni / Tanczaca w pudle, ktorego swieca jest slonce/ Wokol ktorej my widma jawimy sie i znikamy.”

Wspolczesny iranski heliocentryk, filozof Al Szariati zespolil owo aryjskie poczucie heliocentrycznego zludzenia (maja) z bolszewickim dogmatem negujacym wartosc ludzkiej jednostki uwiecznionym w poemacie Majakowskiego Jedinica nul. Jednostka, to zero. W opisie procesji wokol Kaby Al Szariati znalazl w heliocentryzmie wspolny mianownik laczacy bolszewizm i nazizm. Tym wspoolnym mianownikiem jest Kaba uznana za slonce swiata, ktorej twarz przyciaga do jej orbity: “ Okrazajac Kabe czujesz sie jak maly strumyk laczacy sie z wielka rzeka. Niesiony przez fale tracisz kontakt z ziemia. Napor tlumu cisnie cie tak mocno, ze otrzymujesz nowe zycie. Stajesz sie czastka ludu, stajesz sie czlowiekiem, zywym i wiecznym (jak materia). Stales sie czastka tego uniwersalnego systemu. Okrazajac Allaha/Slonce zapomnisz wkrotce, ze zostales przeksztalcony w czasteczke stopniowo topniejaca i znikajaca (jak podczas kontrakcji po Big bangu). Te sama idee heliocentryzmu wyrazila znana nazistowska wielbicielka Kopernika Leni Riefenstahl w jej Dniu Wolnosci kiedy to wojownicy zespalaja sie ze swastyka, czyli z bogiem sloncem, bo swastyka byla jego odwiecznym symbolem.

W heliocentrycznej filozofii indywidualny, myslacy czlowiek jest niczym o ile nie stanie sie masowym czlowiekiem rewolucji. Apostol Darwinizmu niejaki Tomasz Huxley “wzbogacil” owego masowego czlowieka jego zespoleniem ze swiatem zwierzecym w slowach “I share this catholicity of assimilation with other animals.” Masowy czlowiek bolszewizmu zostal przeksztalcony w masowe zwierze darwinizmu, gdy swa powszechnosc asymilacji dzieli z innymi zwierzetami.”. Ukazuja to karykatury Ahmadinejada jako malpy.


Odwieczna solarna religia poganskiego Rzymu tlumaczy inicjatywe cesarza Hadriana nadania rangi bostwa jego homoseksualnemu kochankowi. Pedofilia nie byla przestepstwem w tej religii, byla “pomostem” laczacym pedofila z jego bogiem. Gnostyk Epiphanes, syn rozwiazlego Karpokratesa porownal swiatlo slonca do milosci i laski boga bo tak jak ono swieci wszedzie i dzieli sie rowno. To my wprowadzamy podzialy na to co dobre i zle, to co moje i twoje, to co czyste i nieczyste do twego co jest niezroznicowane i wszechogranijace. Ten zgola rewolucyjny poglad, ze wszystkie rzeczy sa swiete, ze sa rowne, ze nic nie jest zle, nieczyste, czy nienaturalne, w efekcie logicznego rozumowania doprowadzil do wypracowania stanowiska wyznawcow Karpokratesa wobec natury homoseksualizmu, ktory jak wszystkie inne zjawiska jest “blogoslawiony obecnoscia boga”. Traktowali oni wszystkei formy seksualizmu jako czyste i swiete. Karpokratejczycy doszli do przekonania, ze ludzkosc byla po prostu jeszcze jednym gatunkiem zwierzecym a nie czyms wiecej od reszty stworzenia – poglad, ktory Darwin wypracuje w szczegolach i ktory do dnia dzisiejszego odrzucany jest przez szczerych wyznawcow nauki biblijnej.

Owa gnostyczna nauka odzywa sie echem w wersecie ewangelii sw. Mateusza: “Bo Jego slonce wschodzi nad niegodziwymi i dobrymi, On tez sprawia, ze deszcz pada na prawych i nieprawych. Taki etyczny panteizm usprawiedliwia wszelkie ludzkie poczynania nie tylko jako dobre, ale wrecz boskie. Filozof Spinoza, ktory odrzucial nauke Biblii utozsamil Boga z Natura i pisal o “deus sive natura”, czyli o bogu, ktory jest natura i posiada lono. W Biblii tylko czlowiek zostal stworzony na podobienstwo Boga, lecz w solarnej religii objawionej przez egipskiego malpiego bozka Thotha natura jest dogmatycznie okreslona jako podobienstwo Boga, dogmat, ktory stal sie religijna baza wszystkich tzw. obroncow srodowiska naturalnego, ktorzy uznaja za najwieksze zagrozenie przyszlosci swiata przyrost naturalny ludzkosci.

Teologowie wyznajacy skrycie gnostyczne idealy definiuja chrzescijanstwo jako religie Laski (“Malo mam laski twej”), w kontrascie do judaizmu, ktory nazywaja religia Prawa. Identycznie ujmowali ow problem ewangelista Jan i sw. Pawel. “Prawo nadane zostalo przez Mojzesza, natomiast Laska (Milosc) i Prawda przyszla wraz z Jezusem Chrystusem (wszystkie narody posiadaly kodeksy prawne, nie tylko Zydzi!). Laska zostaje utozsamiona z Prawda zas nadejscie Laski i Prawdy jest traktowane jako objawienie Boga (Rzezba przedstawia Hammurabiego otrzymujacego jego kodes na czubku phallusa boga slonce). To jest kolosalny problem rzutujacy na wszelkie przejawy zycia spolecznego. W systemie prawa wszyscy podlegamy temu samemu prawu, ktore kwalifikuje nasze uczynki jako dobre badz zle i odpowiednio karze przestepcze uczynki. W systemie Laski uczynki ludzkie sa bez znaczenia, wszystko zalezy od dysponenta Laski. System prawny jest systemem demokratycznym traktujacym wszystkich wedlug tych samym kryteriow, system Laski jest systemem arystokratycznym, w ktorym losy jednostek sa okreslane przez widzimisie uprzywilejowanych dysponentow.

Teologia Pawla wyrazone zostala w Dziejach Apostolskich (17:23) w slowach: “”Przechodzac i uwaznie ogladajac wasze przedmioty kultu, znalazlem takze oltarz, na ktorym napisano Nieznanemu Bogu. Glosze wam tego, ktorego czcicicie nie znajac.” Te slowa nie odnosza sie do Boga Biblii, ktory objawil sie Mojzeszowi. Slowa Pawla zostaly zainspirowane nauka filozofa Platona, ktory w swym Fajdrosie (247C) skontrastowal Olimp Zeusa z “nadniebianskim miejscem”, w ktorym mieszka “prawdziwy byt, bez koloru, bez formy ogladany tylko przez rozum” tak jak ogladana jest Maryja we wszystkich jej objawieniach. Gnostycy nazywali owego platonskiego boga Nieznanym, badz Niespolodzonym Bytem, Monada, Otchlania. Wierzyli ze jest on jednoczesnie wszedzie i nigdzie. Jest on suma przestrzeni, materii i energii i jednoczesnie jest tym wszystkim czym swiat nie jest. Ta teologia tlumaczy odrzucenie przez Pawla Prawa Mojzesza. W II Kor (12:9) Pawel definiuje Laske zamiast Prawa jako “niezasluzona zyczliwosc”. W swiecie, w ktorym Laska zastepuje Prawo przywileje zastepuja zasluzone uczynkami wyroznienia.

Przywilej, czy ulaskawienie udzielane bylo nie z mocy prawa ale przez laskawosc, przychylnosc, albo w angielskiej termonologii 'by favor' . Takie jest najglebsze znaczenie darwinowskich “uprzywilejowanych ras” ('favoured races'). Darwinizm jest do pogodzenia z teologia Pawla, ktora jest baza wyznania anglikanskiego. Jest nie do pogodzenia z nauka Boga przekazana przez Mojzesza. Anglikanizm okresla strukture wladzy Narodow Zjednoczonych, w ktorych uprzywilejowane pozycje zajmuja stali czlonkowie Rady Bezpiecznstwa. Ta organizacja nie ma nic wspolnego z duchem demokracji. “Wasza Laskawosc” jest tytulem nalezacym do arystokratycznej godnosci ksiecia (Duke), ksieznej i arcybiskupa, np. His Grace, the Duke of Wellington. W tej teologii “rozgrzeszenie” jest rownoznaczne z ulaskawieniem. Przypomne w Polsce termin “ksiadz” oznaczal zarowno ksiedza jak i ksiecia. Jesli spowiedz jest zakonczona ulaskawieniem, sady sa zbyteczne. Statut Wislicki zjednal Kazimierzowi Wielkiemu nieprzejednana nienawisc Kosciola.

Polski termin 'Gracja” wywodzi sie z greckiej mitologii, w ktorej wystepowaly trzy boginie zwane Charites, ktore Rzym nazwal Gracjami, tak dobrze znane z obrazu Primavera (Wiosna) Ich imiona brzmialy: Aglaia, Thalia i Euphozyna. W Grecji znane byly takze pod nazwa Heliades czyli corek boga slonca Heliosa. Tzw. Szatanskie wersety w Koranie odnosily sie do trzech corek Allaha o ktorych wzmianki zostaly usuniete z pozniejszych wydan. Owe szatanskie wersety swiadcza, ze w poczatkach Islamu Allah byl bogiem slonce, porownywalnym z babilonskim Szamaszem. Do tej prymitywnej religii Arabii nawiazuja terrorysci Hamasu urozsamiajac ich boga z bozkiem slonca Baalem z ktorym zmagali sie biblijny prorocy pietnujacy poganski heliocentryzm do ktorego lgnal prosty lud zwodzony seksualna rozwiazloscia poganskich kultow. J. Palikot chce przywrocic owa rozwiazlosc postulujac latwo dostepne srodki antykoncepcyjne i aborcje na zadanie w razie niespodziewanej ciazy. Darwinowskie zrownanie czlowieka ze zwierzetami mialo usuwac wszelkie seksualne zahamowania i zrownac ludzki poped seksualny ze zwierzeca ruja, w ktorej nie ma zadnych obyczajowych, czy moralnych zahamowan. Amerykanski poeta o sympatiach nazistowskich niejaki Viereck glosil haslo panseksualizmu obejmujace takze zoofilie, ktora wedlug Biblii idzie w parze ze sklonnsciami homoseksualnymi. Czy malzenstwa gejow zostana w przyszlosci “wzbogacone” o “malzenstwa” ze zwierzetami? Czas powie.


Pieczec Kopernika z jego pierscienia ukazuje naga muze z harfa, co dobitnie potwierdza jego zaleznosc od poganskiej religii boga slonce Apolla. Ta pieczec przywodzi na mysl najslynneijszy zabytek Wysp Brytyjskich czyli kamienny krag Stonehenge, ktory opisany zostal przez Diodora jako “wspaniala swiatynia Apolla”, ktora zainspirowala tytul znanej powiesci Wladca pierscieni (Lord of the Rings). Owa swiatynia w opisie Diodorusa byla przyozdobiona wotami i tabliczkami z greckimi napisami zawieszanymi przez pielgrzymow na jej scianach. Wyznawcy boga slonce sluchali muzyki, grali na harfach i tanczyli na czesc slonca, poniewaz zgodnie z aryjskim dogmatem stworzenie jest tancem. Ten heliocentryczny dogmat zostal wyrazony przez Wyspianskiego w jego scenie transowego tanca w rytm muzyki wygrywanej przez chochola, ktory jest lokalnym odpowiednikiem indyjskiego boga Sziwy Nataraja, czyli Sziwy, krola tanca. Podobizne tego kopernikowskiego boga slonce wykonal artysta Franciszek Bilek dla pisma Zycie ktore bylo redagowane przez S. Wyspianskiego. Bilek wyrazil w artystycznej formie zasadnicza idee dziela Kopernika i gdyby rycina ta byla reprodukowana w podrecznikach szkolnych zaden Polak, prawdopodobnie z wyjatkiem ksiezy, nie chcialby slyszec o Koperniku. Ta rycina i portret modlacego sie Kopernika naleza do dwoch wielkich tajemnic polskiej historii. Rzymska religia jest kolosem na glinianych nogach.

Kolista architektura Stonehenge utrwalona zostala w angielskiej nazwie kosciola – church. Wedlug Oksfordzkiego Slownika j. angielskiego slowo church pochodzi od slowa circe. Dr E. Bullinger doszukal sie etymologicznego zrodla tego slowa w hebrajskim slowie kikkar, ktore bylo odpowiednikiem greckieko kuklos, czyli kola. Zarowno anielkie circe jak i hebrajskie kikkar zwiazane byly z najdawniejszym kultem slonca. Jest oczywiste, ze termin Lord wystepujacy w tytule powiesci Lord of the Rings oznaczal boga slonce i, logicznie, wyrazenie Dom Pana (kosciol) oznaczal miejsce, gdzie oddawano czesc bogu slonce.

W izraelskiej dolinie Sorek znajdowalo sie miasto Ir Szemesz czyli Miasto Slonca (odpowiednik egipskiego On, czyli Heliopolis). Na miejscu dawnego miasta archeologowie znalezli kanaanejska swiatynie sprzed 5,500 lat, ktora do zludzenia przypomina angielskie Stonehnege. W dolinie Sorek urodzil sie biblijny Samson, ktory zburzyl swiatynie filistynskiego bozka Dagona. Imie Samson pochodzi od hebrajskiej nazwy slonca szemesz, ktora nie ma nic wspolnego z astrologiczna religia slonca zabroniona w Ks. Pwt. 4:19).

Praktyki religijne Druidow, czyli galijskich kaplanow boga slonce tlumacza humanitarna troske wspomnianego zakazu biblijnego. Juliusz Cezar w swym opisie wojny gallijskiej pozostawil opis brutalnego i zgola dzikiego zycia jakie rozwijalo sie pod wladza druidyjskich kaplanow. Darwinowska rzeznia jest odleglym echem owego poganskiego zycia. Najwazniejszym ceremonialem druidyjskiej religii byla ofiara z czlowieka umieszczonego w w olbrzymiej klatce splecionej z galezi. Klatke te podpalano i ofiara spalala sie tak jak spalaly sie ofiary na stosach, zas ludzie okrazali w procesji plonaca ofiare. Przypomina to do pewnego stopnia wspolczesne procesje wokol Kaby, ktore dokonuja sie bez ofiarnego rytualu, jaki najprawdopodobniej towarzyszyl im w poczatkach owej religii.

W religii Druidow ich bog slonce nazywany byl Iesa Crios (badz Essa Crios). Pierwszy czlon jest odpowiednikiem indyjskiego slowa Isza oznaczajacego Pana, czyli Wladce w odniesieniu do Boga jak to znajdujemy w Isza Upaniszadach. Slowo Isza bylo tytulem boga Sziwy. Religia Sziwy polegala na oddawaniu czci eliptycznemu kamieniowi, ktory byl nazywany Sziwa Linga. Drugi czlon Krios jest galijskim odpowiednikiem egipskiego slowa Krist znaczacego doslownie “pomazany”. Starozytny rytual religijny znany pod nazwa Horasis polegal na tym, ze cialo mezczyzny uznawane za phallusa bylo namaszczane. Rytual ten wywodzil sie z religii boga ziemi Geba, bedacego odpowienikiem indyjskiego Sziwy, ktory byl czczony pod symbolem fallicznego obelisku wznoszacego sie z ziemi ku jego boskiej malzonce Nuit, ktora byla boginia nieba. Falliczny kamien Sziwy namaszczany byl bialym mlekiem symbolizujacym meskie nasienie, zas obelisk Geba pomazywany byl olejem wytwarzanym z tluszczu krokodyli, ktore byly poswiecone bogu nazywanemu Sobek. Egipska nazwa tego oleju brzmiaca messeh brzmi w nazwie mesjasz oznaczajacej pomazanca.Hebrajski Mesjasz od ktorego wywodzony jest chrzescijanski Mesjasz nie mial nic wspolnego z kultem fallicznym, bo armie Jozuego zniszczyly wszystkie pozostalosci owego kultu.

Biskup Theodoret piszacy w V w. potwierdza, ze Jezus nie mial nic wspolnego z osobami nazywanymi mianem krist. Syn Posejdona i Meduzy nazywany byl kryst, zas kaplani Apolla zwali sie khrystes. W jednej ze staropolskich kronik w opisie konfliktu krola Boleslawa z biskupem Stanislawem wyrazone zostalo zgorszenie, ze “chrystus walczyl z chrystusem.” Jest oczywiste, ze autor tego dokumentu poslugiwal sie religijnymi pojeciami zaczerpnietymi z poganskiego kultu identycznie jak to uczyl rektor Uniwersytetu Krakowskiego ktory w swej inauguracyjnej mowie nazywa nowa uczelnie przybutkiem muz Apolla. Ta sama religia zostalo zainspirowane porzekadlo o Koperniku, ze “wstrzymal on slonce i ruszyl ziemie” niby jakis nowy khryst boga Apolla.

Nie tak dawno nowy arcybiskup Canterbury Dr Rowan Williams zostal namaszczony jako Druid i zaliczony do bractwa bardow, czyli walijskiego stowarzyszenia poetow, muzykow i pisarzy. Mistrzyni swietych szat przybrala go w druidyjskie biale nakrycie glowy, zas stewart wprowadzil go do grupy zgromadzonych druidow stojacych w obrebie swietego kola, czyli circe. Zgromadzenie apostolow jest nazywane w Nowym Testamencie terminem ekklezja.bedacym odpowiednikiem hebrajskiego terminu qahal oznaczajacego zgromadzenie wiernych.Ekklezja w slynnym wersecie Mat 16:18 tylko w katolickich przekladach tlumaczona jest jako Kosciol (church) zamiast assembly. Polski termin kosciol ma arystokratyczne konotacje, bo wywodzi sie od castel (castle) i odzwierciedla ten sam elitarny zwiazek jak comes-komza, ksiadz-ksiaze. Tylko pleban laczy sie z ludem (plebsem).

Na dzien otwarcia Centrum Nauki Kopernik
Ta ceremonia zbiezna w czasie z Synodem Biskupow z obszaru Bliskiego Wschodu pozwala lepiej uswiadomic polityczne anty-biblijne znaczenie heliocentryzmu i jego role w tzw. Teologii zastepstwa gloszacej, ze od czasow Jezusa, to wlasnie chrzescijanie zastapili Zydow jako wybrany narod Boga, ktory objawil swa nauke w Biblii hebrajskiej. Teologia ta wyrazala sie w takich sloganach jak: Logos, ktory wcielil sie w Jezusie jest wiekszy niz kosmos, jest wiekszy niz Prawo (czyli Mojzesz), niz prorocy (tacy jak Jan Chrzciciel) i wiekszy niz Arka Przymierza symbolizujaca Przymierze Boga i Jego wybranego narodu.

Teologia zastapienia byla gloszona przez Syryjskiego chrzescijanina Marcjona, ktory z tego wzgledu zostal wykluczony z wczesnego Kosciola, a jego hojne dotacje zostaly mu zwrocone. Marcjan jako szczery syryjski patriota za wszelka cene staral sie oderwac chrzescijanstwo od jego zydowskich korzeni, bo takie chrzescijanstwo grozilo calkowitym zacmieniem jego kraju, podobnie jak dzis blizsza wspolpraca Rosji z NATO zagraza pozycji Polski w tej organizacji. Dzialania Marcjona zostaly jednak uwienczone sporym sukcesem, bo sklonily one wczesnych Ojcow kosciola do zastapienia Biblii jako swietej ksiegi chrzescijanstwa Nowym Testamentem nie w jezyku hebrajskim, ale w j. greckim.

W swej herectyckiej teologii Marcjon glosil, ze Ojcem Jezusa nie byl Bog Biblii, ale inny “dobry Bog”, ktory nosi wszelkie znamiona platonskiej Idei Dobra. Teologiczne poglady Marcjona odzywaja sie echem w amerykanskim okrzyku “Oh my Goodness” bedacym odpowiednikiem polskiego “O moj Boze”. Ograniczenie wladzy Boga wylacznie do aktow dobroci, czy milosci pozwala utozsamic go latwo z Allahem Islamu, uznawanym za wcielenie milosierdzia. Wszechmoc biblijnego Boga przejawia sie nie tylko w aktach milosci. Bog, jak ucza biblijni prororcy, moze odebrac czlowiekowi zdolnosc widzenia, czy slyszenia i czni to dla dobrego celu, nawet jesli ten cel nie jest oczywisty dla wielu ludzi.

Nauki Marcjona wlaczone zostaly do syryjskiego przekladu Nowego Testamentu tzw. Peszitty, ktory to termin ma swoj odpowiednik w lacinskim slowie vulgata.Wielowiekowa historia Syrii, ktorej nazwa pochodzi od imienia indyjskiego boga slonce Surja doszla najdobitniej do glosu w 51 wresecie ewagelii sw. Lukasza, ktory opisuje znany epizod z zycia Jeusa, kiedy to jako dwunastoletni chlopiec wyglosil w swiatyni jerozolimskiej wyklad w gronie rabinow i uczonych w Pismie. (Czytaj wiecej: o dziejach tego wersetu Run and Hide, Helioleftists! « Blogs 4 Brownback

Ewangelista Marek, ktory rowniez wspomnial o tym wydarzeniu (1:21-22) ograniczyl sie do wyrazenia zdumienia rabinow “autorytetem z jakim Jezus glosil swoj wyklad.” Marek nie wspomina ani slowem tresci tego wykladu. Ale w Peszitcie, we wspomniamym wersecie znajdujemy krotkie streszczenie owego wykladu, ktore ludzi obeznanych z historia heliocentryzmu przekonuje, ze ow Syryjski Jezus wyklada heliocentryczna astronomie zwiazana z kultem boga slonce Surja, ktory byl rowniez znany pod imieniem Mar Allah, czy Baal Allah, czyli Pan Allah. Ten Mar Allah czczony byl na obszarze wiekszej Arabii jako Hubal Allah. Hubal jest arabskim odpowiednikiem slowa Baal.

Peszitta jest wersja Nowego Testamentu, ktora pozwala zywic nadzieje na chrzescijansko-islamski ekumenizm na gruncie kopernikowskiej religii slonca. Polityczna wiez Rzymu z Syria zaowocowala zniszczeniem Izraela i zlaczenia go z Syria w tworze znanym jako Syro-Palestyna, ktory mial zagluszyc tradycje zydowskiej swiatyni zniszczonej ostatecznie przez cesarza Hadriana. Jeden z syryjskich arcykaplanow boga Surji znany z historii pod imieniem Elagabal moze byc uznany za Ojca wspolczesnego, uplitycznionego ruchu gejow, bowiem byl on jedynym cesarzem, ktory ofiacjalnie zawarl zwiazek “malzenski” z innym mezczyzna i stal sie jego “zona”. Zostal on brutalnie zamordowany.

Asyryjski kosciol i zwiazane z nim aramejsko-jezyczne koscioly Bliskiego Wschodu uznaja za swe Pismo Swiete nie Nowy Testament w oryginalnym j. greckim, ale wlasnie syryjska Peszitte. Tzw. Kosciol Melkicki, ktorego glowa w USA, czyli Arcybiskup Cyryl Salim Bustros, oglosil, ze zakonczony Synod uznal, ze Zydzi nie maja prawa powolywac sie na Boga i jego dar Ziemi Obiecanej nie glosi niczego nowego w historii teologii. Nazwa Melkici moze byc przelozona jako krolewscy od syryjskiego slowa melk (krol). Melkici wyznaja odwieczna aryjska teologie monarchiczna zwiazana z religia slonca.

Glosi ona, ze kazdy krol tworzony jest z wiecznych i zsadniczych czastek osmiu devas (bogow), ktorzy, zgodnie z tym wierzeniem, strzega osmiu glownych punkow swiata wyznaczanych przez osiem linii slonecznego krzyza, takiego jaki widnieje na fladze brytyjskiej. W religii buddyjskiej ten krol zwany jest czakrawartin czli wladca kola. Rzymscy imperatorowie zaaprobowali te pseudo-teologie, bo usprawiedliwiala ona ich uniwersalne pretensje. Kazdy papiez udzielajacy blogoslawienstwa urbi et orbi moze byc nazwany czakrawartin. Kopernik swym dzielem odnowil i “naukowo”, a wlasciwie religijnie uzasadnil wladze papieza nad swiatem. W imie tej samej pseudo-teologii gloszona jest obecnie przez okreslone kregi ONZ wizja Globalnej Wladzy nad Globalna Wsia. W monarchistycznej ikonografii francuskiej zjadujemy obrazy ukazujae boga slonce zrzucajace francuski symbol krolewski tzw. Fleur-de-lys z nieba na koronowanego wladce Zob.iIlustracje w torahvsscience. W blogu tym mozna rowniez znalezc nazistowska inspiracje dla architektury nowego Centrum.

Zgodnie z owiecznym zwyczajem papieskiej polityki zasadnicza teza wypowiedzi Arcybiskupa Bustrosa, ktory otrzymal nominacje na biskupa od Jana Pawla II zostala juz zanegowana przez Benedykta XVI w jego wypowiedzi do 80 czlonkow Papieskiej Akademii Nauk, w ktorej zanegowal zarowno rehabilitacje ewolucjonizmu jak i heliocentryzmu ogloszona przez swego poprzednika. Zob. http://www.radiovaticana.org/en1/Articolo.asp?c=434517. Ta wypowiedz znacznie zredukowala polityczne znaczenie nowego, kosztownego Centrum Naukowego w Warszawie. I to tlumaczy takie dziwaczne apele zgloszone w ostatnich dniach, żeby Centrum Nauki Kopernik nosiło imię śp. profesora Lecha Kaczyńskiego". To bylby podwojny nelson zalozony na “szyje” Boga Biblii.

No comments:

Post a Comment